Březen 2012

Kapitola 56.: SUKI / KIRAI

31. března 2012 v 17:07 | Dyamirity |  Kapitola 56.
Už jste asi ani nečekali, že se to tady ještě kdy objeví, že? No, já jsem taky občas pochybovala. Ale na oslavu nového vzhledu tu máte šestapadesátou kapitolu. Je jenom napůl vybravená, ale snad to nebude vadit. Kdyžtak to někdy časem dodělám, ale momentálně jsem ráda, že to mám alespoň vyčištěné.
V téhle kapitole je nová postava, Shiyahimori, moje oblíbenkyně. Dlouho mi trvalo, než jsem vymyslela, jak bude vypadat a nakonec jsem zvolila ten vzhled, který uvidíte. Vlastně už se tam několikrát objevila, jen jí nikdy nebylo pořádně vidět.
Nuž nic, nebudu tu dýl spoilerovat, hezky se do toho pusťte a enjoy it.
Dneska si dáme... hm, jakoupak si dáme písničku... Cross my heart od Marianas Trench.
Tuhle písničku mám strašně ráda, i když netuším proč. Doufám, že už u nějaké kapitoly nebyla, ale což...

Nový kabát

30. března 2012 v 16:46 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Ano, slibovala jsem to dlouho a teď je to konečně tady!-

-Tumblr je zlo^-
-A Bennyho krk taky...-
HELL YES!
Pokud jste si nevšimli, i když si neumím představit, za jakých okolností byste si toho mohli nevšimnout, má shi-t nový vzhled. Super, úžasný, dokonalý, přechválený, hyper, geniální, sherlockovský vzhled. Kromě nové barvy (uklidňující a míň očirvoucí), nového záhlaví (pořád stejně egoistického) tu nově mám i postranní menu se stampkami a kratšími odkazy, které se tak nehodí pod záhlaví.
Doufám, že se vám tenhle design líbí. Ten starý už mě omrzel. Asi před půl rokem. Ale až teď, zblblá Bennyho lícními kostmi a Martinovými svetříky, jsem se do toho vrhla a udělala si super hnědý vzhled. Snad už si nikdo nebude stěžovat, že ho bolí oči. Trololololo....
Víte, chtěla jsem počkat, jestli mě čirou náhodou nepřijmou do Autorského klubu a až potom ho předělat, ale podle všeho nesplňuju podmínky. Protože i když mám přihlášku podanou od loňského února, u přijímání jsou už u dubna a nic. Takže na to kašlu. Můj shi-t bude vzkvétat dál sám. Snad... i když za poslední týden jsem musela na Hatey škemrat, abych měla na hlavní stránce alespoň jeden komentář. So pathetic.
Další důvod, proč jsem předělala vzhled je kvůli postování Fanfikce, kterou píšu s Hatey.
Chtěla jsem, aby tady měla tu správnou "atmosféru". A teď... hihihi... má =D
Tak mi kdyžtak napište, jak se vám nový vzhled líbí. Mám teď počítač zahlcený různými pokusy jednotlivých částí, takže to budu muset trochu promazat =D

Dyamirity
-Taky nesnášíte, když máte nádherný sen a najednou uprostřed té nejlepší části to udělá PUF!! a vy čučíte do stropu?-

BBC Sherlock - Sickness

25. března 2012 v 9:57 | Dyamirity |  BBC Sherlock
Tak tu máme další. Můj oblíbený, tentokrát s názvem nemoc.
Dneska mám úpsůedmé díl na dokončení opravy té mangy pro vějíř... chybí mi dvě stránky, takže bych to mohla dokončit před půlnocí, jáááj =D
Slibuju, že brzo přidám i ten SHI-team.

BBC Sherlock - Evil fandom

18. března 2012 v 15:12 | Dyamirity |  BBC Sherlock
A je tu další... musím toho vážně nechat. Stává se z toho obsese... a Hatey mě v tom ještě podporuje. Respektive se podporujeme navzájem. Tentorkát je téma prosté: fanoušci na tahu. Hatey mi na ICQ napsala: Zajímalo by mě, co by dělali, kdyby našli Johnlockovský fanfikce." A já se toho nápadu chytila.
Jen mě trochu mrzí, že strip od stripu mi na ně chodí míň lidí a míň lidí je lajkuje. <- Hnusný slovo z fejsbůku, ale nic jiného mi na to nesedí... Takže jestli mi chcete udělat radost, mrkněte se na můj dA: DeviantArt

Dneska se chystám an Reichenbach... Bůh mě ochraňuj...

Sparkless - Kapitola 12.

18. března 2012 v 14:50 | Dyamirity |  Sparkless
Tak aby vám to nebylo líto, máme tady dalšího Sparklesse. Zase jsem na něj dlouho zanevřela, tak tady je.
Včera jsme se s Hatey rozhodly, že uděláme fanfikci na Sherlocka, takže jsem zvědavá... hohoho... =D
Taky budu předělávat design blogu. Bude tmavší (s pozadím tapety z Baker street) a víc kchůl =D Snad...
K téhle kapitole: konečně to začíná být shounen-ai, takže pozor =D


Homura nikdy neuměl pít.
Věděl to o sobě.
A i přesto si nedával pozor.
Proto to dopadlo tak, jak to dopadlo.
To, co se událo té noci, mu alkohol prostě vymazal z hlavy.
Bohudík… bohužel… to nedokázal nikdy posoudit.

BBC Sherlock - Bored and annoyed

17. března 2012 v 14:27 | Dyamirity |  BBC Sherlock
Zase nestíhám. Trošku mě to irituje.
Z Vějíře se mi vrátila manga s tím, že ji mám skoro celoupředělat. A mám na to asi deset dní. Přesněji řečeno osm. Tak uvidím, jak to budu stíhat. Každopádně mám další strip. Enjoy.


BBC Sherlock - And if we do?

16. března 2012 v 14:59 | Dyamirity |  BBC Sherlock
Je tu další. Nemůžu s tím přestat.
Může za to Hate. Všechny stížnosti na neaktivitu směřujte k ní =D

Já ty dva prostě miluju...

BBC Sherlock - Wanna see?

11. března 2012 v 18:51 | Dyamirity |  BBC Sherlock
A je tu další. Nějak mě to chytilo.
Zjistila jsem, že Benny a jeho lícní kosti se kreslí snadněji než Watson. Ten si není moc podobný.
Ta scéna je geniální. A tipuju, že většina fanynek by tenhle závěr ocenila.
Get off my sheet!


BBC Sherlock - Crossword

9. března 2012 v 18:52 | Dyamirity |  BBC Sherlock
Podlehla jsem tlaku Hate a LeeLee. Dobře, nebyl to tak úplně tlak, ale... tak dlouho básnily o Benedistových lícních kostech až jsem tomu podlehla jako ony.
Štve mě, že jsem Hate pokazila ten Trpaslicon. Jsem sice poměrně v pořádku, ale stejně jsem nakonec nejela. Fakt mě to štve a tak jako výkupné kreslím stripy s BBC Sherlockem.
Doufám, že se bude líbit. Jsem na Bennyho (Sherlocka) pyšná. Docela jsem ho myslím vystihla =D

Všimněte si umělecky vyvedeného smajlíka na zdi =D
Na toho jsem pyšná =D

Dyamirity

Almeni

6. března 2012 v 22:09 | Dyamirity |  Galerie
Bolí mě oči. A z čeho? Z nového obrázků.
Poslední dobou dobře, tak to není jen poslední dobou, ujíždím na kreslení Aiira. A dneska dobře, bylo to už včera, protože tohle byl obrázek fakt na dlouhou trať, i když na to nevypadá, jsem si řekla: Fajn, tak toho Aiira udělám, ale k němu i ostatní almeny. A jak jsem řekla, tak jsem udělala.
Chtěla jsem udělat už finální verze jejich almenských podob, kromě Aiira, samozřetelně, protože Aiiro je na nějaké přeměňování moc kchůl, ale nějak se mi to zvrtlo. Respektive Aya se mi zvrtla. A to jen protože každé ráno než jdu do školy nemám co dělat a tak při oblékání a čištění zubů (určitě nejsem jediná, kdo při čištění zubů chodí po bytě, ne?) sleduju WINX na Nickelodeonu. A tak jsem měla potřebu jí místo klasického trika s dlouhými rukávy a skládanou sukní udělat... to co vidíte dole. To ovšem v SHI-teamu mít nebude. NEJSEM BLÁZEN. Pochopila jsem, že složité o
blečení vypadá na první pohled efektivně a poprvé se super kreslí, po tisící ovšem už ne. Aya taky měla mít křídla, ta se však do obrázku nehodila a tak jsem je tam nedala. Ale jinak vypadají vesměs jak mají. Všimněte si Kamečiny ruky a Aiirových super kchůl žlutých bot. ♥
Tak napište jak se vám líbili =D


Plný náhled na deviantu -> TADY

Dyamirity

Další plytký deníček

5. března 2012 v 9:54 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Čauky mňauky, zlatíčka.


Tentokráte to bude vyčerpávající výšplecht a překvápko! Nebude o tom jak nic nestíhám a jaká jsem ubožačka. Všechny uzávěrky mám za sebou a teď už se nestresuju...

Tak začneme s tím nejaktuálnějším: Jsem nemocná. Už druhý týden. Dnes jsem šla k doktorce (celá ready do školy, po sto letech vyžehlený vlasy), abych se dozvěděla, že teda budu doma ještě jeden týden a navíc dostanu na tři dny antibiotika, abych se konečně vyléčila, protože v pátek potřebuju být zdravá (viz. další bod deníčku). Problém je, že tenhle týden mám přehrávky s komořinou a tu výstavu na který děláme už dvacet let. Navíc si budu muset dopisovat sešity a doučovat se látku za dva týdny, což na gymplu není žádný med. Dneska třeba píšem fyziku na níž máme všichni tahák... přijdu o jedničku zadarmo!! A z fyziky! Navíc, a teď se podržte, jsem byla celý týden doma s mámou, protože ta si taky někde uhnala svého bacila. Týden. Doma. S. Mámou. Namísto. Vegetu. Nutila mě pít odporný čaj na kašel místo mého milovaného jablečného se skořicí.


Proč potřebuju být v pátek zdravá?
Protože já a Hate v pátek vyrážíme na celý víkend na Trpaslicon, fesťák britskýho humoru. Už se na to strašně těší a já jí to nechci pokazit. Nejenomže obě milujeme Červenýho trpaslíka a Zeměplochu (dvě hlavní témata festivalu), navíc se nedávno zjančila do britský verze Sherlocka. Myslím tu verzi z BBC. Už je to dlouho, co se do něčeho takhle zbláznila a do Sherlocka se FAKT zbláznila! Ona a LeeLee (jedna spolužačka z prváku, která je stejný nerd jako já a Hate) se k tomu nějak nachomýtly (já, jakožto hltačka Sherlocka odjakživa (hrdě lásím, že Psa Baskervillského, myslím tu obyč dlouhou verzi, jsem přečetla poprvé v osmi) jsem o téhle verzi věděla dýl, ale nějak jsem se nedostala k tomu se na ní podívat) a totálně z toho zešílely.

Naštěstí, narozdíl od těch šíleností co mají obvykle, se do téhle mimónie můžu zapojit i já. Naprosto je totiž chápu.
No, ale to utíkám: Každopádně, Sherlock bude na Trpasliconu taky, stejně jako Doctor Who a Torchwood. Takže Hate z představy, že tam pojedeme uslintává už dobrý měsíc. A tak se musím vyléčit, abych jí to nepokazila.

Víte, co je sranda? Všude tají ledy, jsou sněhové kalamity a já si tady čučím z okna na suché chodníky (grrr, jak já chci na brusle!!) a teploměr ukazující skoro deset stupňů. A jelikož se oteplilo, moje drahá želva se probudila ze zimního spánku. Rachtala mámě v krabici pod postelí a tak ji maminka vyhodila z ložnice a Silvestr teď opět trajdá po bytě.
Jelikož jsme mu rozbili terárko při posledním stěhování, musí být v létě na balkóně a jinak běhá, kde se mu zlíbí. Dřív měl nejraději náš pokoj, ale co máme nový koberec, nějak ho to tam neláká. Nehledě na to, že by jen zkusil zaneřádit ten světle krémový koberec a zavraždila bych ho.
Naši se mě minule ptali, jestli bych nebyla ochotná Silvíka přenechat dětem nějakého tátova kamaráda. Prý, že já se o něj stejně nestarám, na co nám tu je a dětičky z něj budou mít radost.
Moje odpověď byla prostá:
Takže Silvík je stále ještě majetkem lady Dy. <- Dobře, tohle je hodně nevkusný vtip...
Vymetá mi tady rohy a leze pod nohy. Dneska už jsem ho málem dvakrát nakopla, musela ho vypáčit zpoza sporáku a zabránit mu v průzkumné akci pod vanu. Chjo... a prý, že želva není náročný mazlíček.
Je tu ještěněco, co bych vám potřebovala sdělit... hm...
Možná že...

JSEM SPISOVATELKA!

Ano, je to tak, já, Dyamirity, jsem uspěla v literární soutěži jménem Urban legends.
Už jsem nějaké ty soutěže vyhrála, ale tohle je můj největší úspěch, protože Urban legends vydá knížku! A moje povídka tam bude! Ano, ano, je to tak! Moje prvotina, hlavní povídka v knížce! Protože jsem byla úúúplně první!
Hihihi, pořád jsem z toho úplně hotová! ♥
Ale nechci to šířit ve svém okolí (naštěsí sem nikdo z mé školy a celkově ze Žatce, nechodí, kromě Hate a ta už to stejně ví), protože plánuju přinýst tu knížku do školy a praštit s ní Zitkovi o stůl se slovy:
"Tak tady máte, pane Chtěl-jsem-ti-dát-dvojku-z-češtiny-protože-sereš-na-zápisky-které-jak-si-správně-myslíš-jusou-stejně-k-ničemu!"
Hihí. Už se na to těším! Ta knížka by měla vyjít někdy v létě. Vlastně za to celkově dlužím blog.cz, protože Urban Legends jsem našla právě na stránce blogu. Mňááu.
Tak uvidíme. Kdyžtak sem dám oznámení, až to vydají.

Dyamirity
Všimli jste si, že ujíždím na rage komixech? Začíná mě to děsit. Říkám Me gusta, Fuuu a Chalenge accepted častěji než je zdrávo!!

Hoshi

4. března 2012 v 13:40 | Dyamirity |  Hlavní postavy

HOSHI

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Hoshi / 星
Příjmení: -
Datum narození: ?
Výška: 168 cm
Váha: 60 kg
Zaměstnání: domácí mazlíček
Status: démon
Vzhled: Hoshi má průměrnou výšku i stavbu postavy. V démoní formě má velká pernatá křídla světle krémové barvy. Má oranžové oči bez zorniček, pískově blonďaté vlasy, které nosí stažené do culíku a s rovně střiženou ofinou. Pod pravým okem má černé tetování. Nosí černé triko, světlé kalhoty a dlouhý hnědý kabát. Má věčně znuděný výraz.
Povaha: Introvert, flegmatik, pesimista

Hoshi je démon třídy L, tj. démon jehož základní forma je velmi podobná lidské (narozdíl od démonů, kteří lidskou formu mohou nabýt, ale není jejich základem). K SHI-teamu se dostal, když Shiramizu a Chidorimu pomohl proti dvouhlavému démonovi. Zprvu mu nechtěli věřit, ale poté, co démona vážně zranil ho vzali na milost.

Hoshi neměl původně jméno a "Hoshi" ho pojmenovala až Shiramizu.
Bydlí u Chidoriho a chová se u něj jako doma. Musí se skrývat před Chidoriho rodinou, to mu ale nedělá problém.
Často na noc létá pryč nadýchat se čerstvého vzduchu, jak sám říká. Hoshi by nejraději pořád spal, je to lemra líná, navíc je to strašný apatik a pokud mu nehoří šosy kabátu, nijak se nevzrušuje.

Svou klidnou, apatickou povahou se zavděčí všem členům SHI-teamu, proto není nikdo s kým by vyloženě nevycházel (kromě Ritsua). Nejraději má Chidoriho a Kameko, která má stejnou povahu jako on sám a tedy si příliš nelezou na nervy.

V boji používá světelné energetické proudy s názvem Rai. Má více schopností, ale zatím neměl potřebu je ukazovat. V případě, že musí Rai použít musí zároveň uvolnit i křídla. Jeho plná démoní forma je právě s křídly, jinak však vypadá jako člověk.

Hoshi má rád staré mangy, počítačové hry a dlouhé šlofíky na střechách vysokých tamayorijských domů. K jídlu má nejraději cokoliv grilovaného nebo smaženého a plody moře.

Hoshiho jméno znamená Hvězda. Původně ho chtěli pojmenovat Washi, tj. Orel (vzhledem k jeho křídlům), tohle jméno ale bylo zamítnuto, že není příliš originální. Druhá slabika (shi) byla ponechána, protože se líbila Shiramizu.

Aiiro a Ritsu Hoshiho občas podezřívají, že něco chystá, on to však popírá. Nikdy mu nikdo nic nedokázal.

Aiiro pro kilari-san

3. března 2012 v 19:05 | Dyamirity |  Galerie
Kilari-san, chtěla jsi ho? Máš ho mít!
Myslím, že tohle je jeden z nejlepších obrázků, co se mi na tabletu povedl. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla (dobře, původně si měl rukou podpírat bradu a měl koukat na mobil, který leží na stole vedle mikád, nakonec jsem to ale trochu poupravila, protože... prostě takhle je to lepší) a vystihuje Aiirovu povahu. Alespoň myslím.
Doufám, že se vám líbí.
Kilari-san, za Aiira budu chtít Nekomi, dobře? =3


Já ho fakt miluju.

Dyamirity

DOOM - Kapitola 18.: Přitvrzujeme!

1. března 2012 v 16:57 | Dyamirity |  DOOM
Síbila jsem to aje to tady!!
Ano, je to tak, další DOOM!
Tak se do toho pusťte, ať vás nezdržuju a pěkně komentujte =3
Ještě dodatek: Tahle kapitola je psaná v rozmezí několika měsíců, an začátku je tedy myšlenka úplně jiná než na konci =D I'm so sorry...

"Páni, kdo by si pomyslel, že Ramirezovi bydlí v paláci," hvízdl Sparrow, když vylezl z Bennetova auta. Ten jediný měl i řidičák, i auto.
Stáli před… nedalo se tomu říkat ani dům… spíš sídlo. Velká bílá budova s francouzskými okny a balkónem nad hlavním vchodem stála na okraji města mezi podobnými přepychovými domy. Každý měl okolo sebe velký pozemek s udržovanou zahradou.
Přešli ke hlavním dveřím a zazvonili. Po chvíli čekání jim otevřela Ramirezova matka. Na sobě měla světle modré šaty, které jí zvýrazňovaly oči.
"Á, vítejte u nás! Moc ráda vás vidím. Derek je pořád zalezlý u sebe v pokoji, tak jděte za ním,"
Pokynula jim a tak vešli do velké vstupní haly s šachovnicovou dlažbou a širokým bílým schodištěm hned naproti dveřím. Sparrow už se chtěl zeptat, kudy kam, ale Brook automaticky zamířila ke schodům.