Then and now

27. června 2013 v 16:27 | Dyamirity |  Galerie
Tohle meme jsem viděla a chtěla udělat už tolikrát, nakonec jsem se k tomu dostala až díky kolegovi mojí maminky.
Abych vám trochu přiblížila, co se stalo: První obrázek je z roku 2011, dělala jsem ho ve škole na výtvarce podle jednoho svého snu a myslím, že ho někde tady na blogu dokonce i mám. Mamince se nějak zalíbil a jedno vedlo k druhému, nejdnou jí visel na nástěnce v práci. Padlo spoustu dotazů, jestli jsem mentálně v pořádku a jestli nepotřebuju terapii, protože její kolegové viděli mé práce, které budí dojem, že ze mě roste masový vrah.
Každopádně, jednomu ajťákovi se obrázek zalíbil a zeptal se mamky, jestli by si ho nemohl vytisknout a dát svojí kamarádce, samozřetelně, že to nechce zadarmo a tak.
Hunf, hunf, vycítila jsem placený kšeft (který teď potřebuju, když mi padly chmele) a nabídla se, že obrázek předělám speciálně pro jeho kamarádku.
A tak jsem včera večer taky udělala a hle, máme tu meme.


Myslím, že určitý pokrok tam je, pokud v ničem jiném, alespoň v krvi. Tu jsem se naučila... což mě trochu znepokojuje, ale co, dokud nejsem Dexter, je to v klidu.

Dya
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám design?

Ano
Ne
Ujde

Komentáře

1 Karika Karika | 27. června 2013 v 17:54 | Reagovat

Jsi si jistá, že z tebe neroste masový zabiják/psycho-vrahoun/šílenec s láskou k mrtvým lidem??? Teď se budu bát ti cokoli zkritizovat (jako bych to dělala), protože tohle vypadá dost výhružně.
Můj mladší bratr tvrdí, že tvůj plot z roku 2011 vypadá mnohem víc hustě a cool, tak si to nějak přeber... :D

2 Ania Ania | E-mail | Web | 22. července 2013 v 13:49 | Reagovat

*zírá-zírá na tu hlavu* Areneee! Co ti to udělali, chudáčku můj malej?! xD Ta lhava totiž vypadá přesně jako jedna moje postava xD Jo, ta krev je hodně dobrá. Zajímavý obrázek, ale na zeď bych si ho nepověsila xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama