Žblepty šblept

18. července 2013 v 23:19 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Po dlouhé době zase nějaké to požvatláváníčko z mého života.

Ouky douky, přípravy na tábor jsou v plném proudu a já pomalu ale jistě začínám panikařit. To je možná ten důvod, proč jsem si dneska koupila kilo Sinyminýs a poslední týden trávím paření Merlin hry a online Pokémonů. Ano, to jsou prázdniny alá Dyamirity, která letos bude dělat řidičák. Skořicové lupínky a kompletování sady prvních 150 pokémonů.
Dneska jsem si byla pro potvrzení u doktorky, že nejsem blázen s leprou, tudíž, že můžu pracovat s dětmi, potažmo jídlem. Což v tomhle slovním spojení zní trochu jako epizoda z Hannibala, ale co se dá dělat.Vyplázla jsem za ten kus růžového papíru stopade a všem je podle všeho jedno, jestli zítra onemocním dýmějových morem, hlavní je, že mám potravinářský průkaz, tudíž jsem zdravotně nezávadná.
Navíc jsem si dnes byla vyzvednout svůj kostým na tábor, který je (světe div se) zářivě oranžové kimono s proužkovaným páskem. Ano, je oranžové, ano, vypadám v něm jako mandarinka, ale mám kimono a jsem spokojená. Téma našeho tábora je Cesta kolem světa za 80 dní a každý z vedoucích zastupuje jednu zemi. Já jsem překvapivě zvolila Japonsko a konečně budu moct zužitkovat tu svoji obsesi a jestli si myslíte, že celých čtrnáct dní nebudu trousit yaoi narážky, potomse šeredně pletete.
Co mě nejvíc stresuje, je fakt, že na táboře budeme spát ve stanech, protože máme plno a nejsou volné chatky. Ve stanu. Čtrnáct dní. Ugh. Jestli se mi tam uprostřed noci vplazí zmije nebo žába nebo jezevec, ať si mě nepřeje, protože když jsem nevyspalá, jsem nevrlá.
Jinak, co se týče prázdnin, jak už jsem řekla, trávím je zalezlá u počítače, popřípadě jízdou na bruslích. Žádné divoké pařby, žádné mejdany, žádné koupaliště. Ne. Můj společenský život se zúžil na dvě přespávačky a jedno letní kino, přičemž ta jedna přespávačka se konala u Hatey a... kdo by to byl řekl, že se rozednívá tak brzo. Ale o tom zase jindy (protože o to bych vás přece nemohla ochudit). Měla bych psát, měla bych kreslit, ale ani jedno nedělám, protože mi chybí chuť, motivace a vůbec, nejraději bych si zalezla někam do rožku, tak zůstala a už nikdy nevylezla.
Njěka jsem se rozkecala, měla bych psát deníčkové články častěji, abych vás nezahltila, jako to právě dělám teď. Je vidět, že jsem dlouho nic nepsala, jedu jako sekretářka, klep, klep, klep, klep, klep.
Přemýšlím, co vám sem dám, až budu na táboře. Včera jsem natočila další díl výslechárny (ano, je to tak), takže tu sem dostanete, navíc zvažuji, že se s vámi podělím o jednu ze svých starých povídek... je hrozná, ale zase se jedná o srdeční záležitost. Taky vám sem asi hodím další SHI-team, i když není vystínovaný. Prostě vám bdue muset stačit, hehe.
Nuž nic, budu končit, ať ještě stihnu chvíli psát Two Week. Papa, dobrou noc a nezlobte se na mě.

Dya-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karika Karika | 19. července 2013 v 11:42 | Reagovat

Jen se vykecávej, ona je to docela zábava... Navíc to moje myšlenky odvádí daleko do země s kouzelnou duhou a jednorožcem za každým rohem. + Potom nemyslím na to, že mi maminka zařídila brigádu s maluškým platem, ale za to na ní ujdu denně několik kilometrů a příšerně se nudím (pracuju v knihkupectví...) :D
Takže piš totálně cokoli, cokoli co mi odvede pozornost se vítá! Navíc ráda "poslouchám" o tom jak si žiješ. Bude fotka mandarinky?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama