Září 2013

Supernatural strip 5

30. září 2013 v 19:10 | Dyamirity |  Galerie
A zatím poslední, ke kterému jsem kromě velice zábavné konverzace ohledně toho, co jsou to dibs, dostala i spoustu hate. Ano, za tento malý strip jsem byla nařčena, že nanávidím postavu Anny a kdeco, což mě urazilo, naštvalo a dost mi to pokazilo den. Nebudu to ale tady moc rozpitvávat, protože se mi do toho nechce hloub hrabat.
Je to založené na text postu jedné slečny z tumblru, takže pokud máte zájem, ozvěte se mi a já vám pošlu odkaz na originální post.

Supernatural strip 4

30. září 2013 v 19:07 | Dyamirity |  Galerie
Nebojte, tohle je zatím předposlední ze stripů, které zatím mám.
Tenhle je kreslený pro Hatey k narozkám, které měla 25. září. Trochu toho koupelnového fluffu, který mě napadl, jak jinak než při čištění zubů, když jsem si kreslila na umyvadlo.

Supernatural strip 3

30. září 2013 v 19:02 | Dyamirity |  Galerie
Coming out of closet vtip dotažený k dokonalosti.
Vážně si kreslení těhle stripů docela užívám.Je pravda, že k tomu poslednímu jsem na tumblru dostala spoustu hate, ale o tom až jindy. Teď si užijte dokonalou rafinovanost toho vtipu.


Supernatural strip 2

30. září 2013 v 18:58 | Dyamirity |  Galerie
Nějak jsem se rozkreslila s Destiel stripama. Takže je sem dostanete, ať se vám to líbí nebo ne.
Tenhle je kreslený na výročí setkání Case a Deana, které bylo 18.září.


Supernatural strip

16. září 2013 v 19:28 | Dyamirity |  Galerie
No tak, nemůžete být překvapení, že tohle vidíte. SPN sjíždím už dlouho a stripy byly jen otázkou času.
Tenhle je založený na kresbičce z Hateyina sešitu na bůhvíco, možná dějáku? Hatey většinou kreslí jen stick figures, ale nápady jsou to zneužitelné, takže si nestěžuju. Ale nějaké ty kredity jí nechat musím.


Všichni shipují Destiel, dokonce i Casovi bráškové.

Dyamirity

Plky plky

16. září 2013 v 19:18 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Nemoc, první školní týdny, brigáda, angličtina a jiné zábavy-


Čauky mňauky, po dlouhé době jsem zase tady a tentokráte jsem nemocná. Můj otec tady pokašlává už týden a v sobotu jsem se vzbudila a nemohla jsem mluvit. Dnes se mi k tomu přidala ještě rýma a celkově je mi na umření, ugh.
Měla jsem v úmyslu napsat předlouhý článek o tom, co jsem v prvních týdnech školy prožila, ale teď jsem ráda, že jsem ráda a že mám po doma nakoupenou asi půltunu švestkového čaje.
Čím bych začala... jsem ve třeťáku. Jáj. Příští rok maturuju. Jáj. Všichni to pořád vytahují a mě se to vůbec nelíbí. Jasně, že vím, že za rok maturuju. Tak proč mi to ksakru musíte všichni připomínat, hm?! Raději mi řekněte něco povzbudivého. Ale to ne. Navíc letos máme novou angličtinářku, o které všichni říkali, jak je přísná a jak strašně moc naučí... a ono nic. Pořád vykládá, jak se hodnotí maturitní práce, jak se píší odstavce ve slozích a spoustu jiných keců v češtině, které nám jsou naprosto k ničemu. Znamená to, že hodiny angličtiny trávíme s Hatey buď v hlubokém transu čučící z okna nebo psaním Destiel RPčka, které tímhle tempem dopíšeme v listopadu.
Dále jsem se přihlásila na brigádu, kde mám dělat průzkum ohledně kultury v Žatci. Haha. Nějak mi nedošlo, že to zahrnuje mluvení s lidmi a vidina peněz mě zaslepila tak, že než jsem se rozkoukala, seděla jsem s obálkou plnou dotrazníků a vědomím, že s cizími lidmi mluvit neumím. Jsem dost zvědavá, co s tím budu dělat. Asi jim ty dotazníky s upřímnou omluvou pošlu zpátky.
Baví vás tohle číst? Vážně?
Po návštěvě Natsuconu jsem se rozhodla, že rozjedu svou kariéru přednášející a chtěla bych začít rovnou na Akiconu. Takže dělám průzkum nejhorších yaoi mang. Řeknu vám... už jsem přečetla takového shitu, že bych zasloužila nějaké ocenění, protože... ugh. UGH. Pokud máte nějakou hodně špatnou mangu, klidně mi pošlete odkaz, ale myslím, že tenhle projekt na mě nechá hluboké, přehluboké stopy. *utírá slzy vyvolané duševními poraněními třetího stupně*
Navíc mám před sebou uzávěrky tří literárních soutěží a nemám napsáno zhola nic.
Přemýšlím, jakými články vás tady obšťastním. Nuž, nechte se překvapit.
Doufám, že tu mám ještě nějaké čtenáře a všichni to se mnou nevzdali.

Prosím, tenhle článek neberte moc vážně, je mi vážně mizerně a teče mi z nosu.

Dyamirity