Aiiro Jomei

14. října 2011 v 14:10 | Dyamirity |  Hlavní postavy

AIIRO JOMEI

/Může obsahovat spoiler!/

Jméno: Jomei / じょめい
Příjmení: Aiiro / 藍色
Datum narození: 18.9.
Výška: 155 cm
Váha: 53 kg
Zaměstnání: student
Status: almen
Vzhled: Aiiro má delší černé vlnité vlasy a zelené oči. Je oficiálně nejmenší kluk z celého SHI-teamu, protože měří něco přes metr padesát a má celkově drobnou postavu (a neuvěřitelně hubené nohy). Jeho charakteristickým znakem je černá bunda s kožešinovým límcem, kterou nosí od zhruba padesáté kapitoly v jednom kuse. Jinak nosí úzké džíny, tenisky a většinou barevná trika.
Povaha: Extrovert, cholerik, pesimista

Aiiro je egoista s IQ, které přesahuje jeho výšku v centimetrech. Není mu proti srsti manipulovat s lidmi a hrát s nimi nejrůznější hry jen pro vlastní potěchu. Občas se tváří jako hodný kluk, ale baví ho to čím dál tím míň a proto odhaluje svou skutečnou povahu. Tou se příliš netají a bere to tak, že pokud je někdo takový masochista, že s ním chce trávit čas, musí se smířit s menší psychickou šikanou.
I přes to si ale svých přítel váží a zároveň nechápe, proč s ním chtějí trávit čas, protože si všechny svoje chyby kvůli vysoké inteligenci dobře uvědomuje. Aiiro ale umí být i vcelku milý.

Jeho nejlepšími přáteli jsou Chidori a Yomaru, kterého s oblibou tyranizuje a dělá si u něj legraci, ale někde hluboko ho má vlastně rád. Jinak dobře vychází s Umou, který je kromě něj z SHI-teamu nejrozumnější a Kameko, o které pořád neví, co si má myslet. O Aye si myslí, že je to naivka a tak se o ní příliš nezajímá. Shiramizu ho fascinuje jako shinigami, ale jako o dívku o ní nemá zájem, proto je jejich nevraživost vzájemná.

Aiiro je děvkař v tom nejhorším slova smyslu. Vůbec si dívek kterými chodí neváží a nikdy s nimi nevydrží déle než čtrnáct dní. Dívky loví na svůj roztomilý vzhled a inteligenci.
Ve škole má skvělé výsledky a jednou by si rád otevřel vlastní restauraci, protože umí skvěle vařit. Trpí závislostí na sladkostech, respektive na třešňových a jahodových mikádech, lízátkových tyčkách, které nosí po kapsách. Jeho nezbytnou rekvizitou je mobil, který potřebuje na koordnování svých kontaktů. Aiiro se totiž skvěle orientuje v Tamayorijském podsvětí a informace jsou pro něj prvnotní zboží.

Aiiro všechno plánuje a dokáže odhadnout jaká je pravděpodobnost, že jeho plán vyjde. Jedná uvážlivě, ale snaží se naučit jednat trochu instinktivněji. Většinu lidí si svým sarkasmem drží od těla. Aiiro má dobrou fyzičku a sílu, i když to na první pohled není vidět.

Aiiro je háklivý na dvě věci: na své křestní jméno a svou výšku. Co se týče jména, platí na něj přísné tabu a i jeho nejbližší přátelé si zvykli na to, že ho oslovují příjmením. Shiramizu dlouho ani nevěděla, jak se Aiiro křestním jmenuje, protože ve vždycky představuje jenom příjmením. Nikdo neví, jak se jeho jméno vlastně píše, ale většinou ho píšou v hiraganě.
Aiiro dále nenávidí narážky na svou výšku, protože v šestnácti měří metr padesát pět a nevypadá to, že poroste dál. Když se Yomaru občas rozhodne vyjít do protiútoku, vytahuje právě Aiirovu výšku. Aiiro argumentuje, že co nedostal od Boha na výšce, to dostal na inteligenci, ale stejně ho to vytáčí k nepříčetnosti.

Jeho příjmení znamená Indigová modř a přesný překlad křestního není jistý, ale Aiiro se zmiňuje, že to znamená něco vy smyslu Sviť! nebo Světlo.

Jako jediný almen zatím neukázal svou bojovou formu a ani se na to nechystá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ania Ania | E-mail | Web | 14. října 2011 v 15:23 | Reagovat

A mafiánskýho bosse z něj udělat nechceš, Dyamirity? Povahu i mozek na to má takže by byl prvotřídní, ne? Ještě s tou bundičkou...♥ Ale docela ráda bych viděla jeho bojovou podobu, Fakt že jo. Třeba jí někdy v Shi-teamu ukáže. Budu se na to těšit! :)

2 Dyamirity Dyamirity | 14. října 2011 v 15:56 | Reagovat

[1]: Hahá, možná v budoucnosti bude =D Kuchař a mafiánský boss =D <-Dala bych si říct, hmm ~^___^~
Bojová podoba jednoho dne bude =D Jednoho dne, pokud se dostanu až k té části zápletky, kam bych chtěla =D

3 Bleach Bleach | 16. října 2011 v 11:47 | Reagovat

No tak na tú jeho bojovú formu som fakt zvedavá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama