Arzen a trocha zášti

22. listopadu 2011 v 18:47 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-I've alway wanted to try kill someone. And today, I finally found THAT person!-

Každý má takového profesora. Profesora, kterému by nejraději napustil notes arzenem a pak s upřímnou škodolibostí pozoroval, jak se onen profesor pomalu tráví olizováním prstů, kterými předtím i potom opakovaně otáčí inkriminované stránky. To je můj plán. Nakonec jsem zvolila arzen. Jediná chybka v tom plánu je, že jaksi nemám možnost se dostat k tomu jejímu notesu. To ten arzen by se mi sháněl líp.
Dneska mě má třístaletá nemesis, též známá jako Šnelberle (velice kreativní přezdívka, nemyslíte?), němčinářka, jakožto první profesor za mou pětiletou kariéru na gymplu rozbrečela. Normálně to bývá obráceně! To JÁ nutím profesory k pláči! Já jsem ta špatná v rovnici Profesor-Dyamirity!
Dnes to ale Šnelberle otočila. Z ostatních přečdmětů mám v pohodě jedničky dvojky au ní má velice elegantní čtyřku. Ale kdo by se divil, vzhledem k tomu, že když se jí an ěnco zeptáme, úplně nám vyfakuje s tím, že jsme úplně blbí, máme to dávno umět a že to znova opakovat nebude. <- To mi řekla po písemce, jejíž obsah jsem pochopila až PO PÍSEMCE a to jen protože mi to Hate konečně trochu vysvětlila!
Ale co mě dorazilo nejvíc? Řekla mi: Nebreč, tím nic nevyřešíš!
PROSÍM?!
Tak ona mi ještě bude říkat, ať nebrečím? Já si budu brečet, jak chci! Klidně se i vysmrkám do té **** písemky! Po tom, co mi tohle řekla se deprese změnila ve vztek. Asi jsem vypadala HODNĚ naštvaně, protože holky, co sedí přede mnou, se vsázely, jestli jí hubu rozbiju rovnou, nebo jí napřed pořádně seřvu. Naštěstí /bohužel/ jsem to vydržela a vztek si vykřičela cestou na oběd. Kikina ze mě musela pěkně kvést, když jsem jí s ledovým klidem popisovala, jakým způsobem Šnelberli zavraždím.
Strašlivě mě štve, že druhá skupina z němčiny umí asi tak třetinu toho, co my a má s klidem jedničky. A pak se někdo může divit, že si pořád stěžujeme. U nich bych měla jedničku s hvězdičkou, dvakrát podtrženou a ještě beruškou navrch! <- Berušku jsem dostala k jedné písemce z chemie. ♥
Chjo... prvotní vztek už mě přešel. Předtím jsem byla vážně vytočená. Minule když jsem vylezla z němčiny, nakopla jsem lavičku, na jejímž druhém konci stál jeden spolužák... fyzika a teorie časoprostoru funguje, tedy: byl na špatném místě ve špatný okamžik. Podsekla jsem ho v kolenou, chudáčka.
A co z toho plyne: Baba Šnelberle ze mě dělá násilnici!

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hate Hate | Web | 23. listopadu 2011 v 21:53 | Reagovat

A mezitímco by umírala na otravu arsenem, jednu berli bych ji strčila někam a druhou bysme ji mohly umlátit. Akorát nám zasmraďuje školu tim, jak už pár set let hnije a vysává z nás sílu. TOHLE je živoucí upír, ne žádnej Edík!

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 23. listopadu 2011 v 21:54 | Reagovat

[1]: Tvajlajt je oproti tomu hadr! =D

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:29 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama