Paříž-Londýn (Část první)

31. května 2012 v 21:40 | Dyamirity |  Reporty
A máme slibovaný report z našeho výletu Anglie-Francie.
~~~

Jak už asi víte, všechno tam bylo na poslední chvíli a já osobně jsem si zařizovala vše včetně pojištění tři hodiny předem. Ale vyvedlo se to, to musím uznat. Neměla jsem foťák, ale od babičky jsem si půjčila kameru a tak jsem většinu cesty zpracovala do takového videodeníčku. Mám dohromady šestadvacet použitelných videí, takže vám je sem dám v několika částech, jak je postupně nahrávám na youtubko. Moc okecávání okolo nebude, jen si užijte naše úžasné trollení.
Předem musím podotknout, že spoustu věcí tam asi nepochopíte a pokud neznáte BBC Sherlocka, tak tam toho nepochopíte asi většinu. Protože právě Sherlocka a jeho hlášky jsme tam omýlaly, hotové z toho, že jedem do Anglie =D

A cast? Tmavovláska s brýlemi je LeeLee, bledule s dlouhýma hnědýma vlasama Hate a růžovovlasá cácora je Gira. Já se vyskytuju až později asi ve třech videích a tak vác provází jen můj upištěný komentář.
Doufám, že takhle ve skutečnosti nezním. Pokud ano, zastřelte mě.

Záznam první.
Hned při odjezdu. Gira dorazila o víc jak půl hodinu později a byla načuřená. To jen pro vysvětlení toho prostředníčku, který jste od ní obdrželi. Na začátku jsem byla trochu překvapená, že jsem tu kameru zprovoznila. Nechtěla totiž vůbec fungovat a já tam půl hodiny studovala návod.
Jen tak mimochodem, přiznejte si, kdo si Hate představoval takhle? Z těch mých popisů ani nevím, co byste tak mohli čekat =D

Druhý záznam.
Pořád v buse, jak je zmíněno, o pět hodin později, myslím. Když na ta videa koukám teď, úplně se mi to vrací. Úplně bych tam jela znova. Chjo... no budu si muset počkat. No, nějaké vysvětlivky. Co se týče auta: LeeLee je milovnice formulí (toť i vysvětlivka s mumlání slova Lewis ze spaní) a aut vůbec. Co se týče slov Janne a tak dál, to je zase finský metal. Tam se trochu nechytám.
Po pěti hodinách už nám tam dost šibe.

Záznam třetí.
Zastávka v Německu. Všichni byli hotoví z německých záchodů na benzině. Víte, jak se tam samy čistí a točí a tak vůbec. Já jezdím každou zimu do itálie, takže to znám, ale některé slečny vycházely z kabinky s očima navrch hlavy a měly z toho Vánoce. U tohohle videa jsem požádala Hate, aby ho nějak uvedla, ale Gira jí do toho trollí.
Kulturní vložku s mlékem a IOU radši přeskočím. Abych vysvětlila ten konec: Okřikla mě tam zničehonic se objevuvší obsluha. Německy. Málem jsem při tom proskočila výlohou ven =D
Tohle je výstup k Sak...Sacré...ehm Sacré Ceur...jak se to krucinál píše? No to je jedno. Prostě nahoře nad Montmartrem. Strašlivě dlouhý schody. Funím tam do toho jako medvěd a navíc tam fouká vítr. Ale pořád jsem na tom byla líp, než ty tři. Ten začátek jsem zvládla v pohodě.

Další Sacreiluztfhdjkghér, který nevím, jak se píše. Spíš kochání se památkami než co jiného.

Měly jsme tam trochu pršavo. Trochu víc. Bylo by mě to otrávilo, kdybych se tak netěšila do Londýna. Už jsem v Paříži jednou byla a tehdy jsme tam měli pařák a blankytně modrou oblohu. A tentokrát... LeeLee to shrnula naprosto přesně. Myslím, že tohle už bylo v době, kdy jsem začala otravovat s palačinkou.
Víte, vloni, když jsem ve Francii byla s Fcuhs, dávaly jsme si tam francouzskou palačinku, Crépes. A já jí za každou cenu chtěla znova. Takže jsem celou dobu v Paříži už od rána otravovala s palačinkou. Musela jsem všem jít šíleně na nervy, ale já chtěla SVOJÍ PALAČINKU!!
A jestli jsem jí dostala se dozvíte v další várce videí.

Dyamirity
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám design?

Ano
Ne
Ujde

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 3. června 2012 v 14:10 | Reagovat

Ženy ... jste boží, naprosto :DD

2 LeeLee LeeLee | 7. června 2012 v 20:13 | Reagovat

Nemusím snad dodávat že tě zabiju? :D Za to že mluvím ze spaní nemůžu :DD Ho ale dík za detail na New Mini Cooper :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama