Kapitola 53.

Kapitola 53. : Two faced lover

9. října 2011 v 20:56 | Dyamirity
Po dvou týdnech další SHI-team! Má to hned několik důvodů. Zaprvé, nestíhám absolutně nic, kvůli té *** škole. Zadruhé, tenhle díl je vybarvován trochu jinak, než předchozí. Je to taková pokucná verze, uvidíme, jak se vám bude líbit.
Možná jste si všimli, že začínám dělat charakteristiky jednotlivých postav. Je to zvláštní pocit zjistit, jak vyhraněné osobnosti mají. Veškeré ty maličkosti... když mi dojde, že ty postavy ve skutečnosti neexistují, je to... víte, co tím myslím.
Ale teď už k téhle kapitole. Jak jsem říkala, je dělaná jinak. Jsou tam pokusy o stínování, je tam míň vzorkování a celé jsem to vymatlala v Gimpu, kde jsem KONEČNĚ přišla na fintu s vrstvami =D
Dnešní písnička bude překvapivě Two faced Lovers (další písnička od Nico nico, kurňa) v originále Ura-omote lovers, podle které jsem tuhle kapitolu pojmenovala. Ono to totiž sedí k téhle dějové lince.
Jo a jen tak mimochodem... Two faced lover je ofociálně první kapitola, kde se Aiiro chová, vypadá (už má svou finální verzi bundičky) a je brán tak, jak měl být už od začátku. Milujte ho!
To co svírá v zubech je mikádo. Sladkost. Né slimka, jak si to myslela spolužačka.
 
 

Reklama