Vysvědčení (opět po roce)

29. června 2012 v 9:45 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Článek, který dnes bude asi na všech teenagerských blozích-
Já jsem letos nasraná naštvaná, že to ani nejsem schopná popsat. A, teď mě budou čtyřkaři nenávidět, kvůli dvojce z češtiny. Řeknete si: Bože, dvojka, ta toho nadělá... ale pro mě je to: Bože, dvojka!
Většinu svého života poté, co jsem se naučila psát, jsem strávila čtením nebo posléze též psaním. Čehokoliv. Mám plné soubory povídek, načteno mám knížek, že i menší knihovna by na mě byla pyšná a celkově: Čeština mi jde!
A náš super třídní mě dokonce nazval nejlepší četinářkou na škole (v souvislosti s tím, že končí jako náš třídní a samozřejmě nás pomlouval u naší nové třídní od které toho dost očekávám). Což si dost pokazil tou dvojkou, kterou mi oznámil dvě vteřiny poté. Nějaké spolužačky měly totiž řeči keci, že mi akorát nahání ego. <- Jako kdybych to já potřebovala, haha.
Takže jsem skončila se stejnou známkou jako slečny, které neví, kdo napsal Fausta, o čem je Zkrocení zlé ženy a netuší, že Od kolika se píše zvlášť a tamější jen mě a ne mně. A jemu se to zdá fér? Mně teda ne! Navíc Hatey má tu dvojku taky. Chudák mě tam uklidňovala, jako kdybych byla Hulk a hrozilo, že zezelenám a začnu rozbíjet věci o zeď.
Jinak to dopadlo podle očekávání, dvě trojky. Pak mě trochu mrzí dvojka z angličtiny, protože v té jsem se poslední dobou od té doby, co s Hate píšeme RPčka v angličtině a obsesím nad Sherlockem zlepšila. No, ale co nadělám.
Prvák dopadl dobře a můžu přejít do druháku s čistým svědomím.
Dost mě doráží, jak někteří mí drazí spolužáci měli několik čtyřek, nebo dokonce kouli a jejich zoufalí rodiče se už pokoušeli vydírat, popřípadě škemrat o jisté zlepšení větami typu: "Když nebudeš mít žádnou pětku, budeš si o prázdninách moct dělat, co chceš." "Když nebudeš mít čtyřku, dostaneš notebook." A tak podobně. Moji rodiče mi rovnou řekli, že oni tohle nemají zapotřebí.
S Hatey jsme došli k závěru, že jsem svou inteligenci ukázali moc brzo a moc nápadně, takže nějaké dobré výsledky u nás očekávají. U ní snad ještě víc než u mně...
A co vy, drahoušci? Jak dopadlo vysvědčení u vás? Doufám, že vám nezakážou chodit na počítač, to jest i na můj blog =D Jinak přeji hezký začátek prázdnin a občas sem skočte. Až na dva týdnny budu celé prázdniny doma, takže možná i budu přidávat nové kapitoly lecčeho.

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám design?

Ano
Ne
Ujde

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 29. června 2012 v 11:18 | Reagovat

Meh, vzpomínam si, jak mi ten ňouma na gymplu taky jednou dal z češtiny dvojku, což mě nasralo nehorázně, protože jsem si na ní zakládala a nikdy jsem z ní měla jedničku ... abych pak ve čtvrťáku napsala nejlepší maturitní kompozici a jako jedna z absolutního minima z češtiny odmaturovala za jedna. Takže dokážu pochopit, jak se cítíš. Ale i tak je to v prváku víc než fajn :)

2 Asano \ Kokonoke( jen na anime-manga.cz) Asano \ Kokonoke( jen na anime-manga.cz) | Web | 29. června 2012 v 15:04 | Reagovat

Si deláš kozy!! Teda srandu... :D Co já bych dala za tak nádherné vízo. Jsem ráda že jsem si matiku opravila na 3 a že máme tak úžasného matikáře. Tak jinak to dopadlo celkem dobře, a dostala jsem se na uměleckou takže jsem happy. :)) Tak ja valim kupovat nějaké knížky za vízo a ať máš v druháku samé jedničky!!! :D

3 Envy Envy | 29. června 2012 v 19:58 | Reagovat

Ta dvojka z češtiny za takovýchto podmínek by mě taky pěkně štvala, proto mám jedničku^^ (schovává se pod stolem).

Jinak Dyami, z tvých známek si nic nedělej, moji rodiče vyšilují, když mám za 3 z matiky a oproti pololetí jsme se "zhoršila" tak, že mám o tři 2 víc než v pololetí... (dohromady čtyři dvojky, jedna trojka a samý...)

Wůůů TT.TT já mám naprosto úžasný vysvědčení vzhledem k tomu, co maj téměř všichni ostatní na škole a stejně žádnej notebook nedostanu a o prázdninách se budu dřít jak blázen na brigádě (zkusili jste si někdy roznášet čtyři dny v týdnu letáky v takovýchto vedrech...?)

Já svoji inteligenci bohužel prokázala již ve školce, takže jakmile mám nějakou dvojku, tak už máma vyšiluje -_-, ale v jedničce jí dvojka ještě tolik nevadila! :O

(Nikdy si nestěžuj, vždycky se najde někdo, kdo je na tom hůř, i když se to nemusí zdát.)

A sakra... Asi bych se měla méně rozepisovat o sobě... ^^"

4 J. J. | Web | 30. června 2012 v 17:24 | Reagovat

Já, jakožto z průmyslové střední školy zaměřené na informatiku bych měla být se svými třemi dvojkami tiše. :3
Takže se jen budu zubit a pět ódy na své dubnové já před rokem, když se rozhodovalo, zda-li na Gympl nebo na Informatiku a došlo k názoru, že bé je správně. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama