Galerie

Pure sexiness

4. února 2012 v 22:23 | Dyamirity
Tohle prostě nepotřebuje komentář. Tohle mluví samo za sebe!! Už strašně dlouho jsem to chtěla udělat... Aiira jen v té jeho bundičce. Kyáááh. Enjoy him!

Slinty slint.

True story

4. února 2012 v 10:35 | Dyamirity

Tento strip vznikl na popus odřeknutého plesu. Nějak jsem měla potřebu vysvětlit, proč jsem si to na poslední chvíli rozmyslela. Zároveň jsem nějak zrpovoznila přítlak na tabletu z čehož mám sperradost =D

Dyamirity

Shounen-ai mix

21. ledna 2012 v 17:49 | Dyamirity
Tak, zase tady na to kašlu. Alespoň to tak vypadá. Ale já prostě nemám čas a hlavně inspiraci. Poslední dobou se to na mě přímo sype... ale to je jedno, hlavní je, že bych vás chtěla o něco poprosit.
Asi víte, že píšu shounen-ai povídky (zatím je hotová Sparkless, ve výrobě mám Sparkless: Double Bang a Marionette). Všechny povídky budou propletené a tak potřebuju nějaký souhrný název. A vůbec nic mě nenapadá. Takže pokud byste měli nějaký nápad, sem s ním.
Jako lákadlo vám dám dvě verze stejného obrázku, kde jsou hlavní hrdinvé všech povídek:
(horní řada zleva) Homura Seiji (Spakless / Sparkless: Double Bang), Kaeda Shimeji (Marionette), Suomi Ren (Two Weeks), bezejmenný seme, beru návrhy na jméno (Echoes)
(dolní řada zleva) Nanami Shirogane (Sparkless / Sparkless: Double Bang), Watanabe Remyuu (Marionette), Neru Hiroomi (Two Weeks), bezejmenný uke, též přijímám návrhy (Echoes)

Která verze se vám líbí víc?
Můžu vám říct, že jediný rozdíl je v pozadí a výrazu bezejmenného ukeho a Rena.

Dyamirity

Personificated

15. prosince 2011 v 14:26 | Dyamirity
Tři personifikace postav ze SHI-teamu. Kuřátko, kachnička a Kuma-chan, Takibiho médi.
Z nějakého mě neznámého důvodu je z Kuma-chana bish jak noha. Myslím, že by si s Takbim mohli dát Bish battle =D
Nevíte, kde bych sehnala tu mikinu??

In the crowd REcolored

3. prosince 2011 v 10:41 | Dyamirity
Tohle jsem chtěla udělat už dlouho. Převybarvit úvodní kapitolovku In the crowd. Vypadá to mnohem líp než pastelkami a... prostě se podívejte sami ♥
Vidíte, jak mají každý svůj odtín pleti a vlasů a tak? Strávila jsem nad tím dva dny... a jsem spokojená =D
Kdopak se vám tam líbí nejvíc?

Dyamirity

Because we're friends!

26. listopadu 2011 v 22:24 | Dyamirity
Asi mi upadnou všechny prsty na pravačce a možná rovnou celá ruka... protože celý den se kreslím s obrázkem, který s emi nakonec skoro vůbec nelíbí =D Ne to zas ne. Líbí se mi. Jen jsem si to představovala trochu jinak.
Snažila jsem se je vystihnout co nejlíp, ale u Hoshiho mi už tekly nervy ušima. Na palci mám protlačeninu divže ne na kost. na palci! To jsem nikdy neměla! Mám svůj věčný mozol na prsteníčku (zkuste si vzít tužku do ruky, pochopíte, že otlačený prsteníček můžu mít jen já, protože dodneška držím blbě tužku. Ano, jsem všem pro posměch, ale umím kreslit, takže co? =D)
Rozklikněte si obrázek a kochejte se. Hlášky jsem smolila jen tak z legrace, ale některé jistě poznáte (např. Don't call me Shira!)Dyamirity

Mušketýr (překonávám se!)

18. listopadu 2011 v 22:08 | Dyamirity
-Look at my horse, my horse is amazing...-

Tak jsem se rozhodla dát sem malou ukázku Obrázkování. Tuhle výměnu jsem si sjednala s jednou Polkou, protože jsem se trochu nudila. Ona dělá chibíky a tak jsem si řekla, že bude sranda zksuit překreslit chibíka na normálního člověka.
Prohlédla jsem si její galerii a říkala si: Jo, okay, okay! Ať mi dá jakýkoliv OCčko, skousnu to! Jenom ať mi nedá toho mušketýra!
A hádejte co? Dostala jsem mušketýra.

No a tak se chci pochlubit, jak jsem se toho zhostila. Během dvou hodin...
Přidala jsem mu pláštík, koně a tradá! ♥ Jsem na sebe pyšná!


Dyamirity

Winter Chidori

5. listopadu 2011 v 17:12 | Dyamirity
-Zima, zima, zima je, veliká!-


Léto a zdá se že i podzim definitivně skončily...
Přichází zima a tak jsem se namotivovala tím správným způsobem. A vznikl Winter Chidori. Žeru ten jeho šátek. Myslím, že se mi na celé obrázku povedl nejvíc =D Má ho i v manze... původně ho měl mít někdo jiný, ale nakonec připadl Chidorimu. Líbí se mi ta barva. Používám jí teď nějak častio. Netuším proč... /...protože jí máš pořád na paletě v Gimpu a ono to svádí ji používat.

Dyamirity

Takibi - kusovka ♥

27. října 2011 v 12:48 | Dyamirity
-Čmáry čmáry čmáry čmár-
Už jsem se zmiňovala, že mám nový tablet. Tak se s ním pomaloučku polehoučku učím. Zatím jsem vyprodukovala pár hodně pokřivených paskvilů a řekla bych, že Takibi se mi povedl zatím nejvíc =3
Asi budu přidávat nějaké ty kusovky, tak se těšte =D

Takibi nám nějak bishovatí. Mňauí ♥

Dyamirity

Jeden rok s Fool's Hell

16. července 2011 v 16:22 | Dyamirity
- 1 rok - 12 měsíců - 365 dní - 192 článků - 44 kapitol SHI-teamu -


(Kakoichi Noboru, Aiiro Jomei, Shiwasu Chidori, Kenji Shiramizu, Kakoichi Ritsu, kachničky - SHI-team,
Michael Morgan - DOOM,
Edward Nightmoore - Echoes (připravuje se)
Ken-chan - Bleach
Pedobear - ???
Dyamirity, Hate - reálné postavy)

Ano, je to tak. Fool's Hell už je tu s námi přesně rok. Před rokem jsem uveřejnila první článek a první kapitolu SHI-teamu. Šestnáctého července je tedy považováno za den založení shi-t.blogu, i když ten existoval už déle, jenomže Hate až 16. dodělala design.
Je to trochu sentimentální. Mé předchozí blogy byly skládky, které jsem zahlcovala nakopírovaným šmejdem, ale FH jsem si vypiplala a starám se o něj jak o vlastní dítě.
FH je deníčkem i galerií, když něco potřebuju, jednoduše to vyzvracím do nějakého článku a vím, že si ho alespoň jeden člověk přečte. Sice nemám žádnou obrovskou návštěvnost a pod každým článkem mi nezevluje desítka komentářů, ale taky se mi tu nevyskytují stupidní reklamy a vím, že čtenáři vážně ČTOU.
Díky FH jsem si našla i svou bandu yaoistek a spoustu skvělých blogů.
A už ho mám rok! Celý rok! Pořád tomu nemůžu uvěřit...
Asi budu plakat...
Původně měl být pouze online stránka pro SHI-team, lae zvrhlo se to a teď zde můžete najít recenze na anime, knížky, yaoi články, můj deníček, povídky, obrázky mimo SHI-team, reporty a fotky... prostě jako kdybyste obrátily vzhůru nohama můj šuplík u stolu.
Navíc jste mohli nakouknout pod slupku mého sarkastického já a zjistit, kdo to vlastně Dyamirity je.
Všem, keří jste sem zavítali bych chtěla poděkovat za veškerou podporu, komentáře a doufám, že Fool's Hell budete navštěvovat dál a najdete zde zase něco, co vás zaujme.

Sentimentální Dyamirity

Háďátko - malba na hedvábí

15. července 2011 v 18:07 | Dyamirity
-Malba na hedvábí. Viděli jste někdy? Ne? Tak se podívejte!-


To co vidíte je má šálička Háďátko asi v polovině výrobního procesu. Jak vidíte, šála je přišpendlená na dřevěný rám, ale k tomu se hned dostanu, jelikož vás velmi zhruba poučím, jak se taková věcička dělá.

Já versus tablet

18. května 2011 v 18:25 | Dyamirity
~Bojuji, bojuji, tablete, já tě porazím!~

Tablet stále vede. Včera jsem si ho vypůjčila od Giry a už jsem ho málem prohodila oknem. Hodinu se totiž kreslím s Dyami-chan a najednou to udělalo PRSK, zbělalo to a naběhla mi tam tabulka Error. Takže jsem bleskurychle vyfotila obrazovku, než to spadlo celé. Takže alespoň něco.
Hodně jsem se s tím prala, ale už jsem si docela zvykla a strašně mě to baví. Jistě, jistě, trochu hrbolaté, ale co... jsem začátečník. Je to mnohem jednoduší, než předreslovat tužkou, pak centropenem, gumovat, skenovat a pak možná i lehce vybarvit v nějakém programu. Tady to de mnohem rychleji.
Ještě na ukázku další dvě věci. Dyami-chan byla kreslená přes papír, protože mi to strašně klouzalo, ale Bad Trio a Izaya už je čistě tabletem. Enjoy... =D

Bad Trio, jinak také Sexy Trio. Giřina (Takibi), moje (Aiiro) a Hateina (Kakoichi) nejoblíbenější postava. Aiiro tu vypadá jako psychopat.

Kdo nezná Durarara!! tak asi nepochopí, ale ti, kdo to znají, prosím, řekněte: je si Izaya podobný?
Musím si pořídit vlastní tablet =D
Dyamirity

Všechno nejlepší, Maki!

20. dubna 2011 v 23:49 | Dyamirity
Pozdě, ale přece. Takový menší dáreček pro Maki. Douám, že se bude líbit. Nevím proč, ale z původně zamýšlených černých šatů ma zelené. A pozor... tohle je můj první obrázek Ludwy, takže si toho važte =D
Užij si ho Maki =D


Vtipné je, že jsem se přes hodinu dělala s vybarvováním a nakonec sem dám sépii verzi =D Ale co, však ona se k ní ta barevná verze taky dostane, až se dostaví na ICQ.

Dyamirity

Česká republika ♥

13. dubna 2011 v 20:59 | Dyamirity
~Taky vám v Hetálii něco chybí? Ano, myslím Českou republiku...~
K tomuhle mě přivedla Ayaka. Ta už svou verzi Česka stvořila a Česko je.... mhm... yummy, jak by řekl američan. Tak jsem se rozhodla vytvořit svou verzi. Chtěla jsem jí pověsit na Zerochan, ale zjistila jsem, že tam se nesmí dávat vlastní tvorba. To by mě teda zajímalo. Českou republiku tam mají hned několikrát a pokaždé je to od autora... -_- Talže teď je můj Česko na devinu a tam miho snad nechají.
Ale k čemu se chci dostat. Už mám Míšovu podobu (Tak jsem ho prozatím pojmenovala) a plánuju nějaké obrázky, kde ho trošku trápí Německo. Teď sem hodím alespoň první obrázek. Snad se bude líbit.

Kdybych to nevěděla, tipla bych ho spíš na Brazílii. Khaki kabát =D
Dyamirity

Jak Dyamirity tvoří mimo SHI-team

16. února 2011 v 19:25 | Dyamirity
~Už mě nebaví čučet na tu P Povídku. Tak se mrkněte na jiná má zvěrstva~

-Polda, léto 2010, letní tábor, centropen-

Ano, je to tak, hodlám vám ukázat nějaká svá díla mimo SHI-team ve výtvarce. Jsou to fotky z mobilu, takže nic moc kvalita a některé nejsou hotové, ale posuďte sami. Snad se bude líbit.

U pár obrázků si možná budete muset trošku vyvrátit krk... nebo si natočte monitor.


-Očička zírající z temného lesa, jaro 2011 (spíš než oči tajemné šelmy to vypadá jako koťátko, ale nevadí...), rudka-

Jak Dyamirity sledovala Zvědavý dotazník Natalie Sadness (komix)

24. října 2010 v 20:52 | Dyamirity
A je tu druhá polovinu článku Jak Dyamirity sledovala zvědavý dotazník... =D

Tenhle komix byl taková rychlovka =D Buď tohle nebo úkol z němčiny. Hádejte, co vyhrálo =D

Doufám, že se líbilo. To, co popíjím na prvních oknech je Eisschoko, na kterém v poslední době nějak ujíždím =D

Dyamirity
 
 

Reklama