Working and working

14. srpna 2012 v 13:53 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Enjoy your latte-


Tak, před chvílí jsem objevila pravidla k Vějíři 2013, takže jsem si hned začala plánovat, co bych mohla nakreslit.
Víte, abych pravdu řekla, Kuřátko a já byl trošku výbuch. Ne, vážně, nepovedlo se mi to. Bylo to dělané na poslední chvíli a vůbec... dneska jsem si hledala recenze na čtvrtý Vějíř a jedna byla trochu ledová sprcha:

Kuřátko a já vypráví příběh o mladém Japonci, kterého jednoho dne navštíví kuřátko a z neznámého důvodu se rozhodne u něj zůstat. A pípat. I přes pokusy kluka se kuřete zbavit ("Ještě jedno pípnutí a pojedeš na hodně vyčerpávající exkurzi do KFC.") se kolem něj kuře motá dál a dokonce klukovi zachrání život. Kresba není nic moc, je velmi jednoduchá a na nějaké detaily rovnou zapomeňte, ani příběh samotný i přes slibný začátek nijak neuchvátil a závěrečná pointa je příliš slabá na to, aby příspěvek posunula alespoň do šedého průměru.

Tak, tam KaJ skončilo. Pod šedým průměrem. Je pravda, že kdo nezná SHI-team, poita jako taková mu asi nedojde, ale stejně mě to zamrzelo. Takže jsem rozhodnutá to vylepšit a tentokrát nakreslit vážně slušný komiks.
Zápletku ještě nemám úplně vymyšlenou, ale hrubý náčrt už mám.
Na dnešek se mi zase jednou zdál sen o animefestu... a už se na něj zase strašlivě těším. Což je dost smůla, když si vezmu, že byl před třemi měsíci. Ale celkově: je to bezva akce a chci se do ní zapojit, i kdyby to byl zase jenom příspěvek do Vějíře.
Nuž, kdybyste měli nějaké nábrhy na komix, napište =D

Dyami-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama