Listopad 2011

Kapitola 1. : Smrt (REMAKE)

27. listopadu 2011 v 20:54 | Dyamirity |  Kapitola 1.
Anó, je to tadý! Remake první kapitoly! ♥
Původně jsem sem chtěla dát tu verzi, kterou jsem dávala na anime-mangu, ale protože jste tak úžasní, rozhodla jsem se tu verzi ještě vylepšit. Takže máte nejen přeskresleno, ale i vystínováno a tak podobně! Je to strašně sentimetální to celé překreslovat... a strašně mě štve, že nemám druhý volume, který budu taky předělávat, ale z paměti. Fakt mě to irituje!
Víte co je sranda? Aiiro v prvním volume! Vypadá tak strašně divně! A vyholený Uma! =D Ještě že jsem mu během dvojky dala tu čepici, jinak bych to asi nerozdejchala =D No, nebudu to tu dál rozmazávat, sjedeme si znovu první volume, a´t mám nějakou motivaci ho dodělat =D
Dnešní písnička bude epic instrumentálka Immortal od Thomase Bergersena:
Enjoy it!

Because we're friends!

26. listopadu 2011 v 22:24 | Dyamirity |  Galerie
Asi mi upadnou všechny prsty na pravačce a možná rovnou celá ruka... protože celý den se kreslím s obrázkem, který s emi nakonec skoro vůbec nelíbí =D Ne to zas ne. Líbí se mi. Jen jsem si to představovala trochu jinak.
Snažila jsem se je vystihnout co nejlíp, ale u Hoshiho mi už tekly nervy ušima. Na palci mám protlačeninu divže ne na kost. na palci! To jsem nikdy neměla! Mám svůj věčný mozol na prsteníčku (zkuste si vzít tužku do ruky, pochopíte, že otlačený prsteníček můžu mít jen já, protože dodneška držím blbě tužku. Ano, jsem všem pro posměch, ale umím kreslit, takže co? =D)
Rozklikněte si obrázek a kochejte se. Hlášky jsem smolila jen tak z legrace, ale některé jistě poznáte (např. Don't call me Shira!)Dyamirity

Sparkless - Kapitola 7.

24. listopadu 2011 v 14:21 | Dyamirity |  Sparkless
A je tu další kapitola Sparkieho.
Poslední dobou mi sem nějak málo chodíte, čtenáři. Kdepak se mi couráte? Možná je to tím, že si sem poslední dobou přidávám jen otravné srdcebolné články místo SHI-teamu a recenzí, jak jsem to dělávala dřív. No, zkusím to napravit =3


"Zasr*nej bacilonosiči! Měl jsem tě nechat chcípnout!"
"Ale no ták, Seiji, kam se podělo tvé milé, starostlivé já?"
"Je na stejném místě jako můj imunitní systém! V pr…"
"Tak to by stačilo, Seiji! Můj syn se takhle vyjadřovat nebude! Shirogane-kun za to nemůže!"
"A to si za to můžu snad sám?"
"Já ti říkala, ať z toho hrnku nepiješ, že v něm měl Shirogane čaj."
"Ty taky zmlkni, Ritsuko!"
"Ale když o tom tak přemýšlím, napadá mě ještě jeden způsob, jak se to mohlo stát…"
"NECHCI HO SLYŠET!!!"
Ano, v domácnosti rodiny Homura vládl klid a mír.

Arzen a trocha zášti

22. listopadu 2011 v 18:47 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-I've alway wanted to try kill someone. And today, I finally found THAT person!-

Každý má takového profesora. Profesora, kterému by nejraději napustil notes arzenem a pak s upřímnou škodolibostí pozoroval, jak se onen profesor pomalu tráví olizováním prstů, kterými předtím i potom opakovaně otáčí inkriminované stránky. To je můj plán. Nakonec jsem zvolila arzen. Jediná chybka v tom plánu je, že jaksi nemám možnost se dostat k tomu jejímu notesu. To ten arzen by se mi sháněl líp.
Dneska mě má třístaletá nemesis, též známá jako Šnelberle (velice kreativní přezdívka, nemyslíte?), němčinářka, jakožto první profesor za mou pětiletou kariéru na gymplu rozbrečela. Normálně to bývá obráceně! To JÁ nutím profesory k pláči! Já jsem ta špatná v rovnici Profesor-Dyamirity!
Dnes to ale Šnelberle otočila. Z ostatních přečdmětů mám v pohodě jedničky dvojky au ní má velice elegantní čtyřku. Ale kdo by se divil, vzhledem k tomu, že když se jí an ěnco zeptáme, úplně nám vyfakuje s tím, že jsme úplně blbí, máme to dávno umět a že to znova opakovat nebude. <- To mi řekla po písemce, jejíž obsah jsem pochopila až PO PÍSEMCE a to jen protože mi to Hate konečně trochu vysvětlila!
Ale co mě dorazilo nejvíc? Řekla mi: Nebreč, tím nic nevyřešíš!
PROSÍM?!
Tak ona mi ještě bude říkat, ať nebrečím? Já si budu brečet, jak chci! Klidně se i vysmrkám do té **** písemky! Po tom, co mi tohle řekla se deprese změnila ve vztek. Asi jsem vypadala HODNĚ naštvaně, protože holky, co sedí přede mnou, se vsázely, jestli jí hubu rozbiju rovnou, nebo jí napřed pořádně seřvu. Naštěstí /bohužel/ jsem to vydržela a vztek si vykřičela cestou na oběd. Kikina ze mě musela pěkně kvést, když jsem jí s ledovým klidem popisovala, jakým způsobem Šnelberli zavraždím.
Strašlivě mě štve, že druhá skupina z němčiny umí asi tak třetinu toho, co my a má s klidem jedničky. A pak se někdo může divit, že si pořád stěžujeme. U nich bych měla jedničku s hvězdičkou, dvakrát podtrženou a ještě beruškou navrch! <- Berušku jsem dostala k jedné písemce z chemie. ♥
Chjo... prvotní vztek už mě přešel. Předtím jsem byla vážně vytočená. Minule když jsem vylezla z němčiny, nakopla jsem lavičku, na jejímž druhém konci stál jeden spolužák... fyzika a teorie časoprostoru funguje, tedy: byl na špatném místě ve špatný okamžik. Podsekla jsem ho v kolenou, chudáčka.
A co z toho plyne: Baba Šnelberle ze mě dělá násilnici!

Dyamirity

Kudy kam na Kudykama

21. listopadu 2011 v 20:19 | Dyamirity |  Reporty
♪♫ - Tante cose da vedeeeer - ♫♪

(Cover cédéčka z Kudykama)

Tzto sobotu jsem byla podruhé v životě v Brně. Když to vezmu kolem a kolem, z Brna mám samé dobré zážitky. Nejdřív animefest (strávila jsem asi pět minut na místě, kde jsem čekala na tu bandu s velice sentimetálním výrazem na tváři) a teď Kudykam. Co je vlastně Kudykam?
Kudykam je lyrikál (muzikál psaný ve verších) od Hapka a Horáčka o hledání smaa sebe. Zní to trochu nudně a filozoficky, ale... bylo to absolutně úžasné.
...
Jely jsme s mamčou, tetou a Fuchs. Fuchs jela ze Zlína zatímco my tři ze Žatce. Vtsávaly jsme s šest (ugh!), autem dojely do Prahy, tak jsme metrem (kde jsme potkaly partičku otaku) přejely na hlavní nádraží a odtamtud vlakem do Brna. Lístek stál litr a ve vlaku jsme strávily... hm, mám pocit, že přinejmenším dva dny.
Vylezly jsme z vlaku na hlaváku, kde jsme kdysi čekala na Pajdu a Liang Siu, našly jsme Fuchs a vyrazily do Janáčkova divadla. Předtím jsme si skočily na oběd (kde jsem chtěla držet basu s Moraváky a dát moravského ptáčka... neměly, takže jsem se spustila s italskými tortelinami) a konečně... jsme do razily do divadla.
Koupily jsme si program a cédéčko (které máme podepsané od pana Horáčka) a šupky dupky si sednout. Měly jsme božská místa. Sedmá řada uprostřed.
No a pak to začalo. Kudykam v podání Vojty Dyka ♥

-Hlavní písnička-

Kostýmy, hudba, herci, všechno to bylo naprosto dokonalé. Za poslední měsíc jsem byla v divadle třikrát (Marie Stuartovna, Bílá nemoc a Kudykam) a Kudykam rozhodně vede. Tleskalo se ve stoje, protože to bylo poslední představení s Vojtou. Hned bych se na to podívala znova. Vůbec mě nemrzí, že jsme kvůli tomu jely až do Brna a domů se vrátily až o půlnoci.
Původně jsem chtěla napsat delší článek, ale musím se jít učit němčinu. Jen jsem se chtěla pochlubit!

Dyamirity

Mušketýr (překonávám se!)

18. listopadu 2011 v 22:08 | Dyamirity |  Galerie
-Look at my horse, my horse is amazing...-

Tak jsem se rozhodla dát sem malou ukázku Obrázkování. Tuhle výměnu jsem si sjednala s jednou Polkou, protože jsem se trochu nudila. Ona dělá chibíky a tak jsem si řekla, že bude sranda zksuit překreslit chibíka na normálního člověka.
Prohlédla jsem si její galerii a říkala si: Jo, okay, okay! Ať mi dá jakýkoliv OCčko, skousnu to! Jenom ať mi nedá toho mušketýra!
A hádejte co? Dostala jsem mušketýra.

No a tak se chci pochlubit, jak jsem se toho zhostila. Během dvou hodin...
Přidala jsem mu pláštík, koně a tradá! ♥ Jsem na sebe pyšná!


Dyamirity

Kresby na objednávku

17. listopadu 2011 v 21:09 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Co nám tu ještě chybělo? Ano, kresby na objednávku!~

ART FOR ART

- Kresba na objednávku, kterou jsem dělala pro Morningtreadera -

Tak jsem se rozhodla rozjet Kresbičkování.
Víte, o čem mluvím? Na deviantartu se tomu nadává Trades. Art for art, tj. já vám nakreslím třeba vaše OC (pro ty tuponě, mezi niž jsem donedávna patřila i já, OC znamená Original Character) a vy nakreslíte nějaké zase mně. <- Pravděpodobně někoho ze SHI-teamu, pravděpodobně =D
Tuhle Trades Action! jsem rozjela i na devinu, ale rozhodla jsem se jí dát i sem.

Pravidla jsou jednoduchá:
1. Napíšete mi do komentářů o koho byste měli zájem a pokud možno třeba odkaz na nějaký jejich obrázek, ať to nemusím dělat z hlavy. Byla bych ráda za vaše OCčka, ale klidně udělám i nějaký fanart na něco existujícího. Já vám dám na oplátku někoho svého.
2. Nechávám si výsadní právo vám to odmítknout, ale neudělám to, protože jsem měkkosrdnatá a... tak dál. Takže vám tu vaši příčerku nakreslím a zveřejním vám ji.
3. Pak už budu jen netrpělivě očekávat vaši kresbičku.

A to je vše. Jak prosté.

Doufám, že se zapojíte, protože se potřebuju pocvičit v kreslení něčeho jiného okrem SHI-teamu a strašně ráda dávám cizí OCčka.
Pokud si myslíte, že neumíte moc krečslit, nevadí. Všichni se zatím učíme. Takže se nestyďte přidat, je to zábava =D
Netrpělivě čekám na komentáře ♥

Dyamirity


Vzpomínka na AF 2011

17. listopadu 2011 v 13:39 | Dyamirity |  Reporty
~Další sentimentální vzpomínání na animefest~
Tentokráte je vyvolané jedním videem od Liang Siu, kde byla směs fotek a tanečních videí.
Celou dobu jsem nad tím dělala ááách a jééé a Já bych se tam tak vrátila. A to myslím vážně. Už se nemůžu dočkat na ročník 2012, který má být na Výstavišti. Což netuším, kde je, ale je to malý detail. Od čeho jsou mapy.cz =D


Akorát to vyšlo, že na úvodním obrázku, než si video pustíte jsem já (se zaječími oušky) a Pedobear =D Strašlivě se mi líbí fotka na 3:09, Liang mi jí musí poslat! Je to jedna z mála fotek, na níž nevypadám jako naprostý idiot =3
No tak, s kým se uvidím na příštím festu? Kromě sestřiček z Kroměříže, Pajdy, Lianginy party a nějaké té čtenářky?
Kňáá, už se nemůžu dočkat. Hodlám si koupit dalšího plyšáka, aby Ken-chan nebyl sám =D
Jen mě štve jedna věc. Máma mi vyhodila program, ztratila jsem přívěsek s Konem (grrr!), když jsme stěhovali pokoj, někam se mi zatoulal fusak na mobila s Uraharou... příští rok si toho musím nakoupit víc, abych měla co ztrácet! =D

Dyamirity

Kapitola 55.: Bloody love

14. listopadu 2011 v 20:21 | Dyamirity |  Kapitola 55.
Po hooodně dlouhé době je tu konečně nový díl SHI-teamu. Zase jsem si na ní dala záležet. Takže doufám, že si jí náležitě užijete. Speciálně kvůli téhle kapitole jsem si nastahovala pakel nových brushů do Gimpu. Přemýšlím, co více napsat... kapitole mluví sama za sebe. Netrvala mi ani moc dlouho, a přitom vypadá dobře =D Už jsem na to přišla!
Mňahahahá!
Dneska jsem se rozhodla KONEČNĚ opustit od Nico nico písniček a podělit se o song, který jsem si zamilovala kvůli.... no, dobře, buďme upřímní, protože byla v Nico nico medley =D Ale to nevadí =D Heavenly star od Genki rockets. Vůbec se to k téhle kapitole nehodí =D
Enjoy it a pěkně komentujte ♥

Přeplácáno... hrozně, stydím se za sebe!

Apatie

13. listopadu 2011 v 21:28 | Dyamirity |  Moje výšplechty
....
Vymýšlení titulků je čím dál tím těžší... obzvlášť pro tenhle článek.
Nebojte, není to nic o tom, že bych chtěla skonřit s blogem nebo se SHI-teamem. Ten měl být vlastně už dneska, ale nějak nebyla síla ho dodělat, takže 100% bude zítra.
Ale dnesak to není jen tak nějaká výmluva z lenosti, ale proto, že na mě padla menší apatie, jak už plyne z nadpisu.
Dnes jsem se totiž dozvěděla, že umřela moje jediná prababička.
Vím, že bych měla být smutná a brečet, ale prostě na mě padla jen taková netečnost. Možná je to tím, že jsem s tím byla smířená. Babička totiž už nějakou dobu byla v nemocnici a... nějak jsme to očekávali...
Ale stejně mě to... nemůžu najít to správné slovo.
....
Dozvěděla jsem se to v autě cestou ze Šternberka, kde máme druhou babičku a tak jsem si trochu pobrečela. Fuchs jsme naneštěstí už vysadili na nádraží, kde čekala na vlak do Zlína, takže jsme jí to nemohli napsat, dokud nebude s někým... aby na to nebyla sama.

Takže doufám, že pro dnešek mě omluvíte a slibuju, že konečně trochu přidám a budu sem přispívat víc.

Dyamirity

Sparkless - Kapitola 6.

7. listopadu 2011 v 20:51 | Dyamirity |  Sparkless
A máme tu další díl Sparkieho. Právě se peru s Marionette, takže znovuvkládání Sparklese mi přijde takové... úsměvné =D
Tahle kapitola je... trochu nakažlivá, ale znovu patří k mým oblíbeným a myslím, že obsahují jednu z nejlepších scén =3 hádejte kterou mám na mysli =D


Ritsuka zamyšleně listovala ve svých yaoi knížkách.
"Miluju Seijiho…" rezonovalo jí v hlavě.
Někde tam musela být odpověď. Musela být.
"Co mám dělat, Ritsuko?"
Musel tam být způsob, jak by mohla pomoct Nanamimu získat vlastního bratra. A jestli tam ten způsob nebyl…
…TAK PROČ SAKRA NE?!

DA fangirling

6. listopadu 2011 v 17:24 | Dyamirity |  Others
-Přijde pohádka a polonahý bish-

Poslední dobou to rozjíždím na deviantu. Konečně jsem pochopila, jak to tam všcehno zhruba funguje a tk podobně. No a krom toho, že si lidé konečně všimli nějakých mých prací (zlé alter ego na mě křičí: moc si nelichoť, co jim zbývá, když si ty svoje shi-teamáky cpeš do všech OC skupin, které najdeš).
Ale to je teď vedlejší. Hlavní je to, že jsem konečně začala ai komentovat a u jednoho obrázku, kde jistý Morningtrader představoval svoje charaktery, jsem se zmínila, že bych si ráda vyžádala jeho postavu jako domácího mazlíčka.
Po nějaké té konverzaci: Co bys dělala s šíleným kouzelníkem? - Hm... udělala bych si z něj mazlíčka nebo plyšové zvířátko do postele... - Myslím, že by s tebou nešel? Co bys s ním chtěla proboha provádět? (to celé v angličtině) mi bylo sděleno, že mi předloží nějaký ten fanservis... a udělá mi Deana polonahého. Jakože žádost a jestli mám nějaké speciální požadavky, jako například aby baštil zmrzku.
Moje reakce byla zhruba:

Winter Chidori

5. listopadu 2011 v 17:12 | Dyamirity |  Galerie
-Zima, zima, zima je, veliká!-


Léto a zdá se že i podzim definitivně skončily...
Přichází zima a tak jsem se namotivovala tím správným způsobem. A vznikl Winter Chidori. Žeru ten jeho šátek. Myslím, že se mi na celé obrázku povedl nejvíc =D Má ho i v manze... původně ho měl mít někdo jiný, ale nakonec připadl Chidorimu. Líbí se mi ta barva. Používám jí teď nějak častio. Netuším proč... /...protože jí máš pořád na paletě v Gimpu a ono to svádí ji používat.

Dyamirity