Fujioka Kameko

26. října 2011 v 13:05 | Dyamirity |  Hlavní postavy

FUJIOKA KAMEKO

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Kameko / 亀子
Příjmení: Fujioka / 藤岡
Datum narození: 3.5.
Výška: 164 cm
Váha: 56 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Kameko má na mikádo sestříhané rezavé vlasy s ofinou a velké. tmavě modré oči. Nosí brýle (dioptrie 1,5 a 1), je průměrně vysoká a štíhlá. Nerada se obléká jako slečinka, dokonce i školní uniforma se jí příčí. Ráda nosí kraťasy, oblečení s károvým vzorem a přírodní barvy jako khaki, hnědá a písková. V almení formě má khaki kraťasy s kšandami, bílé triko s krátkými rukávy, hnědé rukavice a kotníkové kanady. Navíc má na sobě robotí součástky.
Povaha: Introvert, flegmatik, pesimista

Kameko je od přírody kliďas. Někdo si může myslet, že ejí chladná a rozvážná povaha může hraničit s apatií, ale Kameko je vždycky plně uvědomělá situace. Není to, že by jí bylo nebezpečí jedno, jen se s ním vypořádá po svém.
Řídí se zásadnou Dvakrát měř, jednou řež, ale zároveň se umí rozhodovat rychle a většinou správně. Narozdíl od Ayi si nedělá příliš hlavu se zabíjením démonů, protože má silné morální hodnoty a ví, co je správné. Kameko se skoro nikdy neusmívá a má velmi vyhraněný smysl pro humor.

Je nejlepší kamarádkou Ayi a doplňuje její blyštivý optimismus a energii svojí klidnou povahou a racionalitou. Někdy vedle ní vypadá jako šedá myška a trochu zaniká, ale Kameko se nestará o to, co si o ní myslí ostatní lidé. Yomaru je její bratranec a platí pro něj téměř to samé, co pro Ayu. Kameko vyhledává společnost lidí, kteří mají povahové vlastnosti oni, aby tak vyvážili jí samou. Někdy jí oba dva lezou na nervy, ale má je ráda. Jinak Kameko vychází dobře s většinou lidí, i když se občas děsí svou odměřeností. Má hodně blízko k Aiirovi, který chápe její pocity ohledně Yomarua a Ayi, Umovi a Shiramizu.

Kameko se nerada plete do hádek a pokouší se nevyhledávat problémy, což jí s její partou zrovna moc nejde. Dalo by se říct, že se z celého SHI-teamu chová nejdospěleji. Při vymýšlení jakéhokoliv plánu zastupuje ten seriózní úhel pohledu. Setkání se shinigami a celé almenovství jí poznamenalo nejméně. V podstatě se od prvního volume nezměnila.

Nejlíp se zhostila role almena a nedělalo jí problémy objevit svojí vnitřní sílu. Má nelidskou sílu (a to i jako člověk) a v almení proměně je napůl robot, bojuje ostrými drápy, které má připevněné na hřbetu pravačky. Kameko má panickou hrůzu z pavouků. Miluje zelený čaj, z chutí má nejraději hořkou (nemá ráda sladkosti) a má alergii na laktózu a buráky. Ráda čte detektivky a z filmů má nejraději thrillery.

Kameko je otaku a dokonce yaoistka, což o sobě dobře tají. Ví o tom v podstatě jenom Aya, Yomaru a její o rok starší bratr Minami.

Její jméno znamená dítě želvy, což je přenesený výraz pro moudrého člověka. Příjmení má stejné jako Yomaru (jsou spřízněni přes otce), Vysoká hora.

Kameko je po Aiirovi druhý člen SHI-teamu, který měl nejvíc partnerů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bleach Bleach | 27. října 2011 v 20:39 | Reagovat

Zdalo sa mi podozrivé, že v SHI-teamu nie sú yaoistky... :D Keď ty si taká veľká fanúšička yaoi...

2 Dyamirity Dyamirity | 27. října 2011 v 21:36 | Reagovat

[1]: Červenám se =3 A to jsem tam ještě nedala shounen-ai... které tam taky bude =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama