Kudy kam na Kudykama

21. listopadu 2011 v 20:19 | Dyamirity |  Reporty
♪♫ - Tante cose da vedeeeer - ♫♪

(Cover cédéčka z Kudykama)

Tzto sobotu jsem byla podruhé v životě v Brně. Když to vezmu kolem a kolem, z Brna mám samé dobré zážitky. Nejdřív animefest (strávila jsem asi pět minut na místě, kde jsem čekala na tu bandu s velice sentimetálním výrazem na tváři) a teď Kudykam. Co je vlastně Kudykam?
Kudykam je lyrikál (muzikál psaný ve verších) od Hapka a Horáčka o hledání smaa sebe. Zní to trochu nudně a filozoficky, ale... bylo to absolutně úžasné.
...
Jely jsme s mamčou, tetou a Fuchs. Fuchs jela ze Zlína zatímco my tři ze Žatce. Vtsávaly jsme s šest (ugh!), autem dojely do Prahy, tak jsme metrem (kde jsme potkaly partičku otaku) přejely na hlavní nádraží a odtamtud vlakem do Brna. Lístek stál litr a ve vlaku jsme strávily... hm, mám pocit, že přinejmenším dva dny.
Vylezly jsme z vlaku na hlaváku, kde jsme kdysi čekala na Pajdu a Liang Siu, našly jsme Fuchs a vyrazily do Janáčkova divadla. Předtím jsme si skočily na oběd (kde jsem chtěla držet basu s Moraváky a dát moravského ptáčka... neměly, takže jsem se spustila s italskými tortelinami) a konečně... jsme do razily do divadla.
Koupily jsme si program a cédéčko (které máme podepsané od pana Horáčka) a šupky dupky si sednout. Měly jsme božská místa. Sedmá řada uprostřed.
No a pak to začalo. Kudykam v podání Vojty Dyka ♥

-Hlavní písnička-

Kostýmy, hudba, herci, všechno to bylo naprosto dokonalé. Za poslední měsíc jsem byla v divadle třikrát (Marie Stuartovna, Bílá nemoc a Kudykam) a Kudykam rozhodně vede. Tleskalo se ve stoje, protože to bylo poslední představení s Vojtou. Hned bych se na to podívala znova. Vůbec mě nemrzí, že jsme kvůli tomu jely až do Brna a domů se vrátily až o půlnoci.
Původně jsem chtěla napsat delší článek, ale musím se jít učit němčinu. Jen jsem se chtěla pochlubit!

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste na Animefestu 2011?

Ano
Ne

Komentáře

1 J. J. | Web | 21. listopadu 2011 v 21:33 | Reagovat

S námi moraváky bys držela basu, i kdybys sis dala třeba Svíčkovou nebo rajskou. Morava je krásná zem osázená vinohradem:D
(Ale Beskydy jsou ještě hezčí. Chííí, milované hory :3)

2 Dyamirity Dyamirity | 21. listopadu 2011 v 21:59 | Reagovat

[1]: Jojo, já mám Moravu ráda =D Teda pokavaď mi moraváci neříkaj, že jsem pražák! =D Já mám zas svůj Žatec osázený chmelnicemi =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama