Červen 2014

Čekání na signál

28. června 2014 v 21:06 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Je to tak.
Nezdám se vám.
Jsem to já. Dyamirity. Živá, ne úplně zdravá, protože začali prázdniny a já jsem o prázdninách pravidelně nemocná. apatičtější než kdy dřív a naprosto zdeptatá faktem, že příští školní rok budu končit na střední.


Tohle léto mám spoustu práce. Musím se totiž připravovat na vysokou a to na vysokou uměleckou, do čehož jsem šla s entusiasmem, který mě pomalu ale jistě přechází, protože začínám jasně vidět, do jak nevýhodné pozice mě staví studium na gymplu. Ale věřím si. Pořád čekám, že je ohromím svým neodolatelným šarmem a... tak vůbec. Pokud se mi podaří ze stránek vysokých škol vyčíst, co budou chtít k přijímačkám, protože vážně, je tu vůbec nějaká vejška, která má přehledné webovky?!
Ale o tom třeba později. Pro začátek bych mohla vysvětlit, proč jsem to tady nechala víc jak půlrok ležet ladem.
Protože jsem lemra líná a jak čas plynul, stále jsem to odkládala. No a tak se stalo, že jsem na blog od listopadu nesáhla. Věřte mi, lituju toho víc, než se zdá.
Ale co se teď změnilo, ptáte se?
Moje lenost se přesunula na jinou frontu. Mám se připravovat na přijímačky na vejšku? Oh, raději bych svůj čas a energii měla soustředit na něco úplně jiného. Třeba na lepení modýlků letadýlek nebo na svůj zaprášený blog.
Co se za těch šest sedm měsíců v mém životě událo?
No, mohla bych si udělat takový elegantní seznam.
 • Stala jsem se ještě apatičtější, sarkastičtější, otrávenější a pesimističtější oobou, než jsem kdy byla. Tenhle školní rok byl pro mě hodně náročnej. Na podzim jsem se trochu sesypala (to znamená, že jsem se v klidu učila fyziku a najednou jsem se rozbrečela jako malý dítě) a na začátku roku jsem k tomu neměla daleko.
 • Chvíli jsem byla zrzka, než mi ta barva zase vyšisovala.
 • Začala jsem číst komiksy, protože už tak mám málo času.
 • Začala jsem koukat na videa od Rooster Teeth, protože už tak mám málo času.
 • Poslední dobou jsem začala z nějakého důvodu poslouchat k-pop, neptejte se mě proč.
 • Na tumblru jsem překročila hranici 2500 followerů.
 • Zapomněla jsem, jak se mluví a píše česky, protože už čtu všechno v angličtině, takže to budu muset co nejdřív napravit.
 • Měla jsem komiks ve Vějíří 2014.
 • Pomalovala jsem v Žatci čtrnáctimetrovou zeď a dodnes mám na několika kusech oblečení balakryl v karamelovém odstínu.
 • Jsem 24. nejlepší angličtinář v republice, alespoň podle Angličtináře roku.
 • Mám IQ 150, alespoň podle Mensy. A kdo by se hádal s Mensou.
To by tak bylo. Asi se mi toho stalo o něco víc, ale takhle z fleku si vážně nevzpomenu. Taky jsem se pokoušela kreslit, což vyústilo v několik stripů SPN, několik stripů Fandom family a spoustu nevysvětlitelných kreseb a náčrtů, kterými si pomalu zaplácávám soubor a kterými vás asi brzo potěším i tady.
Taky mám video, jak na ex piju půllitr piva. Pokud jste asi před třemi měsíci zaregistrovali tenhle BOOM na facebooku, tak ano, Dyamirity do toho byla taky zapletená.
Zajímalo by mě, jestli sem ještě někdo chodí.
No nic, nechám to tu viset, jestli si tohoto nebohého článku někdo všimne a bude na něj reagvat. Já se mezitím budu učit dělat 3D modely v blenderu. Už jsem se pokusila o lampičku. Skončilo to jako trochu kubistická stolička, ale na první pokus... mohlo být hůř.