Iluze a deziluze

6. října 2011 v 14:25 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-Aneb svět se žene do záhuby-
-Konečně jsem se dokopala k tomu udělat si nové obrázky do výšplechtových článků♥-

Long time no see, darlings!
Poslední dobou nemám vůbec čas. Už v neděli jsem začala barvit a čistit nový SHI-team, ale prost nemám čas to dodělat, takže tu bude až další neděli. Navíc ho dělám v gimpu tabletem, takže to vypadá jak kreslené voskovkami.
Takže si musíte počkat. Omlouvám se. Prostě jen chodím do školy a na kroužky... a pak se po večerech učím, popřípadě se pokouším přivodit si kóma.
Mám tu novinky ze školy. No, novinky vlastně ne. Že máme ve třídě idioty, to vím už dlouho, ale tentokrát se to potvrdilo. Protože... určtě jsem vám už říkala o trojici spolužaček, jež nosí oblečení o dvě čísla menší, cítí se být nadřazené nám ostatním smrtelníkům.
Abych vás trochu seznámila se situací. Spolužačka A a B jsou nejlepší kamarádky a Spolužačka C se k nim v jednom kuse vtírá. N a Spolužačka C nám pořád věší bulíky na nos, kecá, až se jí od huby práší a nedávno se pokusila sbalit kluka Spolužačky B. A Spolužačka B se samozřetelně naštvala a hodlá Spolužačku C zavraždit v okamžiku, kdy jen ukáže ve škole nos.
A dnes jsme se dozvěděli novinku: Spolužačka C odchází z naší tříd y a přechází do prváku, protože s námi prý nemá dobré vztahy (a kdo za to asi může, no?). Neřekla to nám, neřekla to třídnímu, neřekla to nikomu. Prostě včera sebrala papínka a šla za ředitelem.
Nezdá se vám to trochu na palici? Ona si nejdřív znepřátelí celou třídu a pak se diví, že ji nikdo nemá rád...
Takže teď z ní má celá škola srandu. Navíc dneska prý šla kouřit za školu... a ve škole se naukázala. Takže... že by další průser? <- *Vyžívá se v cizích průserech, když zrovna nemá nějaký svůj*
Ale o tom jsem mluvit nechtěla... tedy ne moc. Nechci mít s blogu jednu velkou drbárnu.

Fufufu... jdu psát Marionette. Nebo možná DOOM. Nebo možná SHI-team...

Mám těch projektů nějak moc =D

Dyamirity
Najednou nevím, proč jsem tenhle článek psala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám design?

Ano
Ne
Ujde

Komentáře

1 Envy Envy | 6. října 2011 v 14:42 | Reagovat

Hahaha, u nás ve třídě nic takovýho není (naštěstí), ale ta spolužačka, to musí/muselo být něco. A neboj, nejsi sama, kdo se rád vyžívá v cizích průserech, já osobně bych bez toho asi nevydržela, špatná to vlastnost.
Che, moc projektů.... Já bych měla jít malovat postavy k mým povídkám, dodělat několik rozdělaných obrázků, nakreslit nové, co už mám nějakou dobu v hlavě, dopsat povídky, a sespsat ty nápady na další, co mám v hlavě... Většinou to řeším naprosto jednoduše - na všechno tohle se vykašlu a jdu si číst nebo hrát nějakou hru, což je chyba, ale už jsem holt taková. A štve mě to...TT.TT

P.S.: S tím stalkerem to bylo trefné, pomalu si tak začíná připadat..Boj se mě! xD

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 6. října 2011 v 15:53 | Reagovat

[1]: Já už mám stalkerů, že by se mi ani nevešli do šuplíčku =D Ale nebooj, já stalkery ráda =D
Já taky musím udělat ještě spoustu jiných věcí. Například dělám novou povídku/komix <-ještě nevím/ BABYLON a zatím mám dvě postavy a šlus =D

3 Ania Ania | E-mail | Web | 6. října 2011 v 20:06 | Reagovat

Toš, u nás jeden takový případ máme, zatim se tedy ještě neodstěhoval, ale uvidíme :D Nejsi sama, kdo má projektů až nad hlavu. Jen rozdělaných povídek mám asi pět, do toho kreslím Raina a pokoušim se dotělat ten fanart k DGM..Na další Shi-team se moc těším. A možná bych ho měla přestat číst pořád dokola, začíná mi z toho hrabat :D

4 Dyamirity Dyamirity | Web | 6. října 2011 v 20:11 | Reagovat

[3]: Jen čti, čti =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama