Others

Oppan Žatec Style

29. prosince 2012 v 11:36 | Dyamirity
Ne, prosím, nelekejte se. Vážně si sem nedávám Gangnam style.
Tohle je video, které vzniklo pod rukama mých dvou spolužáků a to k účelu využití na Vánoční akademii, kterou já každoročně promeškávám, protože tou dobou bývám na horách.
Vloni tam jedna spolužačka procpala nějakou ubrečenou hipster rádoby povzbuzující řeč ke které Hatey hrála na klavír. (Oblíbená věta všech hudebníků: No a ty k tomu můžeš něco zahrát, ne? To si člověk pak připadá jako jukebox.)
Letos ale Dan a David v rámci hudebky udělali parodii na Gangnam style a nakonec se dala použít i na zmíněné akademii.
Vím, že parodie na Gangnam style není nic originálního, ale stejně stojí za to se na to video podívat. Alespoň se pokocháte krásami mého rodného města =D


Ano, chodíme do druháku a je nám sedmnáct.
To jen tak pro informaci.

Dyamirity

FAN video ♥ no.2

20. listopadu 2012 v 20:46 | Dyamirity
Háááááááádejte, co jsem obdržela od věrné stalkerky čtenářky Kariky?
Další video.
Tentokrát na motivy Marionette, mojí druhé shounen-ai povídky, která volně navazuje na Sparklesse.
Tohle video je hodně zvláštní AU (alternative universe, jen tak mimochodem), kde je Shimeji Marionetteho fanoušek a hrozně ho žere. Je to předělávka další písničky od Vocaloidu, tentokrát Rainbow Girl. <- Kterou čirou náhodou přezpíval i Gero ♥


Jediné, co bych možná trochu vytkla je to, že Marionette vypadá s těmi dlouhými vlasy trochu jako holka, ale to bych to nebyla já, kdybych si alespoň trochu nepostěžovala, hehe.
Každopádně, znovu moc díky, Kari a doufám, že brzo navalíš další videa! =D Žádné Až o Vánocích!

Dyamirity

Soutěž o nejlepší návrh kimona

21. října 2012 v 10:47 | Dyamirity
Upsala jsem svoji duši ďáblu.
Dobře, ne tak úplně ďáblu, ale Ebě-chan, jedné své kolegyni spisovatelce na anime-manze. A upsala jsem se jí v tom smyslu, že mě požádala, jestli bych byla ochotná připojit se k jejímu projektu.
Jedná se o soutěž Nejlepší návrh kimona a ceny v téhle soutěži jsou povídky od pisatelek z anime-mangy.
Já a Eba-chan píšeme pro první místo, takže jsem se chtěla zmínit i tady, protože... možná byste se někdo chtěli zůčastnit.
Protože v případě, že byste vyhráli, mohli byste mě donutit napsat skoro cokoliv.

Mám jen pár podmínek.
Žádný super hard yaoi, yuri, hentai a v případě, že byste chtěli nějakou povídku, kde by byli moje vlastní postavy, nikoho nevraždím ani nemrzačím.

No, ale zajímá vás, jak to bylo dál s Ichigatou a Yoshinem? Jak by to dopadlo, kdyby to ve falečné líbačce Seijiho a Shiroganeho na střeše došlo trochu dál? Kdyby Kiyoteru nebyl tak úplně nedotknutelný? Kdyby Madarame a Hibari nějakou náhodou překročili hranici obyčejného přátelství? Kdyby Lee Moon našel způsob, jak Remyua dostat z deprese po rozchodu? Kdyby se členové DOOMu napárovali trochu jinak? Kdyby Chidori řekl Shiramizu, co cítít hned v prvním volume?
Je to samozřejmě jen pár nápadů, ale pokavaď vás něco zaujalo, nebo máte vlastní nápad... jukněte na odkaz dole a zúčastněte se.


ZDE


Dyamirity

DA fangirling

6. listopadu 2011 v 17:24 | Dyamirity
-Přijde pohádka a polonahý bish-

Poslední dobou to rozjíždím na deviantu. Konečně jsem pochopila, jak to tam všcehno zhruba funguje a tk podobně. No a krom toho, že si lidé konečně všimli nějakých mých prací (zlé alter ego na mě křičí: moc si nelichoť, co jim zbývá, když si ty svoje shi-teamáky cpeš do všech OC skupin, které najdeš).
Ale to je teď vedlejší. Hlavní je to, že jsem konečně začala ai komentovat a u jednoho obrázku, kde jistý Morningtrader představoval svoje charaktery, jsem se zmínila, že bych si ráda vyžádala jeho postavu jako domácího mazlíčka.
Po nějaké té konverzaci: Co bys dělala s šíleným kouzelníkem? - Hm... udělala bych si z něj mazlíčka nebo plyšové zvířátko do postele... - Myslím, že by s tebou nešel? Co bys s ním chtěla proboha provádět? (to celé v angličtině) mi bylo sděleno, že mi předloží nějaký ten fanservis... a udělá mi Deana polonahého. Jakože žádost a jestli mám nějaké speciální požadavky, jako například aby baštil zmrzku.
Moje reakce byla zhruba:
 
 

Reklama