Paříž-Londýn (Část druhá)

11. prosince 2012 v 20:41 | Dyamirity |  Reporty
-Čááást druháááá-


Po půl roce mě přepadla jakási britská nostalgie a po té, co jsme s Hatey probrečely oběd kvůli tomu, že alespoň dalšího půl roku se do naší pomyslné domoviny plné sexy kerců nepodíváme, jsem se rozhodla, že sem dám druhou várku našich troll videí. Pokud si nepamatujete, kde jsme skončili minule, osvěžím vám to:
Už jsme dokončili naši cestu do Francie a prošli jsme půl Paříže. Meztiím nám trošku šibalo z nedostatku spánku a přebytku sledování BBC Sherlocka. ještě štěstí, že tou dobou jsem ještě nesledovala Merlina a Doctora Who, protože jinak bych to tam asi nepřežila.


Pomalu jsme se blížili k Louvru. Na začátku videa můžete vidět mého angličtináře, do všeho zapáleného, který celý ten zájezd organizoval.
My malí hříbečci jsme se tam klepali zimou, promoklí a promrzlí. Nejlepší náladu jsem měla asi já a Lee, zatímco Hatey a Gira (a Anička, ta která se ptá na jídlo a která mě pak pošle někam) skřípaly zuby. My s lee jsme tam tak nějak... sršeli optimismem, i když vážně nevím, jak to bylo možné.
V tomhle videu mě konečně vidíte. Zmoklou, nevyspalou a tak dál... až teď jsem si uvědomila, jak hrozně zní můj hlas. takhel přece nemůžu znít i normálně. Prostě nemůžu. Ale vzhledem k tomu, že ostatní zní normálně, tak asi takhle vážně zním. Zastřelte mě někdo.
Moje palačinkové šílenství se pomalu stupňuje.

A tady už to máte. Krmení dravé zvěře. Tak hrozně jsem se na tu palačinku těšila, takže se nedivte, že se tak cpu.


Konečně jsme dorazili pod Eiffelovku a protože je to tam rovinka, šíleně tam foukalo. To jen na vysvětlení, proč tam každou chvíli tak ječím. Pokoušelo se mi to totiž odnést klobouk a tak jsem se snažila jednou rukou držet kameru, točit a přitom jsem si druhou rukou držela klobouk na hlavě, což nebylo nic lehkého.
Co se týče začátku: Pokoušela jsem se natočit celou výčku Eiffelovky, ale protože jsme stály skoro úplně pod ní, musela jsem se zaklonit divže ne do pravého úhlu.
Všimněte si, jaké číslo použila Lee pro tenhle záznam. Kdo to pochopí, gratuluji.
Trochu mě mrzí, že z pokoje jsem žádný záznam neudělala, ale na jednu stranu... možná to bylo dobře, protože jsme si tam v obchoďáku koupily všechno možné, včetně Greenbooku, legendárního sešitu, do kterého s Hatey píšeme Johnlock a Merthur RPčka a octových brambůrek a želé. A kdopak to jedl dohromady? No, kdopak? Lee-splácám-všechno-jídlo-dohromady-a-uvedu-své-kamarádky-na-pokraj-zvracení.


A na trajektu. Abych se přiznala, na něčem takovém jsem byla prvně a tak jsme to tam prolézaly jen s Lee, protože Hatey má mořskou nemoc a vodu jako takovou moc nemusí a Giru jsme zase někde potratily. Takže jsme to tam prošmejdily a měly záchvaty smíchu pokaždé se ta loď zhoupla. Nakonec jsme vylezly na vrchní palubu. Mladší ročníky tam samy ani nesměly, protože by je to tam asi odneslo, nebo by se ve své mladistvé rozmařilosti shodily navzájem do vln. Jak můžete slyšet ze záznamu, fučelo tam příšerně. Během pár minut jsme byly céle modré od mořské vody, ale zase jsme měly sluníčko, takže jsme se mohly pěkné rozhlížet.
V tomhle videu si můžete všimnout, že mám pozornost jako kočka: "...blablablabla-HELE, RACEK!"


A ukázka mé šikovnosti, kdy jsem si zapomněla sundat kryt kamery. Kochejte se mým hlasem a fukotem větru.

A ještě jednu z trajektu. Tentokrát bílé útesy Británie. To okouzlující BLÚÉH jsem vydala poté, co jsem dostala dávku slané vody do obličeje. Řeknu vám, že chvílemi to tam byla chuťárna.


Fakt zním jako naprostej debil. Já takhle nechci znít. Takhle afektovanej hlas nemůžu mííít! Buhůů...
Ale k videu: Konečně jsme dorazili do Anglie a tím pádem jsme začali fangirlit... prakticky nad vším. Stromy, tráva, nebe, nic nezůstalo ušetřeno.
Jak jsem se tam zmínila, o anglickém počasí se nežertuje. Během prvních deseti minut, co jsme tam strávili se čtyřikrát vystřídalo sluníčko, zataženo a déšť. Jak řekla Lee: It was sooooo changeable!
Hehe. Ale tak jako tak, byli jsme tam. V Londýně!

A pokračování zase příště. Asi se na to vrhnu až se vrátíme z hor, na které se chystáme tenhle víkend.
Takže se mějte a moc mě podle těch videí nesuďte.

Část první-> ZDE

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama