BBC Sherlock

Zlo jménem Omegle

24. června 2012 v 17:40 | Dyamirity
-Omegle- internetová stránka, která vás po zadání nějakého zájmu spojí s naprostým cizincem a... pak už se vezete.-


Omegle už jsem znala z doslechu dřív. Kdysi dávno jsem našla nějaké video, kde se jakýsi kluk převlíkl za holku a dělal si z ubohých strangerů srandu před videochat. Video Omegle nikdy zkoušet nebudu. A vy to taky nedělejte, radím vám dobře. Dostane se tam bůhvíjaký úchylák a pak... no... nechtějte vědět.
Ale Omegle jako takové, textové Omegle, je prostě chatování se Strangerem. Netuším, co tam dělají obyčejní lidé a jestli se tam dá narazit i na obyčejný pokec... pro fandom a Sherlockians je to ovšem zdroj jedné z nejlepších zábav.
RPček! RP, to jest roleplay, je jakási fanfikce psaná dvěma a více lidmi, přičemž každý z účastníků píše za jednu postavu. My s Hate jsme vlastní rpčka hrály už na základce, kde jsme ani nevěděly, co to slovo znamená, ale po příchodu na tumblr to nabylo nový rozměr.
Ano, na Omegle se přihlásíte, zadáte společný zájem třeba Johnlock nebo MorMor nebo Parentlock, kliknete na Text a můžete začít.

Zlo první: Začátek
Já osobně jsem první Omegle RPčko hrála včera a největší problém pro mě byl začátek. Strašně jsem se totiž styděla. Takže několik prvních pokusů bylo několikavteřinové ticho, po němž se ten druhý odhlásil. Pak jsem si řekla: No to je fuk, stejně se jim ukážu jako Stranger. Takže jsem se naučila psát první věty typu: Where's my gun? -Sh atd. apod.


Zlo druhé: Angličtina
Ano, Omegle je anglicky. Což znamená, že musíte mít alespoň základní znalosti tohoto jazyka. Člověk by si řekl: Ano, to snad nějak okecám a většinou tomu i je, ale pak natrefíte na někoho, kdo je super duper vzdělaný brit používající super-duper dlouhá slova a složitá souvětí. A pak už vám zbydou jen oči pro pláč a věty typu I be potato tomato.


Zlo třetí: Your conversational partner has disconnected/Internet fail
Ano, zlo největší.
Jste uprostřed úžasné fluffy RP a váš Stranger se zničehonic odhlásí. Je to ještě horší, než když to udělá hned na začátku, protože urpostřed už jste tak navnadění, že máte chuť metat blesky, když se tam ta zpropadená disconnected věta objeví. Někdy se alespoň omluví a napíšou svůj tumblr, popřípadě se zeptají na váš a poděkují za hru, ale častěji prostě zmizí.
Někdy ovšem trollí samotné Omegle a jen tak si spadne. Ano, i to stává.

Sečteno podtrženo: Je to jen další fandomová závislost, kterou si zamilujete a zároveň budete proklínat.
A na ukázku nějaké moje RPčko (to druhé je taky moje):

...o čem byl vůbec tenhle čláenk?
Ah ano, chtěla jsem vás informovat, že SHI-team už skoro je.
Takže pěkně čekejte.

Dyamirity

Piano Reichenbach Ballad

13. dubna 2012 v 21:57 | Dyamirity
Další post o Sherlockovi. Já vím. Samotné je mi z toho smutno.
Ale tentokrát to nebude můj infantilní strip ani ubrečený pict, kde Jawn Sherlocka objímá, ale HUDBA.
Reichenbach ballad, hlavní soundtrack Sherlocka, hraný na klavír mou stejně posedlou, zde často omýlanou sherlockianskou kámoškou, Hatey. Občas jí závidím, že na něco umí hrát bez toho, aby se za každou notou zastavila a řekla "Jéé, špatně."
Každopádně, tady máte video a god bless you jestli jí přidáte komentář nebo něco na ten způsob.
Všimněte si Hateyiny super elegantní lampy v pozadí =D
My dvě se asi fakt hledaly až jsme se našli. Dva pošuci =D

Dyamirity

Po Reichenbachu

2. dubna 2012 v 16:25 | Dyamirity
Viděli jste už poslední díl Sherlocka? Ne? Tak jestli se na to chystáte, sežeňte si spostu sladkostí, něco na mudlání a utěšovací kámošku. Já naštěstí měla všechno. Koukala jsem na to u Hatey a obě jsme utrousily slzičku...
Pokud ano... potom...
T____________________________________________________________________T
Buhůůůů..... no, ale nebudu tu bulet celý článek. Jsem tu kvůli obrázku. Hatey chtěla nějaký, kde se objímají. Já jsem nebyla schopná vymyslet strip, ale nakonec jsem skončila jen u toho obrázku.
Mám několik verzí, ale nakonec jsem zvolila tuhle jemnou. Podtrhuje atmosféru. Málem jsem u toho brečela.


Doufám, že se líbí. Začíná mi ten Sherlock přerůstat přes hlavu. A kdo za to může? Hatey a LeeLee. Hate dneska nebyla ve škole, ale LeeLee stejně na ájině trolila jako Moffat.
Dyamirity

BBC Sherlock - Sickness

25. března 2012 v 9:57 | Dyamirity
Tak tu máme další. Můj oblíbený, tentokrát s názvem nemoc.
Dneska mám úpsůedmé díl na dokončení opravy té mangy pro vějíř... chybí mi dvě stránky, takže bych to mohla dokončit před půlnocí, jáááj =D
Slibuju, že brzo přidám i ten SHI-team.

BBC Sherlock - Evil fandom

18. března 2012 v 15:12 | Dyamirity
A je tu další... musím toho vážně nechat. Stává se z toho obsese... a Hatey mě v tom ještě podporuje. Respektive se podporujeme navzájem. Tentorkát je téma prosté: fanoušci na tahu. Hatey mi na ICQ napsala: Zajímalo by mě, co by dělali, kdyby našli Johnlockovský fanfikce." A já se toho nápadu chytila.
Jen mě trochu mrzí, že strip od stripu mi na ně chodí míň lidí a míň lidí je lajkuje. <- Hnusný slovo z fejsbůku, ale nic jiného mi na to nesedí... Takže jestli mi chcete udělat radost, mrkněte se na můj dA: DeviantArt

Dneska se chystám an Reichenbach... Bůh mě ochraňuj...

BBC Sherlock - Bored and annoyed

17. března 2012 v 14:27 | Dyamirity
Zase nestíhám. Trošku mě to irituje.
Z Vějíře se mi vrátila manga s tím, že ji mám skoro celoupředělat. A mám na to asi deset dní. Přesněji řečeno osm. Tak uvidím, jak to budu stíhat. Každopádně mám další strip. Enjoy.

BBC Sherlock - And if we do?

16. března 2012 v 14:59 | Dyamirity
Je tu další. Nemůžu s tím přestat.
Může za to Hate. Všechny stížnosti na neaktivitu směřujte k ní =D

Já ty dva prostě miluju...

BBC Sherlock - Wanna see?

11. března 2012 v 18:51 | Dyamirity
A je tu další. Nějak mě to chytilo.
Zjistila jsem, že Benny a jeho lícní kosti se kreslí snadněji než Watson. Ten si není moc podobný.
Ta scéna je geniální. A tipuju, že většina fanynek by tenhle závěr ocenila.
Get off my sheet!

BBC Sherlock - Crossword

9. března 2012 v 18:52 | Dyamirity
Podlehla jsem tlaku Hate a LeeLee. Dobře, nebyl to tak úplně tlak, ale... tak dlouho básnily o Benedistových lícních kostech až jsem tomu podlehla jako ony.
Štve mě, že jsem Hate pokazila ten Trpaslicon. Jsem sice poměrně v pořádku, ale stejně jsem nakonec nejela. Fakt mě to štve a tak jako výkupné kreslím stripy s BBC Sherlockem.
Doufám, že se bude líbit. Jsem na Bennyho (Sherlocka) pyšná. Docela jsem ho myslím vystihla =D

Všimněte si umělecky vyvedeného smajlíka na zdi =D
Na toho jsem pyšná =D

Dyamirity
 
 

Reklama