Co se může stát jen Dyamirity

16. dubna 2012 v 21:04 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Víte, já jsem takový ten typ člověka, co je zároveň strašný zmatkář i puntičkář.
Hodně věcí dělám na poslední chvíli... jako například posílání příspěvků do soutěží. Do Urban Legends jsem poslala příspěvek asi šest hodin před uzávěrkou, do Vějíře asi půl hodiny.
K tomu se váže veselá historka. Dodělala jsem mangu asi půl hodiny přes půlnocí, tj. uzávěrkou, poté, co jsem byla na uzávěrku upozorněna. Byla jsem hotová, protože dělám patnáct stránek je přece jen patnáct stránek.
No, ale každopádně, patncát stránek mi nešlo odeslat a já začala jančit. Naštěstí kámoška na ICQ (poslední, která tam o půlnoci zůstala) mi poradila, abych si založila mail na googlu a poslala to tak. Mission complete, bylo to.
Pak mi ovšem byla manga vrácena s tím, že to mám předělat. Celé stínování a dvě celé stríánky.
Ovšem já jsem Dyamirity a já se jen tak nevzdávám. Takže jsem zaťala zuby a dala se do překreslování. Byl to dost problém, úplně změnit styl stínování, ale zvládla jsem to. Dokonce jsem i překreslila ty dvě stránky a změnila nevyhovující fonty. Pak už jsem jenom doufala, že se m ta námaha alespoň vyplatí a odeslala opravu znovu.
Po tom jsem pořád kontrolovala stránky Vějíře, facebook, prostě všechno, jestli už jsou vybrané mangy. No a na email, který jinak nepoužívám, jsem nekontrolovala.Prostě jsem se k tomu nedostala.
Až dneska.
A víte, co tam na mě čekalo?
Šest dní starý email, kde mi editor píše, že tam je nějaká malá chyba ve fontu a jestli bych to měla opravit. Ale že to potřebuje do půlnoci, protože pak musí odnést podklady do tiskárny.
Do půlnoci. Dne před týdnem.
Proč nemůžu mít stroj času? Proč?!
Každopádně doufám, že i když jsem opravu nedodala, jak jinak, nebude to takový průser, jaký očekávám, že to bude, Protože jestli mi to nevyjde JENOM KVŮLI PITOMÝMI I... TAK SI ASI VYLEZU NA NĚJAKOU HODNĚ VYSOKOU BUDOVU A UKÁŽU PÁD ALÁ SHERLOCK!
Tak... mi držte palce. Nebo mě raději zastřelte, prosím.

Dyamirity
Ten David Tennant je tak sladkeeej...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DanQ DanQ | 17. dubna 2012 v 11:47 | Reagovat

Milá Dyamirity, prosím neskákat, je to tam (ve vějíří), viz mail ~_^.

2 Karika Karika | 19. dubna 2012 v 14:55 | Reagovat

Tím pádem myslíš to, že přivedeš všechny své fanoušky k šílenství a pak se vrátíš s úsměvem na rtech, načež ti někdo rozbije hubu, aby se přesvědčil, že jsi živá? Jestli jo, tak klidně, jestli ne, tak NESKÁKEJ! :D

3 Dyamirity Dyamirity | Web | 20. dubna 2012 v 17:56 | Reagovat

[2]: Hehehe =D Pěkná představa =D
Ale ne, nejsem žádný Moffat (i když Hatey tvrdí, že jsme určitě nějak příbuzní) =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama