Další plytký deníček

5. března 2012 v 9:54 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Čauky mňauky, zlatíčka.


Tentokráte to bude vyčerpávající výšplecht a překvápko! Nebude o tom jak nic nestíhám a jaká jsem ubožačka. Všechny uzávěrky mám za sebou a teď už se nestresuju...

Tak začneme s tím nejaktuálnějším: Jsem nemocná. Už druhý týden. Dnes jsem šla k doktorce (celá ready do školy, po sto letech vyžehlený vlasy), abych se dozvěděla, že teda budu doma ještě jeden týden a navíc dostanu na tři dny antibiotika, abych se konečně vyléčila, protože v pátek potřebuju být zdravá (viz. další bod deníčku). Problém je, že tenhle týden mám přehrávky s komořinou a tu výstavu na který děláme už dvacet let. Navíc si budu muset dopisovat sešity a doučovat se látku za dva týdny, což na gymplu není žádný med. Dneska třeba píšem fyziku na níž máme všichni tahák... přijdu o jedničku zadarmo!! A z fyziky! Navíc, a teď se podržte, jsem byla celý týden doma s mámou, protože ta si taky někde uhnala svého bacila. Týden. Doma. S. Mámou. Namísto. Vegetu. Nutila mě pít odporný čaj na kašel místo mého milovaného jablečného se skořicí.


Proč potřebuju být v pátek zdravá?
Protože já a Hate v pátek vyrážíme na celý víkend na Trpaslicon, fesťák britskýho humoru. Už se na to strašně těší a já jí to nechci pokazit. Nejenomže obě milujeme Červenýho trpaslíka a Zeměplochu (dvě hlavní témata festivalu), navíc se nedávno zjančila do britský verze Sherlocka. Myslím tu verzi z BBC. Už je to dlouho, co se do něčeho takhle zbláznila a do Sherlocka se FAKT zbláznila! Ona a LeeLee (jedna spolužačka z prváku, která je stejný nerd jako já a Hate) se k tomu nějak nachomýtly (já, jakožto hltačka Sherlocka odjakživa (hrdě lásím, že Psa Baskervillského, myslím tu obyč dlouhou verzi, jsem přečetla poprvé v osmi) jsem o téhle verzi věděla dýl, ale nějak jsem se nedostala k tomu se na ní podívat) a totálně z toho zešílely.

Naštěstí, narozdíl od těch šíleností co mají obvykle, se do téhle mimónie můžu zapojit i já. Naprosto je totiž chápu.
No, ale to utíkám: Každopádně, Sherlock bude na Trpasliconu taky, stejně jako Doctor Who a Torchwood. Takže Hate z představy, že tam pojedeme uslintává už dobrý měsíc. A tak se musím vyléčit, abych jí to nepokazila.

Víte, co je sranda? Všude tají ledy, jsou sněhové kalamity a já si tady čučím z okna na suché chodníky (grrr, jak já chci na brusle!!) a teploměr ukazující skoro deset stupňů. A jelikož se oteplilo, moje drahá želva se probudila ze zimního spánku. Rachtala mámě v krabici pod postelí a tak ji maminka vyhodila z ložnice a Silvestr teď opět trajdá po bytě.
Jelikož jsme mu rozbili terárko při posledním stěhování, musí být v létě na balkóně a jinak běhá, kde se mu zlíbí. Dřív měl nejraději náš pokoj, ale co máme nový koberec, nějak ho to tam neláká. Nehledě na to, že by jen zkusil zaneřádit ten světle krémový koberec a zavraždila bych ho.
Naši se mě minule ptali, jestli bych nebyla ochotná Silvíka přenechat dětem nějakého tátova kamaráda. Prý, že já se o něj stejně nestarám, na co nám tu je a dětičky z něj budou mít radost.
Moje odpověď byla prostá:
Takže Silvík je stále ještě majetkem lady Dy. <- Dobře, tohle je hodně nevkusný vtip...
Vymetá mi tady rohy a leze pod nohy. Dneska už jsem ho málem dvakrát nakopla, musela ho vypáčit zpoza sporáku a zabránit mu v průzkumné akci pod vanu. Chjo... a prý, že želva není náročný mazlíček.
Je tu ještěněco, co bych vám potřebovala sdělit... hm...
Možná že...

JSEM SPISOVATELKA!

Ano, je to tak, já, Dyamirity, jsem uspěla v literární soutěži jménem Urban legends.
Už jsem nějaké ty soutěže vyhrála, ale tohle je můj největší úspěch, protože Urban legends vydá knížku! A moje povídka tam bude! Ano, ano, je to tak! Moje prvotina, hlavní povídka v knížce! Protože jsem byla úúúplně první!
Hihihi, pořád jsem z toho úplně hotová! ♥
Ale nechci to šířit ve svém okolí (naštěsí sem nikdo z mé školy a celkově ze Žatce, nechodí, kromě Hate a ta už to stejně ví), protože plánuju přinýst tu knížku do školy a praštit s ní Zitkovi o stůl se slovy:
"Tak tady máte, pane Chtěl-jsem-ti-dát-dvojku-z-češtiny-protože-sereš-na-zápisky-které-jak-si-správně-myslíš-jusou-stejně-k-ničemu!"
Hihí. Už se na to těším! Ta knížka by měla vyjít někdy v létě. Vlastně za to celkově dlužím blog.cz, protože Urban Legends jsem našla právě na stránce blogu. Mňááu.
Tak uvidíme. Kdyžtak sem dám oznámení, až to vydají.

Dyamirity
Všimli jste si, že ujíždím na rage komixech? Začíná mě to děsit. Říkám Me gusta, Fuuu a Chalenge accepted častěji než je zdrávo!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Envy Envy | 5. března 2012 v 10:13 | Reagovat

Výborně, já taky šla dneska k doktorce a taky musím být doma, narozdíl od tebe ovšem jenom na tři dny. Přitom ale budu muset dělat otroka psovi.

Gratuluji k výtězství v Urbal legends ^^
Doufám, že se uzdravíš, abys mohla v pátek jet na ten Trpaslicon.

Oblklopována slovy jako "Me Gusta" "Fuuu" a "Challenge accepted" jsem už nějakou dobu, a to ani netu žádný rage komiksy. Kamarádka je používá dost často.

2 Bleach Bleach | 5. března 2012 v 13:09 | Reagovat

Takže želám skoré uzdravenie a gratulujem :D Potom napíš, ako sa pán učiteľ zatváril :D

3 J. J. | Web | 5. března 2012 v 19:57 | Reagovat

BBC Sherlock je moje osobní závislost. Aaaaaaaahh~♥ On je takový ... ten herec ho hraje naprosto perfektně a Dyk ještě ženiálněji dabuje. Výsledek je naprosto geniální.
Upřímná závist za výhru v Urban legends. :D Vědět to, asi jim tam taky něco pošlu. :D
(Další knížka přidaná na seznam MUST HAVE.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama