Kenji Shiramizu

7. října 2011 v 21:05 | Dyamirity |  Hlavní postavy

KENJI SHIRAMIZU

/Může obsahovat spoiler!/


Jméno: Shiramizu / 白水
Příjmení: Kenji / 剣児
Datum narození: 13.3.
Výška: 154 cm
Váha: 48 kg
Hodnost/jednotka: člen/ Delta
Status: shinigami

Vzhled: Dlouhé černé vlasy, které nosí stažené do ohonu, velké tmavé oči. Celkově drobné postavy, výškově nejmenší z celého SHI-teamu. Ráda mimo Shigai nosí krátké šaty, popřípadě kraťasy, sukně a červené cornversky nebo kozačky. Jako doplňky nosí šperky na krk. Nehty si lakuje na černo. Kimono má standartní bílou verzi.
Povaha: Introvert, cholerik, optimista

Kenji Shiramizu je chladná, odtažitá a nerada se váže na lidi nebo si je připouští blíž k tělu. I přesto jí má většina lidí ráda a je všem na první pohled sympatická, ať se chová jakkoliv.
Je neuvěřitelně hrdá a špatně snáší urážky. I přes svou chladnou povahu občas jedná bezmyšlenkovitě a nárazově, což většinou končí knokoutováním někoho k zemi.
I přes svůj droný vzrůst má ohromnou fyzickou i psychickou sílu. Právě proto dokončila shinigamijskou akademii v vyznamenáním.

Shinigami se stala poté, co jí a její rodinu v šesti letech napadl démon. Po té události se uzavřela do sebe a dlouho odmítala komunikovat. Z Kurogaie se téměř okamžitě dostala do Shigaie a po dokončení akademie byla předělena do Delty. Patří mezi velitelovi oblíbence a kapitán Takibi patří mezi její první a nejlepší přátele. Kromě nich se v Shigaii přátelí ještě s další členkou Delty Nekomi, vícekapitánkami Yuuyuu a Michiko a kapitánkou Haruhi.

Po příchodu do Reálu, kde měla ochraňovat Chidoriho se po svém neúspěchu, při němž přišla o černé kimono,rychel sblížila jak s novým spolushinigamim, tak se spolužáky ze školy. Nejblíže má kromě Chidoriho k Umovi, který ji po Chidorim jako první začal oslovovat křestním jménem a Kameko, která ji imponuje svou klidnou a vyrovnanou povahou. Ale vesměs má ráda všechny, i když si to někdy nepřipouští. Jistě výhrady má snad jen vůči Aiirovi, protože se jí nelíbí jeho příštup vůři holkám.

Stále se nemůže, nebo možná nechce, vyrovnat se svými city k Chidorimu. Jejich vztah je cvelkově hodně složitý. Nikdy ji nepřestává překvapovat a ve skrytu duše obdivuje jeho povahu, ale zároveň si o něm myslí, že je to lehkomyslný blbeček.
I tak se na něj upnula a děsí ji představa, že by o něj kdykoliv mohla přijít.
Přestože Chidori ji velice často a velice okatě naznačuje, co k ní cítí, ona si to stále nechce připustit a posílá ho do háje.

Shiramizu miluje jahody, italskou kuchyni, telenovely (kvůli čemuž se jí Chidori pravidelně a rád směje), déšť a dlouhé hovory se svými přáteli. Nenávidí namyšlené lidi, lidskou hloupost a brokolici, bojí se vody a duchů.
Když je vystrašená, potřebuje fyzický kontakt s kýmkoliv, kdo je poblíž.
Nesnáší, když si o ní někdo myslí, že má jen hezkou tvářičku a žádný mozek. Kromě matematiky má nadprůměrný prospěch ve všech předmětech.

Její trvalé bydliště je jako u všech shinigami v Shigaii, ale víc času tráví v Reálu, kde bydlí v domě po nějakém jejím mrtvém příbuzném. Měla staršího bratra jménem Higai, ten zemřel stejně jako ona při útoku démona.

Její příjmení znamená ve volném překladu Svatý meč, křestní se píše v kanji znaky Bílá a Voda.

Nikdy by to neřekla nahlas/zatím/, ale Chidoriho miluje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám SHI-team?

Ano
Ne
Ještě nevím =D

Komentáře

1 Ania Ania | E-mail | Web | 8. října 2011 v 13:25 | Reagovat

Začala jsi psát podrobně hlavní postavy? Jen tak dál, uvidíme, co se dozvíme o dalších! :D A doufám že bude brzo další shi-team? *má depku z toho, že nemá co číst*

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 8. října 2011 v 13:29 | Reagovat

[1]: Jojo, už má rozepsanýho i Chidoriho =) Je divný zjiš´tovat, jak vyhraněný charakter ty postavy mají =D
Další SHI-team bude snad zítra... =)

3 Bleach Bleach | 8. října 2011 v 14:23 | Reagovat

Jéj, Kenji je moja obľúbená postava :D Je fajn dozvedieť sa o nej niečo nové...

4 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:29 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama