Čekání na Vánoce

23. prosince 2011 v 21:46 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Chtěla jsem nějaký vánoční obrázek, ale se vší pravděpodobností bude zítra až při klasickém VESELÉ VÁNOCE článku-

Asi před deseti minutami jsem se vrátila z města a KONEČNĚ mám všechny dárky!
Lidská předvánoční mentalita je dost podivná. Já šla do města s jasnou vidinou toho, co chci koupit. A lidi ve městě šíleli, že ještě nemají všechny dárky a tak braly zboží po krabicích... je to smutné, v co se Vánoce zvrhli. Ale to jen tak okrajově. O tom sem tu nechtěla psát.
Původně jsem nechtěla psát ani o Havlovi, ale vyvarovat se toho nemůžu, když chudáka omílají ve všech médiích. Ještě víc je mi ale líto Havlové. Tu nenechají na pokoji dalších pět le a jestli se někde mihne s nějakým chlapem, hned bude za vdovu, která nectí památku a blablabla... však to známe.
Těšíte se na Vánoce? Naše rodina je prožívá... respektive maminka. Maminka je prožívá hodně silně. Už máme nazdobený stromček, uvařenou polívku, naklepaný řízky, udělané nudličky... no zítra se budem už jenom válet a čučet na pohádky.
Dneska jsem dostala dárečky ♥ od holek.
Byla jsem dnes na roztrhání. Ve městě, pak doma chvíli balení dárků, potom přišla Hate s dárečkem (I ♥ Gero hrnek) a nakonec jsme šly s holkama na Alvina a Chipmunky 3. Kromě úžasného hrnku, vytoužené řasenky jsem dostala ještě náušnice, půllitr s kachničkami (kámoška si hrála s barvami na sklo a prolezla celý můj blog, aby ty kachničky našla =D), nějaký ten přívěsek.. a skončily jsme u pizzy. Za poslední dva týdny jsem byla na pizze už třikrát! Upizzuju se k smrti!
Co se týče SHI-teamu, DOOMu a Sparklesse. Pokusím se dodělat Vánoční speciál SHI-teamu (Kapitola 64.) a přidat ho sem po svátcích. Sparkless bude taky a DOOM se pokusím též dospat, takže nadílku dostanete trochu později.
No, teď jsu koukat na Lásku nebeskou a Hugh Granta! ♥

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adél Adél | Web | 24. prosince 2011 v 10:41 | Reagovat

Šťastné a veselé drahá! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama