Hoshi

4. března 2012 v 13:40 | Dyamirity |  Hlavní postavy

HOSHI

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Hoshi / 星
Příjmení: -
Datum narození: ?
Výška: 168 cm
Váha: 60 kg
Zaměstnání: domácí mazlíček
Status: démon
Vzhled: Hoshi má průměrnou výšku i stavbu postavy. V démoní formě má velká pernatá křídla světle krémové barvy. Má oranžové oči bez zorniček, pískově blonďaté vlasy, které nosí stažené do culíku a s rovně střiženou ofinou. Pod pravým okem má černé tetování. Nosí černé triko, světlé kalhoty a dlouhý hnědý kabát. Má věčně znuděný výraz.
Povaha: Introvert, flegmatik, pesimista

Hoshi je démon třídy L, tj. démon jehož základní forma je velmi podobná lidské (narozdíl od démonů, kteří lidskou formu mohou nabýt, ale není jejich základem). K SHI-teamu se dostal, když Shiramizu a Chidorimu pomohl proti dvouhlavému démonovi. Zprvu mu nechtěli věřit, ale poté, co démona vážně zranil ho vzali na milost.

Hoshi neměl původně jméno a "Hoshi" ho pojmenovala až Shiramizu.
Bydlí u Chidoriho a chová se u něj jako doma. Musí se skrývat před Chidoriho rodinou, to mu ale nedělá problém.
Často na noc létá pryč nadýchat se čerstvého vzduchu, jak sám říká. Hoshi by nejraději pořád spal, je to lemra líná, navíc je to strašný apatik a pokud mu nehoří šosy kabátu, nijak se nevzrušuje.

Svou klidnou, apatickou povahou se zavděčí všem členům SHI-teamu, proto není nikdo s kým by vyloženě nevycházel (kromě Ritsua). Nejraději má Chidoriho a Kameko, která má stejnou povahu jako on sám a tedy si příliš nelezou na nervy.

V boji používá světelné energetické proudy s názvem Rai. Má více schopností, ale zatím neměl potřebu je ukazovat. V případě, že musí Rai použít musí zároveň uvolnit i křídla. Jeho plná démoní forma je právě s křídly, jinak však vypadá jako člověk.

Hoshi má rád staré mangy, počítačové hry a dlouhé šlofíky na střechách vysokých tamayorijských domů. K jídlu má nejraději cokoliv grilovaného nebo smaženého a plody moře.

Hoshiho jméno znamená Hvězda. Původně ho chtěli pojmenovat Washi, tj. Orel (vzhledem k jeho křídlům), tohle jméno ale bylo zamítnuto, že není příliš originální. Druhá slabika (shi) byla ponechána, protože se líbila Shiramizu.

Aiiro a Ritsu Hoshiho občas podezřívají, že něco chystá, on to však popírá. Nikdy mu nikdo nic nedokázal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ania Ania | E-mail | Web | 7. března 2012 v 20:38 | Reagovat

Nikdo mu nikdy nic nedokázal....A dokáže? xD Tohle je děsně sympatická postava a já mu fakt závidím, protože Hoshiho na rozdíl ode mě spát nechají...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama