Mini heart attack

27. dubna 2013 v 21:40 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Taky někdy přemýšlíte, jaké by to bylo, kdyby jste byli sami doma a najendou u vás zazvonili policajti?


Mně se to zrovna stalo a řeknu vám, nebyla to příjemná záležitost. Vesele si koukám na Supernatural (dobře, ne až tak úplně vesele), když tu najednou mi někdo zvoní u dveří.
Říkám si: Jasně, máma si zapomněla klíče. Tak jdu ke dveřím, zvednu sluchátko a najednou mi někdo na druhém konci hlubokým hlasem řekne: "Tady městská policie."
Co mi tak proletělo hlavou? No, zhruba: Bože můj, naši jsou mrtví, někdo je zabil, někdo je srazil autem, unesli je mimozemšťani, posedli je démoni, jsem teď sirotek, bože, budu muset odjet do Londýna a přidat se do zlodějského gangu nebo se budu muset přestěhovat k tetě, která mě pošle do soukromé školy, kde mi umře nejlepší kamarádka a pak budu dělat guvernantku nějakému spratkovi jehož poručník nakonec oslepne a bude si mě chtít víc...
To mi proběhlo hlavou asi během jedné nanosekundy, načež jsem do sluchátka vykoktala: A-ano?
Pan policista se mě zeptal, jestli jsem majitel Megana, což je mámino auto, já si ale v tu chvíli nebyla schopná vybavit, jestli sedí značka, takže jsem začala koktat a mám pocit, že ten policajt si teď musí myslet, že jsem přinejmenším sužovaná nějakou mentální chorobou. Nebo si třeba mohl myslet, že je mi deset a on mě probudil, což by bylo lepší, ale bůhví.
Kruci, měla bych se naučit mluvit s lidmi po telefonu. Nebo celkově s lidmi, abych se nemusela stydět objednávat si v McDonaldu.
Nuž, ale podělila jsem se s vámi o svoje dnešní dobrodružství, z kterého jsem měla menší srdeční příhodu a snad vám moje neštěstí aspoň trochu prosvětlí den a zvedne náladu.
Protože já vím, že jste sadisti.
Dobrou noc.
Doufám, že už dneska nikdo znovit nebude.
Jestli jo, nebudu odpovídat.
Nemůžu za to jít ale do vězení?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama