Fujioka Yomaru

12. října 2011 v 21:32 | Dyamirity |  Hlavní postavy

FUJIOKA YOMARU

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Yomaru / 世丸
Příjmení: Fujioka / 藤岡
Datum narození: 11.12.
Výška: 177 cm
Váha: 70 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Yomaeru má zrzavé, vepředu delší a vzadu rozježené vlasy a oříškově hnědé oči. Je průměrně vysoký a má štíhlou postavu. Nosí volné džíny, nejrůznější košile s límečkem, mikiny přes hlavu nebo svetry. Občas nosí čelenku. V almení formě má hnědou bundu, modrou šálu, béžové kalhoty a vysoké hnědé boty. Navíc stříbrná sluchátka.
Povaha: Extrovert, sangvinik-flegmatik, optimista
Yomaru je od přírody poseroutka a bojí se málem i vlastního stínu. I přes to se staví proti démonům, kdykoliv je potřeba. Má neuvěřitelnou vnitřní sílu a sebeovládání, proto se v nejhorších situacích dokáže strachu postavit a překonat ho. Jinak je Yomaru lehkomyslný, dobrosrdečný a důvěřivýJeho přátelé si z něj čast utahují a i když protestuje, vesměs si to nechává líbit.

Bezhlavě se vrhá proti překážkám v domnění, že čím míň o nich bude vědět, tím lépe je překoná. Je přirozené inteligentní, ale nemá potřebu to projevovat, protoře ví, že vedle Chidoriho a Aiira by stejně nezářil a tak to raději příliš nevytahuje.
Jeho dva nejlepší kamarádi jsou právě Chidori a Aiiro, kteří se proti němu často spiknou a dělají si z něj legraci, ale ve skutečnosti ho mají rádi a respktují ho. S Aiirem toho nemá moc společného, ale znají se už od dětství a nějak si na sebe zvykli. Yomaru dokáže být občas otravný, ale s lidmi vychází dobře, i když z něčí povahy má strach a proto se danému člověku vyhýbá. Nejraději by se takhle vyhýbal i Kameko, svojí sestřence, ale to je prakticky nemožné. Kameko se k němu chová chladně, ale spíš než čemu jinému, aby ho trochu otužila.

Yomaru je už několik let zamilovaný do Ayi, ale není schopný jí to říct do očí, možná proto, že Aya je zamilovaná do jeho nejlepšího přítele. Ale po příchodu Shiramizu, kdy Aya pochopila, že u Chidoriho nemá šanci se s Yomarem začíná sbližovat. Yomara přitahuje její bezstarostná povaha a bezbřehý optimismus.
Yomaru je ze dvou sourozenců, přičemž je ten mladší, proto se naučil jisté životní pokoře vůči starším a přijímá svou roli nedůležitého a občas propadá záchvatům nedůvěru v sebe sama a sebepohrdání.
Jako almen používá jako útok i obranu zvuk. Dlouho svým silám nedůvěřoval a nevěděl, jak přesně je používat, než pochopil, že jeho síla záleží na něm samotném, tedy že pokud nebude věřit v sebe, nemůže bojovat.
Není tak sportovně nadaný jako třeba Chidori a proto se nehonosí žádným pekáčem buchet (haha!), představuje proto prototyp normálního kluka.

Yomaru má rád dojáky (což tají před světem), skateboarding a trpí menší závislostí na kofeinu. Nesnáší povrchní lidi, kteří všechny soudí na první pohled. Má panický strach z uzavřených prostorů. Několik let hrál na baskytaru, láska pro hudbu v něm stále přetrvává. Jednou by se rád stal fotografem, focení patří mezi jeho nejoblíbenější činnosti.

Jeho příjmení znamená Vysoká hora a křestní se píše znaky pro Svět a Kruh.

Je jediná postava v SHI-teamu, která pochopí princip bytí almenem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ania Ania | E-mail | Web | 13. října 2011 v 13:35 | Reagovat

hm, hm! Kdo by to byl do něj řekl, že bude mít panickou hrůzu z uzavřených prostor? Vypadá taaak bezstarostě (skro mu závidím :)). Uvidíme, co nám poodhalíš o dalších hrdinech ;)

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:29 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama