Poslední info před AF 2013

9. května 2013 v 14:47 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Tak, jak jsem slíbila, dám vám sem poslední info před odjezdem na AF, abyste věděly, kde si mě můžete odchytnout.
Mimochodem, taky se těšíte jako já? ♥


Tak, animefest už je za dveřmi a doufám, že s většinou z vás se tam uvidím.
Já plánuju pobyt v Brně od pátku do neděle, to jest po celou dobu animefestu. To znamená, že máte tři dny na to, abyste si mě tam odchytili.
Jak mě poznat, popřípadě jak mě najít.
První a třetí den budu mít cosplay Applejack z My Little Pony (ať si Gira říká, co chce, MLP jsou kchůl a trhni si nohou, Giro, nikdo tě nenutí se převlíkat za Fluttershy a do té doby nemáš právo urážet cisí fandomy, protože to se nedělá!), to jest hnědý kovbojský klobouk, hnědé kozačky, červenou košili a vlasy sčesané do culíku na stranu.
Druhý den, tedy v sobotu, budu mít cosplay Winry Rockbell z FMA, tedy červený šátek, černé tílko a modré kalhoty se sandály, přičemž k oběma kostýmům budu tahat černou lakovanou tašku přes rameno s motivem černobílé britské vlajky.
A kde mě najít? No, na 100% budu na křestu Vějíře a následovné autogramiádě v Rotundě. Jinak se budu potulovat okolo s Envy a drahou festovou polovičkou. Velkou šanci mě najít budete mít na přednáškách o yaoi, samozřejmě (ať už se to někomu líbí nebo ne).
Jinak se ke mě prosím pěkně hlašte, chci potkat všechny svoje drahé čtenáře i čtenářky a všem vám poděkovat, že se potýkáte s mými manýry a tak vůbec. Nebojte, nekoušu a popravdě řečeno, pravděpodobně mám s komunikací s cizími lidmi větší hrůzu než vy.
Počítám, že si mě tam odchytne Karika (jej), kokonoke a Lenny, vy ostatní pokud jedete prosím kdyžtak napište do komentářů, jestli budete mít cosplay, abych popřípadě mohla stalkovat já vás.
No, nevím jak vy, ale já jsem napůl natěšená jak na Vánoce a na druhou stranu jsem vyklepaná, jako pokaždé když jedu někam mimo město. Navíc letos jsme s Envy (čtěte já jsem a ubohou Envy jsem do toho zatáhla, promiň, Envy) zavrhly pohodlné cestování autobusem a rozhodly se přidat se k ohomné skupině jedoucí z Prahy vlakem.
Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Kdybych se tu už neobjevila, tak mě pravděpodobně zabil nějaký úchyl, co odchytává mladé otahu na stránkách AF.
Dneska mi konečně přišlo potvrzení od Vějíře, takže alespoň kvůli téhle části už se nemusím stresovat.
Heh, já se těším.
Kruci, zase se nějak rozjíždím. Abych vás ještě neodradila.

Nuž, zatím se mějte a uvidíme se (snad) v Brně.
Čauky mňauky,
Dyamirity (of the lord)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám design?

Ano
Ne
Ujde

Komentáře

1 Asano \ Kokonoke( jen na anime-manga.cz) Asano \ Kokonoke( jen na anime-manga.cz) | Web | 9. května 2013 v 15:16 | Reagovat

Hehe :D já se taky těším. ^w^ A budu tě tam vyhlížet!

2 Karika Karika | 9. května 2013 v 18:31 | Reagovat

Heh, a já tě chtěla vynechat, můj pane. Ale nemůžu tě zklamat, když už jsi mě tak pěkně zmínila v článku, takže si u tebe vyprosím další autogram (ten není pro mě, ale pro tu potvoru, co se rozhodla, že si tvá díla přečte až když budou mít konec) a asi zase trošku zakašpárkuju.
Mimochodem, pokud tě minu (letos mám kimono), tak se nezlob, já jsem k lidem v cosplayi extrémně nevšímavá. Má drahá princezna by vyprávěla...
No nic! nemůžu se dočkat, asi ukecám tatínka k těm dřevákům... See you tomorow!

3 Lenny Lenny | 9. května 2013 v 22:53 | Reagovat

Oh, mé jméno se objevilo v tvém článku, cítím se... poctěně. :D
Mimochodem, kdyby se k tobě přihnalo něco modrovlasého s kočíčíma ouškama, tak to budu já, ano, cosplay opět změněn, je to smutné. :( :D

4 Asano \ Kokonoke( jen na anime-manga.cz) Asano \ Kokonoke( jen na anime-manga.cz) | Web | 16. května 2013 v 18:44 | Reagovat

Jo Daiky a byla bys tak hodná a nakreslila jaké uniformy se vyskytují ve Sparkiem? A různé takové detaily pro příběh... čím dříve se začnu sžívat tím lépe mi to půjde. :D Teda pokud máš na to čas :D protože by se mi to docela hodilo ^w^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama