Hlavní postavy

Hoshi

4. března 2012 v 13:40 | Dyamirity

HOSHI

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Hoshi / 星
Příjmení: -
Datum narození: ?
Výška: 168 cm
Váha: 60 kg
Zaměstnání: domácí mazlíček
Status: démon
Vzhled: Hoshi má průměrnou výšku i stavbu postavy. V démoní formě má velká pernatá křídla světle krémové barvy. Má oranžové oči bez zorniček, pískově blonďaté vlasy, které nosí stažené do culíku a s rovně střiženou ofinou. Pod pravým okem má černé tetování. Nosí černé triko, světlé kalhoty a dlouhý hnědý kabát. Má věčně znuděný výraz.
Povaha: Introvert, flegmatik, pesimista

Hoshi je démon třídy L, tj. démon jehož základní forma je velmi podobná lidské (narozdíl od démonů, kteří lidskou formu mohou nabýt, ale není jejich základem). K SHI-teamu se dostal, když Shiramizu a Chidorimu pomohl proti dvouhlavému démonovi. Zprvu mu nechtěli věřit, ale poté, co démona vážně zranil ho vzali na milost.

Hoshi neměl původně jméno a "Hoshi" ho pojmenovala až Shiramizu.
Bydlí u Chidoriho a chová se u něj jako doma. Musí se skrývat před Chidoriho rodinou, to mu ale nedělá problém.
Často na noc létá pryč nadýchat se čerstvého vzduchu, jak sám říká. Hoshi by nejraději pořád spal, je to lemra líná, navíc je to strašný apatik a pokud mu nehoří šosy kabátu, nijak se nevzrušuje.

Svou klidnou, apatickou povahou se zavděčí všem členům SHI-teamu, proto není nikdo s kým by vyloženě nevycházel (kromě Ritsua). Nejraději má Chidoriho a Kameko, která má stejnou povahu jako on sám a tedy si příliš nelezou na nervy.

V boji používá světelné energetické proudy s názvem Rai. Má více schopností, ale zatím neměl potřebu je ukazovat. V případě, že musí Rai použít musí zároveň uvolnit i křídla. Jeho plná démoní forma je právě s křídly, jinak však vypadá jako člověk.

Hoshi má rád staré mangy, počítačové hry a dlouhé šlofíky na střechách vysokých tamayorijských domů. K jídlu má nejraději cokoliv grilovaného nebo smaženého a plody moře.

Hoshiho jméno znamená Hvězda. Původně ho chtěli pojmenovat Washi, tj. Orel (vzhledem k jeho křídlům), tohle jméno ale bylo zamítnuto, že není příliš originální. Druhá slabika (shi) byla ponechána, protože se líbila Shiramizu.

Aiiro a Ritsu Hoshiho občas podezřívají, že něco chystá, on to však popírá. Nikdy mu nikdo nic nedokázal.

Kaboru Umarata

30. prosince 2011 v 15:09 | Dyamirity

KABORU UMARATA

/Může obsahovat spoiler!/


Jméno: Umarata / 馬らた
Příjmení: Kaboru / 課ぼる
Datum narození: 19.8.
Výška: 193 cm
Váha: 89 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Uma je vysoký a sportovně stavěný. Má černé vlasy, ale nosí přes ně čepici, která dřív maskovala jizvu po bouračce. Má tmavě hnědé oči, trochu křivý nos a nechává si narůst kotlety. Nesnaží se oblékat jako drsňák, raději nosí pohodlné věci tmavších barev, volné kalhoty a samozřejmě svojí čepici s různými odznaky. Jako almen má dlouhý, tmavě červený kabát s ramenními chrániči, tmavě hnědé kalhoty a bílé triko.
Povaha: Extrovert, flagmetik, optimista

Uma je vyrovnaný, většinou klidný a racionálně uvažující člověk. Je schopný se na jednu věc dívat z více úhlů, což se mu nejednou vyplatilo.
Je tp charakter, který prošel nejvíce změnami. Dříve byl násilník, nebo se tak alespoň tvářil. Pokoušel si vydobýt respekt svými svaly, až do okamžiku, kdy mu Shiramizu vrazila jednu pod bradu a on se musel zamyslet, jestli chce takhle pokračovat i dál. Proto se rozhodl, že své chování změní a bude používat víc hlavu, než svaly.

Ze SHI-teamu má nejblíže k Chidorimu, s kterým ho pojí hodně nepříjemná minulost. Kdysi se spolu porvali a Chidori byl první, kdo se Umovi alespoň trochu vyrovnal. Od té doby ho Uma respektuje, zvlášť proto, že mu Chidori jako první řekl, že je slaboch, když bojuje s těmi, s kterými musí zákonitě vyhrát.
Uma ale vychází dobře se všemi, kvůli svému v jádru dobrému charakteru. Obzvlášť si oblíbil Shiramizu, Aiira (i když jako většina lidí neví proč) a Ritsua.

Zhruba měsíc před začátkem příběhu měl Uma nehodu na motorce, při níž jí poslal do šrotu a při níž si způsobil ránu na hlavě, kvůli níž mu museli půl hlavy vyholit. Proto měl v prvním volume přes polovinu temene dlouhou jizvu. protože se na něj lidé dívali jako na Frankensteina, začal nosit svou charakteristickou čepici a ta mu i zůstala.

Uma je ve skutečnosti citlivá duše s uměleckými sklony. Nejenže skvěle kreslí, ještě úžasně píše a na internetu publikuje svoje příběhy pod pseudonymem. Je vegetarián.

Jako almen bojuje s dvěma pistolemi, které se jmenují Cendrillon a Ookami. Jeho síla se od pásma strachu, kde měl velký meč přes záda, hodně změnila. Ze zbraní střílí buď energetické zášlehy nebo obyčejné kulky.

Uma má překvapivě hodně trpělivosti, ale v okamžiku, kdy mu dojde, nikomu se nedoporučuje stát blíž než dva kilometry od něj. Chidori o něm jednou řekl, že je jako "půl tuny trinitrotoluenu se sakra dlouho zápalnou šňůrou". Pokud někoho začne nenávidět a to už z jakéhokoliv důvodu, jen tak ho vztek nepřejde.

Je nejstarší z celého SHI-teamu a proto má občas potřebu chovat se jako rodič, i když Aiiro je jen o měsíc mladší. Je to tím, že jeho otec odešel od jeho matky, když byl ještě malý.

Jeho jméno znamená Kůň. Příponu -rata dostal po otci. Příjmení se píše se znakem pro četu nebo rotu.

Jak už bylo řečeno, Uma nejí maso, ale kromě něj nesnáší ještě kmín, lilek a většinu druhů řas, protože na ně má alergii. Jinak miluje zeleninový ramen, palačinky s malinovou marmeládou a kešu oříšky. Rád by se naučil zpívat, ale nemá hlas, i když má dokonalý hudební sluch. Kouří.
V současné době šetří na novou motorku.

Kdysi Shiramizu slíbil, že jí tu ponižující ránu nějak vrátí. Shiramizu stále čeká.

Fujioka Kameko

26. října 2011 v 13:05 | Dyamirity

FUJIOKA KAMEKO

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Kameko / 亀子
Příjmení: Fujioka / 藤岡
Datum narození: 3.5.
Výška: 164 cm
Váha: 56 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Kameko má na mikádo sestříhané rezavé vlasy s ofinou a velké. tmavě modré oči. Nosí brýle (dioptrie 1,5 a 1), je průměrně vysoká a štíhlá. Nerada se obléká jako slečinka, dokonce i školní uniforma se jí příčí. Ráda nosí kraťasy, oblečení s károvým vzorem a přírodní barvy jako khaki, hnědá a písková. V almení formě má khaki kraťasy s kšandami, bílé triko s krátkými rukávy, hnědé rukavice a kotníkové kanady. Navíc má na sobě robotí součástky.
Povaha: Introvert, flegmatik, pesimista

Kameko je od přírody kliďas. Někdo si může myslet, že ejí chladná a rozvážná povaha může hraničit s apatií, ale Kameko je vždycky plně uvědomělá situace. Není to, že by jí bylo nebezpečí jedno, jen se s ním vypořádá po svém.
Řídí se zásadnou Dvakrát měř, jednou řež, ale zároveň se umí rozhodovat rychle a většinou správně. Narozdíl od Ayi si nedělá příliš hlavu se zabíjením démonů, protože má silné morální hodnoty a ví, co je správné. Kameko se skoro nikdy neusmívá a má velmi vyhraněný smysl pro humor.

Je nejlepší kamarádkou Ayi a doplňuje její blyštivý optimismus a energii svojí klidnou povahou a racionalitou. Někdy vedle ní vypadá jako šedá myška a trochu zaniká, ale Kameko se nestará o to, co si o ní myslí ostatní lidé. Yomaru je její bratranec a platí pro něj téměř to samé, co pro Ayu. Kameko vyhledává společnost lidí, kteří mají povahové vlastnosti oni, aby tak vyvážili jí samou. Někdy jí oba dva lezou na nervy, ale má je ráda. Jinak Kameko vychází dobře s většinou lidí, i když se občas děsí svou odměřeností. Má hodně blízko k Aiirovi, který chápe její pocity ohledně Yomarua a Ayi, Umovi a Shiramizu.

Kameko se nerada plete do hádek a pokouší se nevyhledávat problémy, což jí s její partou zrovna moc nejde. Dalo by se říct, že se z celého SHI-teamu chová nejdospěleji. Při vymýšlení jakéhokoliv plánu zastupuje ten seriózní úhel pohledu. Setkání se shinigami a celé almenovství jí poznamenalo nejméně. V podstatě se od prvního volume nezměnila.

Nejlíp se zhostila role almena a nedělalo jí problémy objevit svojí vnitřní sílu. Má nelidskou sílu (a to i jako člověk) a v almení proměně je napůl robot, bojuje ostrými drápy, které má připevněné na hřbetu pravačky. Kameko má panickou hrůzu z pavouků. Miluje zelený čaj, z chutí má nejraději hořkou (nemá ráda sladkosti) a má alergii na laktózu a buráky. Ráda čte detektivky a z filmů má nejraději thrillery.

Kameko je otaku a dokonce yaoistka, což o sobě dobře tají. Ví o tom v podstatě jenom Aya, Yomaru a její o rok starší bratr Minami.

Její jméno znamená dítě želvy, což je přenesený výraz pro moudrého člověka. Příjmení má stejné jako Yomaru (jsou spřízněni přes otce), Vysoká hora.

Kameko je po Aiirovi druhý člen SHI-teamu, který měl nejvíc partnerů.

Mikeru Ayaka

21. října 2011 v 20:09 | Dyamirity

MIKERU AYAKA

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Ayaka / 絢か
Příjmení: Mikeru / みける
Datum narození: 27.4.
Výška: 168 cm
Váha: 59 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Aya má dlouhé obarvené blond vlasy, které nosí stažené do tří copů nad sebou a vepředu rozdělené na pěšinku. Má velké modré oči s dlouhými řasami a věčně nevinný pohled. Je nejvyšší dívka ze SHI-teamu, má průměrnou postavu. Ráda nosí růžobé oblečení se vzorkem, skládané sukně a baleríny. V almení podobě má růžpové triko s dlouhým rukávem, sukni, podkolenky, růžové boty a motýlí křídla.
Povaha: Extrovert, melancholik, optimista

Aya, celým jménem Ayaka, ale nechává si říkat je Aya, má bezprostřední povahu a i přes svou inteligenci je naivní a skoro by se dalo říct, že i hloupá, protože příliš důvěřuje lidem. Má ve zvyku na všech vidět to nejlepší a nepřipouští si, že svět není ve skutečnosti jen z dobrých lidí. Ale i tak se pokouší všechno vidět optimisticky a růžově.

Je stále plná energie a trochu připomíná hopsakouli; nevydrží chvíli v klidu a stále potřebuje pořád něco dělat. Spoustu lidí tím neuvěřitelně otravuje, ale třeba Yopmarovi se to zdá roztomilé. Kameko, její nejlepší kamarádka, to velkoryse přehlíží.
Aya je zamilovaná do Chidoriho, ale pomalu od pokusů upozornit ho na sebe opouští, protože vidí, že je se Shiramizu (respektive při boji o Shiramizu) šťastný. Místo toho si pomalu začíná všímat zájmu Yomara.
S většinou lidí vychází dobře, protože často ustupuje ze svých požadavků a má nekonfliktní povahu. K většině lidí má respekt a oslovuje je klasickým japonským způsobem: příjmení s příponou. Hodně si oblíbila Shiramizu, kterou kvůli její povaze obdivuje. Jsou totiž úplné protiklady a to Aye imponuje.
Aya má tendence ukončovat hádky, protože je nemá ráda. Věčně má dobrou náladu, nebo se tak alespoň tváří.

Aya ráda vaří, i když to vůbec neumí. Je přírodní bruneta, ale vlasy si barví na blond. Bojí se smrti jako takové anebo že někdo, koho má ráda se zraní nebo zemře. V pásmu strachu se jí strach ukázal jako shinigami a od té doby se pokouší překonat svojí slabinu. Má ráda růžovou a červenou barvu, čokoládu a prakticky všechny sladkosti, akční filmy a j-rock.
Aya má o dva roky mladší sestru Miyu- jediná ze SHI-teamu má mladšího sourozence. Co se týče kluků, do Chidoriho byla zamilovaná hodně dlouho a tak nemá moc zkušeností. Zato má druhý dan v karate a i když na to nevypadá, je schopná složit většinu lidí k zemi.Nemá ráda násilí, ale líbí se jí pocit, že se umí bránit.
Jednoho dne by se chtěla stát učitelkou v mateřské školce, protože má ráda malé děti. Ve třídě patří k té inteligentnější polovině, ale nikomu to nepředhazuje.

V almení proměně bojuje motýlky a má i motýlí křídla, ale to není její finální verze ani síla. Zatím nepřišla na to, jak svou sílu plně využít.

Její příjmení znamená želvovina a píše se hiraganou. Křestní se píše kanji pro Aya a slabikou ka v hiraganě.

I když je modrooká blondýna a většina lidí předpokládá, že bude hloupá, umí Aya překvapit.

Aiiro Jomei

14. října 2011 v 14:10 | Dyamirity

AIIRO JOMEI

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Jomei / じょめい
Příjmení: Aiiro / 藍色
Datum narození: 18.9.
Výška: 155 cm
Váha: 53 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Aiiro má delší černé vlnité vlasy a zelené oči. Je oficiálně nejmenší kluk z celého SHI-teamu, protože měří něco přes metr padesát a má celkově drobnou postavu (a neuvěřitelně hubené nohy). Jeho charakteristickým znakem je černá bunda s kožešinovým límcem, kterou nosí od zhruba padesáté kapitoly v jednom kuse. Jinak nosí úzké džíny, tenisky a většinou barevná trika.
Povaha: Extrovert, cholerik, pesimista

Aiiro je egoista s IQ, které přesahuje jeho výšku v centimetrech. Není mu proti srsti manipulovat s lidmi a hrát s nimi nejrůznější hry jen pro vlastní potěchu. Občas se tváří jako hodný kluk, ale baví ho to čím dál tím míň a proto odhaluje svou skutečnou povahu. Tou se příliš netají a bere to tak, že pokud je někdo takový masochista, že s ním chce trávit čas, musí se smířit s menší psychickou šikanou.
I přes to si ale svých přítel váží a zároveň nechápe, proč s ním chtějí trávit čas, protože si všechny svoje chyby kvůli vysoké inteligenci dobře uvědomuje. Aiiro ale umí být i vcelku milý.

Jeho nejlepšími přáteli jsou Chidori a Yomaru, kterého s oblibou tyranizuje a dělá si u něj legraci, ale někde hluboko ho má vlastně rád. Jinak dobře vychází s Umou, který je kromě něj z SHI-teamu nejrozumnější a Kameko, o které pořád neví, co si má myslet. O Aye si myslí, že je to naivka a tak se o ní příliš nezajímá. Shiramizu ho fascinuje jako shinigami, ale jako o dívku o ní nemá zájem, proto je jejich nevraživost vzájemná.

Aiiro je děvkař v tom nejhorším slova smyslu. Vůbec si dívek kterými chodí neváží a nikdy s nimi nevydrží déle než čtrnáct dní. Dívky loví na svůj roztomilý vzhled a inteligenci.
Ve škole má skvělé výsledky a jednou by si rád otevřel vlastní restauraci, protože umí skvěle vařit. Trpí závislostí na sladkostech, respektive na třešňových a jahodových mikádech, lízátkových tyčkách, které nosí po kapsách. Jeho nezbytnou rekvizitou je mobil, který potřebuje na koordnování svých kontaktů. Aiiro se totiž skvěle orientuje v Tamayorijském podsvětí a informace jsou pro něj prvnotní zboží.

Aiiro všechno plánuje a dokáže odhadnout jaká je pravděpodobnost, že jeho plán vyjde. Jedná uvážlivě, ale snaží se naučit jednat trochu instinktivněji. Většinu lidí si svým sarkasmem drží od těla. Aiiro má dobrou fyzičku a sílu, i když to na první pohled není vidět.

Aiiro je háklivý na dvě věci: na své křestní jméno a svou výšku. Co se týče jména, platí na něj přísné tabu a i jeho nejbližší přátelé si zvykli na to, že ho oslovují příjmením. Shiramizu dlouho ani nevěděla, jak se Aiiro křestním jmenuje, protože ve vždycky představuje jenom příjmením. Nikdo neví, jak se jeho jméno vlastně píše, ale většinou ho píšou v hiraganě.
Aiiro dále nenávidí narážky na svou výšku, protože v šestnácti měří metr padesát pět a nevypadá to, že poroste dál. Když se Yomaru občas rozhodne vyjít do protiútoku, vytahuje právě Aiirovu výšku. Aiiro argumentuje, že co nedostal od Boha na výšce, to dostal na inteligenci, ale stejně ho to vytáčí k nepříčetnosti.

Jeho příjmení znamená Indigová modř a přesný překlad křestního není jistý, ale Aiiro se zmiňuje, že to znamená něco vy smyslu Sviť! nebo Světlo.

Jako jediný almen zatím neukázal svou bojovou formu a ani se na to nechystá.

Fujioka Yomaru

12. října 2011 v 21:32 | Dyamirity

FUJIOKA YOMARU

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Yomaru / 世丸
Příjmení: Fujioka / 藤岡
Datum narození: 11.12.
Výška: 177 cm
Váha: 70 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Yomaeru má zrzavé, vepředu delší a vzadu rozježené vlasy a oříškově hnědé oči. Je průměrně vysoký a má štíhlou postavu. Nosí volné džíny, nejrůznější košile s límečkem, mikiny přes hlavu nebo svetry. Občas nosí čelenku. V almení formě má hnědou bundu, modrou šálu, béžové kalhoty a vysoké hnědé boty. Navíc stříbrná sluchátka.
Povaha: Extrovert, sangvinik-flegmatik, optimista
Yomaru je od přírody poseroutka a bojí se málem i vlastního stínu. I přes to se staví proti démonům, kdykoliv je potřeba. Má neuvěřitelnou vnitřní sílu a sebeovládání, proto se v nejhorších situacích dokáže strachu postavit a překonat ho. Jinak je Yomaru lehkomyslný, dobrosrdečný a důvěřivýJeho přátelé si z něj čast utahují a i když protestuje, vesměs si to nechává líbit.

Bezhlavě se vrhá proti překážkám v domnění, že čím míň o nich bude vědět, tím lépe je překoná. Je přirozené inteligentní, ale nemá potřebu to projevovat, protoře ví, že vedle Chidoriho a Aiira by stejně nezářil a tak to raději příliš nevytahuje.
Jeho dva nejlepší kamarádi jsou právě Chidori a Aiiro, kteří se proti němu často spiknou a dělají si z něj legraci, ale ve skutečnosti ho mají rádi a respktují ho. S Aiirem toho nemá moc společného, ale znají se už od dětství a nějak si na sebe zvykli. Yomaru dokáže být občas otravný, ale s lidmi vychází dobře, i když z něčí povahy má strach a proto se danému člověku vyhýbá. Nejraději by se takhle vyhýbal i Kameko, svojí sestřence, ale to je prakticky nemožné. Kameko se k němu chová chladně, ale spíš než čemu jinému, aby ho trochu otužila.

Yomaru je už několik let zamilovaný do Ayi, ale není schopný jí to říct do očí, možná proto, že Aya je zamilovaná do jeho nejlepšího přítele. Ale po příchodu Shiramizu, kdy Aya pochopila, že u Chidoriho nemá šanci se s Yomarem začíná sbližovat. Yomara přitahuje její bezstarostná povaha a bezbřehý optimismus.
Yomaru je ze dvou sourozenců, přičemž je ten mladší, proto se naučil jisté životní pokoře vůči starším a přijímá svou roli nedůležitého a občas propadá záchvatům nedůvěru v sebe sama a sebepohrdání.
Jako almen používá jako útok i obranu zvuk. Dlouho svým silám nedůvěřoval a nevěděl, jak přesně je používat, než pochopil, že jeho síla záleží na něm samotném, tedy že pokud nebude věřit v sebe, nemůže bojovat.
Není tak sportovně nadaný jako třeba Chidori a proto se nehonosí žádným pekáčem buchet (haha!), představuje proto prototyp normálního kluka.

Yomaru má rád dojáky (což tají před světem), skateboarding a trpí menší závislostí na kofeinu. Nesnáší povrchní lidi, kteří všechny soudí na první pohled. Má panický strach z uzavřených prostorů. Několik let hrál na baskytaru, láska pro hudbu v něm stále přetrvává. Jednou by se rád stal fotografem, focení patří mezi jeho nejoblíbenější činnosti.

Jeho příjmení znamená Vysoká hora a křestní se píše znaky pro Svět a Kruh.

Je jediná postava v SHI-teamu, která pochopí princip bytí almenem.

Shiwasu Chidori

8. října 2011 v 14:05 | Dyamirity

SHIWASU CHIDORI

/Může obsahovat spoiler!/


Jméno: Chidori / 千鳥
Příjmení: Shiwasu / 死忘
Datum narození: 24.11.
Výška: 182 cm
Váha: 77 kg
Zaměstnání: student
Status: neoficiální shinigami
Vzhled: Chidori má krátké hnědé, rozcuchané vlasy a tmavě hnědé oči. Je vysoký a má sportovní postavu. O oblečení se moc nestará, obléká se sportovně, rád nosí džíny, potítka a občas ujíždí na spoečkách do vlasů. Kimono má černé bez rukávů s mašlí vepředu (zatímco standratní shigaiská kimona jí mají vzadu) a k němu má černé návleky na předloktí.
Povaha: Extrovert, sangvinik, optimista

Chidori má dobrosrdečnou a přátelskou povahu. Dřív si nepřipouštěl lidi k tělu, protože přišel o nejlepší kamarádku a po nařčení její matky, že za její smrt může on, se uzavřel do sebe. Nakonec se ale změnil, protože si uvědomil, že se nemůže užírat do konce světa. Občas bývá naivní, ale většinou to jen předstírá. Je tvrdohlavý jako mezek, což mu často způsobuje problémy.
Většinu času je lehkomyslný a v nestresových situacích nic nebere příliš vážně, ale například při boji umí být smrtelně vážný. Své činy moc nepromýšlí a jedná na první podnět. Dává přednost citům před rozumem.

Mezi jeho nejlepší přátele patří Yomaru, Uma a Aiiro, kterých si váží a respektuje je. I když tvrdí, že nejlepší kamarád je s Aiirem a Yomaruem, není to tak úplně pravda. Nejvíc společného má s Umou a samozřejmě se Shiramizu.
S většinou lidí se pokouší vycházet dobře, ale pokud se mu někdo znelíbí, nikdo a nikdy mu to nevymluví. Ke starším lidem má respekt.

Po příchodu Shiramizu dlouho neví, jak se k ní má chovat a jak na něj vlastně působí. Na první pohled se mu líbí, ale když s ní mluví poprvé, zarazí ho, jak je chladná a nepřístupná. Ale časem ho začne její odtažitost přitahovat a rychle prokoukne, že tak netečná je jen na povrchu. Proto se rozhodl z ní tu masku ledové královny osekat.
Nejdřív odmítal připustit fakt, že se do Shiramizu zamiloval, ale nakonec mu nic jiného nezbylo, když mu to Aiiro a Uma předhodili. Od té doby to Shiramizu často naznačuje, ona ho včak zarytě ignoruje.

Chidori nemá absolutně žádnou fantazii a paměť na lidské tváře a jména. Zato má neobvykle rychlé reflexy (nepatí pro rány od Shiramizu), paměť na bojové styly a schopnost přivádět si bolestivá, rychle se hojící zranění.

Nemá rád falešné lidi a lež celkově, miluje cokoliv se skořicí, akční filmy a přeslazený zelený čaj. Chidori je inteligentní a ve škole prospívá bez problémů. Dřív dělal kendó a karate, ale má talent pro veškeré sporty.
Do Chidoriho se zamilovalo už spousta holek, ale každou bral jako kamarádku, dokud se neobjevila Shiramizu.
Chidori je míšenec; jeho matka je italka a jeho otec je japonec. Má starší sestru Suzume.

Jeho příjmení (tj. Shiwasu) se píše znaky pro smrt a první kanji od slova wasurete (zapomenout). Jméno se píše znakem pro čejku.

Má schopnost tzv. "cool pohledu", který nasadí, když ho něco vytočí k nepříčetnosti. Většina jeho nepřátel ten pohled viděla jednou: poprvé a naposledy.


Kenji Shiramizu

7. října 2011 v 21:05 | Dyamirity

KENJI SHIRAMIZU

/Může obsahovat spoiler!/


Jméno: Shiramizu / 白水
Příjmení: Kenji / 剣児
Datum narození: 13.3.
Výška: 154 cm
Váha: 48 kg
Hodnost/jednotka: člen/ Delta
Status: shinigami

Vzhled: Dlouhé černé vlasy, které nosí stažené do ohonu, velké tmavé oči. Celkově drobné postavy, výškově nejmenší z celého SHI-teamu. Ráda mimo Shigai nosí krátké šaty, popřípadě kraťasy, sukně a červené cornversky nebo kozačky. Jako doplňky nosí šperky na krk. Nehty si lakuje na černo. Kimono má standartní bílou verzi.
Povaha: Introvert, cholerik, optimista

Kenji Shiramizu je chladná, odtažitá a nerada se váže na lidi nebo si je připouští blíž k tělu. I přesto jí má většina lidí ráda a je všem na první pohled sympatická, ať se chová jakkoliv.
Je neuvěřitelně hrdá a špatně snáší urážky. I přes svou chladnou povahu občas jedná bezmyšlenkovitě a nárazově, což většinou končí knokoutováním někoho k zemi.
I přes svůj droný vzrůst má ohromnou fyzickou i psychickou sílu. Právě proto dokončila shinigamijskou akademii v vyznamenáním.

Shinigami se stala poté, co jí a její rodinu v šesti letech napadl démon. Po té události se uzavřela do sebe a dlouho odmítala komunikovat. Z Kurogaie se téměř okamžitě dostala do Shigaie a po dokončení akademie byla předělena do Delty. Patří mezi velitelovi oblíbence a kapitán Takibi patří mezi její první a nejlepší přátele. Kromě nich se v Shigaii přátelí ještě s další členkou Delty Nekomi, vícekapitánkami Yuuyuu a Michiko a kapitánkou Haruhi.

Po příchodu do Reálu, kde měla ochraňovat Chidoriho se po svém neúspěchu, při němž přišla o černé kimono,rychel sblížila jak s novým spolushinigamim, tak se spolužáky ze školy. Nejblíže má kromě Chidoriho k Umovi, který ji po Chidorim jako první začal oslovovat křestním jménem a Kameko, která ji imponuje svou klidnou a vyrovnanou povahou. Ale vesměs má ráda všechny, i když si to někdy nepřipouští. Jistě výhrady má snad jen vůči Aiirovi, protože se jí nelíbí jeho příštup vůři holkám.

Stále se nemůže, nebo možná nechce, vyrovnat se svými city k Chidorimu. Jejich vztah je cvelkově hodně složitý. Nikdy ji nepřestává překvapovat a ve skrytu duše obdivuje jeho povahu, ale zároveň si o něm myslí, že je to lehkomyslný blbeček.
I tak se na něj upnula a děsí ji představa, že by o něj kdykoliv mohla přijít.
Přestože Chidori ji velice často a velice okatě naznačuje, co k ní cítí, ona si to stále nechce připustit a posílá ho do háje.

Shiramizu miluje jahody, italskou kuchyni, telenovely (kvůli čemuž se jí Chidori pravidelně a rád směje), déšť a dlouhé hovory se svými přáteli. Nenávidí namyšlené lidi, lidskou hloupost a brokolici, bojí se vody a duchů.
Když je vystrašená, potřebuje fyzický kontakt s kýmkoliv, kdo je poblíž.
Nesnáší, když si o ní někdo myslí, že má jen hezkou tvářičku a žádný mozek. Kromě matematiky má nadprůměrný prospěch ve všech předmětech.

Její trvalé bydliště je jako u všech shinigami v Shigaii, ale víc času tráví v Reálu, kde bydlí v domě po nějakém jejím mrtvém příbuzném. Měla staršího bratra jménem Higai, ten zemřel stejně jako ona při útoku démona.

Její příjmení znamená ve volném překladu Svatý meč, křestní se píše v kanji znaky Bílá a Voda.

Nikdy by to neřekla nahlas/zatím/, ale Chidoriho miluje.
 
 

Reklama