Výslechárna (3/?)

19. července 2013 v 16:01 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Slíbila jsem to, tak to tady je.
Tenhle díl je točený na první dobrou, navíc si můžete všimnout, že jsem se z fatboye přesunula na židli, protože fatboy hrozně šustil a vždycky jsem se do něj zabořila a nemohla jsem ven. Zvládla jsem zase deset otázek, pořád mám nějaké v zásobě, ale klidně se ptejte dááál a dáááál.

To na začátku vážně nebylo naschvál. Ze sešitu ve kterém mám napsané otázky mi vypadl vlepený lísteček a já ho tam honila po podlaze. Co ještě dodat: ignorujte moje vlasy, obzvlášť ten pramínek, co mi tak připitoměle trčí po straně. Vzadu za mnou můžete vidět mojí nástěnku a pracovní stůl se štosem SHI-teamů. Ta nástěnka je miniaturní a to, co vidíte je konstrukce papírů na papírech, takže čekám, kdy se mi nástěnka strhne ze zdi.

Odkaz, kde můžete klást další všetečné dotazy je zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 18. září 2013 v 18:46 | Reagovat

Oni ti říkají s tvými 175 cm žirafo? :D lol, to je málo :D žirafo říkali mě s mými 187 cm :D haha, ale nevadí. Musím říct, že jsem na video klikla jen ze zvědavosti, ale docela jsem se bavila. Souhlasím s názorem na Gravition a naprosto chápu tvoje rozrušení, když přišla otázka s těmi konečnými epizodami Sherlocka a Merlina :D haha I feel you, bro.

Jinak nevím co jsi četla za anglické povídky a jak se ty povídky liší od těch, které čtu já s k-popem, ale zatracovat všechny povídky jenom kvůli tomu, že dojde i na sex, je docela nefér. Naše fandomy se dost liší, takže netuším na jaké úrovni jsou vaši angličtí povídkáři, ale za svůj fandom si nemůžu stěžovat. Ale taky je pravda, že je to jen otázka osobních preferencí, do kterých by ti samozřejmě neměl nikdo co kecat :D Co se ovšem týče české scény,  jsme na tom docela špatně :D Někteří z nás se možná snaží, ale beztak oproti těm anglickým, je to stejně k prdu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama