Listopad 2013

Zmrtvýchvstání

12. listopadu 2013 v 21:12 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Holahej, hádejte, kdo je tady.


Nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem tady víc jak měsíc nebyla.
Jde o to, že tenhle rok mi dává dost zabrat. A teď to nemyslím jako vždycky. Tentokrát žádné výmluvy typu Na nic nemám čas. Ne, tentokrát se přiznávám, že jsem úmyslně nikam nic nepřidávala a to protože jsem potřebovala pauzu, jelikož jsem se pár dní před svými narozeninami zhroutila. Dobře, možná trochu silné slovo, ale možná taky ne. Všechno to na mě padlo a rozbrečela jsem se nad fyzikou jako malá, brečela jsem celý večer a šla jsem spát v půl desátý. Druhý den jsem nešla do školy a strávila jsem ho v posteli s cédéčkem Queenů ve věži a s knížkou Percyho Jacksona.
Takže tak. Nejsem žádná citlivka a nic si příliš neberu, ale prostě toho bylo na mě dost. Navíc se mi už nějakou dobu táhne pěkná rýmička, pořád mě bolí hlava a nemůžu si dovolit na týden zapíchnout školu.
Jinak, co se za ten měsíc stalo?

1) Je mi osmnáct. Jáj! Můžu pít, řídit a legálně stahovat porno. To poslední všichni obzvlášť zdůrazňovali, jako kdyby mi tím chtěli něco naznačit.
2) Vzdala jsem snahu dělat si starosti kvůli nedostatku přítele a pořídila si Nintendo 3DS, které bude teď mým přítelem. Jmenuje se Ronnie Hate (druhé jméno dostal po Hatey, která ho se mnou kupovala a je tudíž kmotřička.
3) Asi před hodinou jsem se rozhodla, že nepojedu na vodák, protože se mi kryje s animefestem. Mám totiž svoje priority utříděné. Sice je to fajn týden u moře, ale zase s partou lidí, které vídám každý den ve škole (a navíc většina mých oblíbenců stejně nejede) a na AF jednou za rok vidím svoje ňuňáky jako je Pajda, Asano, Karika nebo Ilja. A řeknu vám, že tady není buď a nebo.
4) Dělala jsem pro charitu, respektive jsem prodávala Bílé pastelky. Lilo jak z konve a protože jsem socially awkward jako brambora, byla to pro mě noční můra.
5) Dělám na dalším Vějíři. Letos si nebudu nic dělat z kritik (protože letos už se tím fakt rozhodit nenechám) a udělám jakousi pochybnou parodii na hrdinské mangy. A bude tam ship. Schválně, jestli ho najdete.

Chtěla jsem vám sdělit ještě něco? Určitě ano, ale teď si nemůžu vzpomenout.
Každopádně, doufám, že chápete, proč jsem tady nebyla. Pokusím se znovu začít přidávat články a tak. Ale buďte milosrdní. Potřebuju se do toho zase trochu dostat.

Dyami