Soutěž o nejlepší návrh kimona

21. října 2012 v 10:47 | Dyamirity |  Others
Upsala jsem svoji duši ďáblu.
Dobře, ne tak úplně ďáblu, ale Ebě-chan, jedné své kolegyni spisovatelce na anime-manze. A upsala jsem se jí v tom smyslu, že mě požádala, jestli bych byla ochotná připojit se k jejímu projektu.
Jedná se o soutěž Nejlepší návrh kimona a ceny v téhle soutěži jsou povídky od pisatelek z anime-mangy.
Já a Eba-chan píšeme pro první místo, takže jsem se chtěla zmínit i tady, protože... možná byste se někdo chtěli zůčastnit.
Protože v případě, že byste vyhráli, mohli byste mě donutit napsat skoro cokoliv.

Mám jen pár podmínek.
Žádný super hard yaoi, yuri, hentai a v případě, že byste chtěli nějakou povídku, kde by byli moje vlastní postavy, nikoho nevraždím ani nemrzačím.

No, ale zajímá vás, jak to bylo dál s Ichigatou a Yoshinem? Jak by to dopadlo, kdyby to ve falečné líbačce Seijiho a Shiroganeho na střeše došlo trochu dál? Kdyby Kiyoteru nebyl tak úplně nedotknutelný? Kdyby Madarame a Hibari nějakou náhodou překročili hranici obyčejného přátelství? Kdyby Lee Moon našel způsob, jak Remyua dostat z deprese po rozchodu? Kdyby se členové DOOMu napárovali trochu jinak? Kdyby Chidori řekl Shiramizu, co cítít hned v prvním volume?
Je to samozřejmě jen pár nápadů, ale pokavaď vás něco zaujalo, nebo máte vlastní nápad... jukněte na odkaz dole a zúčastněte se.


ZDE


Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bleach Bleach | 25. října 2012 v 21:51 | Reagovat

Ja sa zúčastniť neplánujem, nemám kreativitu na takéto veci... ale keby som to vyhrala, tak by som si pýtala nejakú poviedku o tej kostre, čo sa stala smrťkou, lebo brat chcel prázdniny... volala sa Frankie, nie? Bude ešte nejaká poviedka na túto tému? Veľmi by ma to potešilo... :D

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 26. října 2012 v 9:18 | Reagovat

[1]: Jojo, jmenoval se Frankie =D
O Frankiem mám celý projekt, Kalvárium =)
Určitě ještě něco bude =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama