Uzávěrky všude kolem

29. února 2012 v 11:05 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Apatieee-
Asi nikdy nebudu spisovatelka. A pokud ano, tak mi z toho šibne, respektive šibne z toho mé editorce. Mám totiž velice roztomilou vlastnost dokončovat práce (např. do soutěží) těsně před uzávěrkou. U Urbal legends (u kterých stále čekám na výsledky, mimochodem) jsem měla rezervu asi šesti hodin. U příspěvku do Vějíře (držte mě a Kakoichimu palečky!!) jsem měla rezervu asi... hm... půl hodiny?
Muselo se to odeslat do 28.2. Já svůj příspěvek odeslala asi v půl dvanácté a to s nervy nadranc, protože... znáte zákon schválnosti? TO se mě drží nehty!
Dokončím si takghle komix, na hodinkách ještě hodina. Tak hupky dupky na e-mail a chci poslat svůj -awesome- díl Vějíře, když najednou: Stránku nelze zobrazit.
FUUUUUUUU!!
Začala jsem panikařit. Tohle už se mi jednou stalo, když jsem chtěla Selině poslat SHI-team a musela jsem to přeposlat Hate, aby jí to poslala. No, problém byl v tom, že v půl dvanáctý těžko seženete někoho, kdo by vám takhle pomáhal. Vlastně, v mém VIP seznamu na ICQ byla jen Svítící nadporučík. A tak jsem začala obtěžovat jí.
Málem jsem se rozbrečela. Pět dní skoro nepřetržité práce (pokud nepočítám školu a kroužky) a teď to nebudu moct poslat.
Nakonec se mi to povedlo přes gmail a mohla jít skoro ve dvanáct v klidu spát. Naštěstí (bohužel?) jsem nemocná, takže to ani tak nevadilo. Skolila mě Rýmička a navršený stres z přehrávek, výstavy, uzávěrky vějíře a... tak nějak celkově. Takže teď jsem v klídku doma, odpočívám a hlavně, což je moc příjemný pocit, vím, že teď zase můžu chvíli psát a kreslit, co budu chtít a nebude mě tlačit žádný termín.
Takže konečně dodělám DOOM, art trady a tak podobně.
Ano, slyšíte dobře, konečně bude DOOM!

Dyamirity
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám "deníkové" články?

Ano
Ne
Čtu jen komix

Komentáře

1 Adél Adél | 29. února 2012 v 19:38 | Reagovat

kdybych nebyla tak rozhozená z konverzace na skypu tak bych skákala radostí do stropu.. :D ale přeji ti brzké uzdravení :)) máme tě rádi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama