Kapitola 46

Kapitola 46. : Knockout

26. června 2011 v 21:16 | Dyamirity
Tadáá! Máme tu další kapitolu. Je pojmenovaná podle jedné písničky od Chuldren of Bodom, abych udělala radost Hate. Vlastně není pojmenovaná ÚPLNĚ, porotože plný názec písničky zní Shovel Knockout. Ale to je jedno.
Tuhle kapitolu jsem skenovala s menším kontrastem, takže barvy už mi tolik neutíkaly. A co dodat k ději? Filozofování na téma osud a trocha Kakoichiho zločiných plánů. Bhaha! K téhle kapitole se vztahuje jakási bonusovka, kterou dám do dalšího článku... ale o tom až později.
Dnes tu máme jako písničku strašně upištěný opening Working!!, který jsem z nepochopitelného důvodu podlouchala celou dobu, když jsem jednotlivé stránky připravovala. Na Working!! se chytám o prázdninách, takže možná časem bude i recenze. Písnička se jmenuje Someone else a je... nevím, jak je to slovo =D


K téhle úvodní stránce: Aya vypadá jako pes. Kameko zase jako kdyby spolkla žábu. Chidori a Yomaru jsou jako kjůty kjůt sourozenci. Hoshi a Shiramizu jsou tací neutrální, ale Uma a Aiiro! Božíčku, tady jsou nějak extrovně mňamózní. (Ano, samochvála smrdí, ale co se dá dělat?)

 
 

Reklama