Shiwasu Chidori

8. října 2011 v 14:05 | Dyamirity |  Hlavní postavy

SHIWASU CHIDORI

/Může obsahovat spoiler!/


Jméno: Chidori / 千鳥
Příjmení: Shiwasu / 死忘
Datum narození: 24.11.
Výška: 182 cm
Váha: 77 kg
Zaměstnání: student
Status: neoficiální shinigami
Vzhled: Chidori má krátké hnědé, rozcuchané vlasy a tmavě hnědé oči. Je vysoký a má sportovní postavu. O oblečení se moc nestará, obléká se sportovně, rád nosí džíny, potítka a občas ujíždí na spoečkách do vlasů. Kimono má černé bez rukávů s mašlí vepředu (zatímco standratní shigaiská kimona jí mají vzadu) a k němu má černé návleky na předloktí.
Povaha: Extrovert, sangvinik, optimista

Chidori má dobrosrdečnou a přátelskou povahu. Dřív si nepřipouštěl lidi k tělu, protože přišel o nejlepší kamarádku a po nařčení její matky, že za její smrt může on, se uzavřel do sebe. Nakonec se ale změnil, protože si uvědomil, že se nemůže užírat do konce světa. Občas bývá naivní, ale většinou to jen předstírá. Je tvrdohlavý jako mezek, což mu často způsobuje problémy.
Většinu času je lehkomyslný a v nestresových situacích nic nebere příliš vážně, ale například při boji umí být smrtelně vážný. Své činy moc nepromýšlí a jedná na první podnět. Dává přednost citům před rozumem.

Mezi jeho nejlepší přátele patří Yomaru, Uma a Aiiro, kterých si váží a respektuje je. I když tvrdí, že nejlepší kamarád je s Aiirem a Yomaruem, není to tak úplně pravda. Nejvíc společného má s Umou a samozřejmě se Shiramizu.
S většinou lidí se pokouší vycházet dobře, ale pokud se mu někdo znelíbí, nikdo a nikdy mu to nevymluví. Ke starším lidem má respekt.

Po příchodu Shiramizu dlouho neví, jak se k ní má chovat a jak na něj vlastně působí. Na první pohled se mu líbí, ale když s ní mluví poprvé, zarazí ho, jak je chladná a nepřístupná. Ale časem ho začne její odtažitost přitahovat a rychle prokoukne, že tak netečná je jen na povrchu. Proto se rozhodl z ní tu masku ledové královny osekat.
Nejdřív odmítal připustit fakt, že se do Shiramizu zamiloval, ale nakonec mu nic jiného nezbylo, když mu to Aiiro a Uma předhodili. Od té doby to Shiramizu často naznačuje, ona ho včak zarytě ignoruje.

Chidori nemá absolutně žádnou fantazii a paměť na lidské tváře a jména. Zato má neobvykle rychlé reflexy (nepatí pro rány od Shiramizu), paměť na bojové styly a schopnost přivádět si bolestivá, rychle se hojící zranění.

Nemá rád falešné lidi a lež celkově, miluje cokoliv se skořicí, akční filmy a přeslazený zelený čaj. Chidori je inteligentní a ve škole prospívá bez problémů. Dřív dělal kendó a karate, ale má talent pro veškeré sporty.
Do Chidoriho se zamilovalo už spousta holek, ale každou bral jako kamarádku, dokud se neobjevila Shiramizu.
Chidori je míšenec; jeho matka je italka a jeho otec je japonec. Má starší sestru Suzume.

Jeho příjmení (tj. Shiwasu) se píše znaky pro smrt a první kanji od slova wasurete (zapomenout). Jméno se píše znakem pro čejku.

Má schopnost tzv. "cool pohledu", který nasadí, když ho něco vytočí k nepříčetnosti. Většina jeho nepřátel ten pohled viděla jednou: poprvé a naposledy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ania Ania | E-mail | Web | 8. října 2011 v 18:46 | Reagovat

Ujíždí na sponečkách do vlasů? Kdo by to byl do něj řek :D A jsme dva, co mají rádi přeslazený zelený čaj. ^_^ Těšim se, co nového se dovíme o zbytku týmu.

2 Bleach Bleach | 9. října 2011 v 12:41 | Reagovat

:D Tie sponôčky boli najlepšie :D

3 Marionette Marionette | E-mail | Web | 15. října 2011 v 19:33 | Reagovat

Už jsem ti to chtěla napsat dávno.. Už nějakou dobu tě mám v oblíbených stránkách a očumuji ti to tu :D. Jsi úžasná! A talentovaná!
Obdivuji to, jak přesně dokážet vykreslit atmosféru příběhu, výrazy tváře, jednotlivé scény a jak z toho nakonec dokážet udělat jedno velké, krásné a ucelené dílo. Jednou z tebe bude úžasná mangaka. Věřím tomu, protože jestli ne.. tak to už vážně nic nemá cenu. Taky kreslím.. dlouho a troufnu si říct, že dobře... i mangu jsem zkusila, ale na vymyšlení příběhů jsem docela levá... v tom tě taky obdivuju.. dokážeš to promyslet tak, aby vše mělo hlavu a patu.
Zkrátka pokračuj v dobré práci, která ti snad jednou přinese sladké ovoce ^^.
A Chidori je moje nejoblíbenější postava :3.

4 Dyamirity Dyamirity | 15. října 2011 v 20:21 | Reagovat

[3]: Moc chvály v jednom komentáři ~^___^~
Strašně děkuju =) Jsem ráda, že se ti SHI-team líbí =) Jsou v něm hodiny tvrdé práce a tak mě vždycky potěší, když se někomu líbí =)
A moc se mi líbí tvoje přezdívka - Zrovna totiž píšu povídku s takovým názvem ♥

5 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:29 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama