Rychlost blesku

29. listopadu 2012 v 16:28 | Dyamirity |  Moje výšplechty
To připojenííííííííííííííííííí~ ♥


Dneska jsem se velice elegantně ulila ze školy, protože jsme s Quatropleskem hráli nazahájení nějaké akce na zemědělce. Hotovo jsem měla v půl desátý a v omluvence jsem neměla vyplněnou kolonku času, takže jsem se trochu ulila.
Sotva jsem přišla dům, za dveřmi stály dva páry bot. Jakožto otaku a vůbec podivínovi mi hlavou proletělo tisíce nápadů, počínaje mafií, končící inspektory z Bradavic, kteří se přišli omluvit, že nedoručili můj dopis včas.
Ale nakonec jsem sebrala odvahu a hádejte, kdo to byl?
Hodní pánové od našeho zrpostředkovatele televize a internetu.
Nedávno jsme je totiž změnili a měli nám vyměnit setobox (nebo jak se ta krávovinská krabička jmenuje) a zrychlit internet. Hálelůůjáá...
Takže teď máme tu výbornou věc, kterou jsem vždycky žrala ve filmech a seriálech, kdy si můžete televizi stopnout, přetočit, nebo se podívat na film, který dávali před sedmi hodinami.
Blbla jsem s tím celé odpoledne a už jsem asi přišla na to, jak to všechno funguje. navíc nám televize nezrní, nebzučí a když zapneme troubu, nebude obraz poskakovat jako kdyby byl na trampolíně.
A co se týče internetu... obyčejně když něco stahuje, rychlost se vyšplhá maximálně na 60 kb a to se ještě modlím, aby si nikdo v okolní nekýchl a ona se nelekla a nespadla zase na 13. Nebo když jsem na tumblru, vypadá to tam jako v čerstvě otevřené stránce Wordu: úplně bílá a nic se tam dobrou půlhodinu neděje. A když už se mi načtou obrázky, trvá třeba pět minut než zjistím, že se vlastně jedná o gify.
Ale tomu už je konec.
Mám pod stolem takovou malou krabičku a ten úžasný kousek techniky dokázal to, o čem jsem jen slyšela.
Stáhla jsem film za deset minut. A tumblr se mi načte okamžitě.
Jestli ej tohle sen, nechci se nikdy probudit!
Konečně budu vést důstojný internetový život, kde se mi jedno video nebude načítat šest až osm hodin.

Třikrát sláva technice ♥

Dya
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hate Hate | 29. listopadu 2012 v 22:04 | Reagovat

Nečekáš doufám, že ti ta "malá krabička" doma zůstane dlouho.

2 Nosferatu Psiren, blahé paměti Nosferatu Psiren, blahé paměti | E-mail | Web | 22. března 2013 v 14:27 | Reagovat

to mi připomíná věčný souboj "já vs. elektronika"- nic mi nikdy nefunguje, jak má :D Internet, který má být rychlý, není rychlý, mobil se mi seká, ntb stávkuje, mp4, kterou jsem si před třemi lety koupila, přestala po roce fungovat :D asi vysílam negativní vlny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama