Leden 2012

Jsem zpátky!!

29. ledna 2012 v 20:05 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Jásejte, jsem zpět-
Ano, je to tak. přežila jsem lyžařský výcvik a jsem zpátky. O lyžáku bude samozřejmě podrobnější report doplněný fotkami, na jejichž coypright si musím vyžádat svolení majitelky, Sašenky. Zatím jen stručně:
Lyžování super.
Ubytování díra.
Četli jste Sparklesse? A pamatujete si Kuroyamu?! Kuroyama byla proti Grétině sídle slabý odvar. <- Proč Grétino sídlo? No, k tomu se váže velice jednoduché vysvětlení. Majitelka se totiž jmenovala Betti. Sledujete tu souvislost? Ne? Vážně ne? Dobře, tak já vám to vysvětlím JEŠTĚ dopodrobněji. Majitelka se jmenovala Betti, ale byla to stará ženská dávno po svých nejlepších letech, která byla nepřijemná a kouřila jako továrna an umělou hmotu. Takže hned první den získala přezdívku Gréta. Respektive několik přezdívek: Gréta, gerta, Gertruda, Truddi... u nás v pokoji se ovšem nejvíc uchytilo jméno Gréta.
Nevím, jak přežiju ty další čtyři dny školy. Ten týden na horách mě nějak rozmazlil. A ještě víc mě rozmazlily ty tři předchozí dny, kdy jsem spala jak dlouho jsem chtěla a do zad mě netlačila ta zatracená péra, nehledě na to, že mi pokoji nechrápala spolužačka.
No, jak asi tušíte, nebyla to někdy právě legrace. Těšte se na ten celý report...
Tímto článkem jsem vám jen chtěla oznámit, že jsem zpátky, takže aktivita bude pokračovat ♥

Dyamirity

Rakousko volá

21. ledna 2012 v 22:28 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Rakousko volá-
(pixiv.net, Hachi)

-Dobře, takhle jsem to nemyslela, ale nevadí....-
Myslela jsem to tak, že vám odjíždím. Přesněji na lyžák. Ano, je to tak, zase je to tady a doufám, že to dopadne líp než posledně. Důležité je, že už jsem to potřebovala.
Po tom, co jsem si včera zkazila hned dva průměry (zabiju Zitka a tentokrát už jako vážně!!) jsem se smířila s tím, že dovolená (i když s naší třídou) mi jen prospěje. Mám pocit, že je to jak na houpačce.
Tak například už mám doprovod na taneční. Spolužák z prváku. S kámoškami jsme se dost báli, že zůstaneme na ocet. Nejlepší bylo, že jsem si vyhlídla jednoho kluka- toho mi vyfoukla jedna kámoška. Pak jiná zase druhého kluka. třetí naštěstí zvolila taky prváka, který mě naštěstí nenapadl. Kdybych si dělala zálusk i na něj, asi bych skočila z okna. Ale vzhledem k tomu, že jsem z nás čtyř kaamrádek zůstala jediná sama, rozhodla jsem se překonat svou přirozenou stydlivost (haha) a taky se zeptat. A helemese, vyšlo to.

Ale to jsem doběhla od tématu.
Chtěla jsem vás jen upozornit, že tady teď týden nebudu, ale až se vrátím, KONEČNĚ sem přidám ten další DOOM (vážně, Maki, vážně!!)! A další SHI-team. Ten mám z půlky hotový, takže ho v klidu dodělám až se vrátím. Na to budu mít pěkně tři dny (které doufám neprospím =D)

No, tak, uvidíme se za týdnem.

Dyamirity

Shounen-ai mix

21. ledna 2012 v 17:49 | Dyamirity |  Galerie
Tak, zase tady na to kašlu. Alespoň to tak vypadá. Ale já prostě nemám čas a hlavně inspiraci. Poslední dobou se to na mě přímo sype... ale to je jedno, hlavní je, že bych vás chtěla o něco poprosit.
Asi víte, že píšu shounen-ai povídky (zatím je hotová Sparkless, ve výrobě mám Sparkless: Double Bang a Marionette). Všechny povídky budou propletené a tak potřebuju nějaký souhrný název. A vůbec nic mě nenapadá. Takže pokud byste měli nějaký nápad, sem s ním.
Jako lákadlo vám dám dvě verze stejného obrázku, kde jsou hlavní hrdinvé všech povídek:
(horní řada zleva) Homura Seiji (Spakless / Sparkless: Double Bang), Kaeda Shimeji (Marionette), Suomi Ren (Two Weeks), bezejmenný seme, beru návrhy na jméno (Echoes)
(dolní řada zleva) Nanami Shirogane (Sparkless / Sparkless: Double Bang), Watanabe Remyuu (Marionette), Neru Hiroomi (Two Weeks), bezejmenný uke, též přijímám návrhy (Echoes)

Která verze se vám líbí víc?
Můžu vám říct, že jediný rozdíl je v pozadí a výrazu bezejmenného ukeho a Rena.

Dyamirity

Sparkless - Strip 01

14. ledna 2012 v 12:52 | Dyamirity |  Sparkless
Včera jsem si stáhla Paint Tool Sai a jako pokus, jestli je lepší než Gimp (protože buďme upřímní, i když na Gimp nedám dopustit, má své mouchy) jsem udělala strip ke Sparklessovi, který plánuju už hodně dlouho. Je psaný anglicky, ale to vám snad vadit nebude. Sai je vážně přehlednější a dělá se s ním suprově... takže asi přejdu na něj =D

Dyamirity

Sparkless - Kapitola 10.

13. ledna 2012 v 16:46 | Dyamirity |  Sparkless
Tjadá, další kapitola Sparkieho~ ♥
Doufám, že si ho užijete. Tou dobou jsem byla unešená, že jsem tak daleko. Nikdy jsem žádnou pořádnou povídku nedopsala a najednou jsem měla deset kapitol a pořád další nápady! Pro začínajícího spisovatele je to hotová extáze!! No, ale dost žvanění: Sparkless číslo deset.


"Nanami-kún! Dobré ráno!"
Nanami se zavrtal hlouběji do deky. Mizukin hlas po ránu byl jako hřebík do hlavy.
"Seiji, prosím tě, zamáčkni ten otravný budík."
Homura zamžikal a zaostřil. Polovina jeho deky visela přes okraj jeho postele.
"Nech nás na pokoji, Satou-san…"
Bylo to dobře, protože tak nebyla vidět Nanamiho ruka, která jemně svírala jeho prsty.
"Jste po ránu nějak nevrlí, ne? A proč vlastně ležíš na zemi, Nanami-kun?"
Oprava. Nebylo vidět, jak HOMURA svírá ruku NANAMIMU!


Múza proměnlivá

8. ledna 2012 v 18:19 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Víkendy začínají být podivně krátké-


Člověk by řekl, že v lednu už nebude pršet a chodníky nebudou vysychat během půl hodiny jako v dubnu. Ale je to prostě tak. Proto trávím celé dny nalepená na okně, jestli se večer půjde jít na brusle.
Zjistila jsem, že má můza je mrcha z Mrchova. Někdy si dá dovolenou, někdy na mě sype nápady, že nevím, co dřív, jindy mám nápady v tom, v čem nechci a nebo vymýšlím něco úplně nového, takže si přidělávám zbytečně moc práce.
Zrovna teď musím například dodělat detail nějaké chobotnice... brr, nesnáším chobotnice, ty jejich přísavky, ugh... a mám asi třetinu. A jsem líná to dokončit, i když jsem to měla mít už ve středu. Chtělo by to nějakou motivaci. A pak samozřejmě čtyřstránkovou povídku do soutěže...
Ale to jen tak okrajově.

Jak už je zmíněno na začátku, ty víkendy jsou nějaké krátké. Ne, že tenhle týden by byl nějak náročný: pondělí prízdniny, úterý akademie, kterou nám odložili z prosince kvůli, budiž mu země lehká, Havlovi. Středa... no, opruz, ale výtvarka a tělocvik, ve čtvrtek jsme měli jenom matiku a pak nám přestala téct voda, takže jsme šli domů. <- Díky spojené vodárny ♥
No a pátek... ten si ani nebudu připomínat. Učila jsem se na všechny předměty kromě ZSV, protože jsem čekala, že budu zkoušená nebo tak. A nakonec jsme psali jen z toho pitomého ZSV!!! Grr, to je zákon schválnosti, nemyslíte?
Pokouším se dopsat další kapitolu DOOMu, ale nejde to tak, jak bych chtěla, protože jsem úplně ztratila nit a musím to číct skoro celé znovu, abych se zase chytila. Ale aspoň jsem se odpíchla v Marionette. Tam jsem nemohla napsat ani čárku a pak najednou PRÁSK, dvacet stránek jako nic během tří dnů. Múza je fakt mrcha.
Víte, co mě děsně irituje? Když tady něco přijde do módy a hned to mají všichni. Objednala jsem si úžasnou basebalovou mikinu, tmavě modrou a říkala si: jo, dobrý, konečně budu mít pěknou mikinu, kterou nemá každý. A o týden později si na hlavní stránce blogu přečtu Do módy přichází basebalové mikiny.
V tu chvíli jsem měla pocit, že někoho střelím do hlavy.
No super, takže další EPIC FAIL! Ještě že mám svoje hodinky (Ke kterým se váže bezva histoka. Jako blbec sháním přes půl roku baterku do svých čupr alchymistických kapesních hodinek a pořád nic. Až jsem jí konečně sehnala v Praze v nějakém luxus hodinářství a trochu mi zmrzl úsměv. Baterka stála stopadesát korun a prodavačka se velice divila, na co jí potřebuju. Prý: A víte, že je švýcarská? To by vysvětlovalo, proč jí tady v téhle pr... zadku světa nemáme!) a můžu dělat ramena se svou originalitou. Jen jeden spolužák se při pohledu na ně ušklíbl a zeptal se mě, jestli vím, že už je jedenadvacáté století. Už si hledám kámen, kterým bych mu při nejbližší příležitosti rozbila hlavu.
No a to bude asi vše, co jsem vám chětla sdělit. Zase jen výlevy mého srdíčka.

Ach ano, vlastně ještě jedna věc. Už vymýšlím nový design... brzy uděláme tomuhle papá a po víc jak roce apůl ho trochu změnímje =3

Dyamirity

PF 2012

1. ledna 2012 v 0:01 | Dyamirity |  Moje výšplechty
Tak a přehoupl se nám další rok.
Byl stejně hektický jako ten předchozí rok, i když jsem se pokoušela to... udělat si to nějak příjemnější. Ale nevyšlo to.
Takže, takže, takžé?
Můžu jen doufat, že rok 2012 bude lepšejší. Takže vám přeju to samý.

Krásný rok 2012!

(Pfko opět není, takže sem dám jen obrázek, který jsem stořila pro Hate)
(Jsem divná, když sedím o Silvestra sama doma a píšu si se stejným samotářem (čtěte Hate)?)

Dyamirity