Kapitola 1.

Kapitola 1. : Smrt (REMAKE)

27. listopadu 2011 v 20:54 | Dyamirity
Anó, je to tadý! Remake první kapitoly! ♥
Původně jsem sem chtěla dát tu verzi, kterou jsem dávala na anime-mangu, ale protože jste tak úžasní, rozhodla jsem se tu verzi ještě vylepšit. Takže máte nejen přeskresleno, ale i vystínováno a tak podobně! Je to strašně sentimetální to celé překreslovat... a strašně mě štve, že nemám druhý volume, který budu taky předělávat, ale z paměti. Fakt mě to irituje!
Víte co je sranda? Aiiro v prvním volume! Vypadá tak strašně divně! A vyholený Uma! =D Ještě že jsem mu během dvojky dala tu čepici, jinak bych to asi nerozdejchala =D No, nebudu to tu dál rozmazávat, sjedeme si znovu první volume, a´t mám nějakou motivaci ho dodělat =D
Dnešní písnička bude epic instrumentálka Immortal od Thomase Bergersena:
Enjoy it!

Kapitola 1. : Smrt

16. července 2010 v 16:38 | Dyamirity
     Tak tady to je. První kapitola SHI-teamu. Je to trošičku rozpačitý pocit, jako kdyby člověk posílal dítě poprvé do školy. Teď si SHI-team bude moc přečíst každý (pokud sem někdo přijde =D). Ale doufám, že se vám bude líbit. Pamatujte, že je to víc než rok, co jsem to kreslila, tak buďte shovívavý, Když se na to dívám, mám chuť to celé předělat =D No nic, užijte si to.
Kap.01,01
 
 

Reklama