Yaoi šuplíček - Díl 2. - Ďábelské Autorky (První část)

17. září 2011 v 23:29 | Dyamirity |  Yaoi
A po dlouhé době tu máme druhý yaoi šuplíček, tentokráte na téma:

ĎÁBELSKÉ AUTORKY

Né všechny yaoi autorky jsou čitelné, snesitelné a tak dál. To znamená: Po zapovězeném seznamu přichází na řadu autorky, před jejichž jménem byste se měli křižovat. Kdyby vás napadla nějaká další, jen se ozvěte. Něco si o ní najdu, ale teď už noční můry v lidské formě.

Jméno: MINAMI HARUKA (vlastním jménem: Minami Kazuka)
Datum narození: 12. února
Práce (uvedené ty nejznámější): Child Epicurean, Junk! Boys, Sweet, Honey Boys Spiral, I'll tie you up, kiss you and fuck you, Strip, Bitter - Kare no Hisoyaka na Seppun

Autorka známá nulovými zápletkami, nepochopitelnými přeslazenými dialogy a postavami, které od sebe nejsou k rozeznání. Ano, řeč je o Minami Haruce, jedné z nejnenáviděnějších autorek v yaoi vodách. Ty tři důvody, proč jí na místě odstřelit rozeberu jeden po druhém. Zaprvé tu máme zápletku. Ať vezmete jakékoliv dílo, můžete si být jistí jedním. Oba protagonisté skončí spolu v posteli a nehledě na jejich tělesné proporce si budou akci užívat a volat jméno toho druhého. Co se děje zbývající stránky, to je v podstatě JEDNO! U Minami jde přeci jen o TO! Takže zápletky, jak dostat chlapce do postele bývají někdy /:čtěte vždycky/ dost chabé. A většinou vám to řekne i název samotný. Ano, I'll tie you up, kiss you and fuck you není kamufláž pro velmi hloubavé dílo. Opravdu je to pětatřicet stránek o tom, jak seme ukeho sváže, políbí a oš.... ehm... však vy víte.
Dále tu máme rozhovory. Plytké jako turecká prostitutka. V případě, že se v nějaké manze od Minami neobjeví alespoň jednou slovo harder, tight, more nebo adorable ass, máte právo zboží reklamovat. Minami se vyžívá v nevyřčených a tajených láskách, které se rozkrývají právě v posteli, proto se nemůžete podivovat nad záběry na ukeho zadek, který seme komentuje jen uspárklíkovaným I love you. Semata se také často vyžívají v podrobném popisu ukeho těla.
A pak samotní protagonisté. Semeho a ukeho poznáte podle jediného. Ano... pochopili jste správně... pokud máte štěstí, mají třeba rozdílnou barvu vlasů, ale to se tak často nestává, protože Minami se vyžívá v blonďatých shotech, takže rozeznat semeho a ukeho, pokud na sobě mají ještě oblečení je technicky nemožné. Tady bych chtěla zmínit mangu Honey Boys Spiral (...) Byla to manga asi s nejvíce charaktery, které jsem u Minami kdy viděla. Bylo jich tam celých osm!! A rozeznat je od sebe bylo prakticky nemožné, což čtení dost znepříjemňovalo, vzhledem k tomu, že tvořili čtyři páry.
Ale shrňme to: Minami má možná na první pohled úhlednou a pěknou kresbu (alespoň to někteří tvrdí), ale zápletku a inteligentního, popřípadě heterosexuálního muže u ní nehledejte. Řídí se pravidlem: Jsi chlap? Jsi gay!
Stupeň nebezpečnosti: ♦ ♦ ♦ / ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Nebezpečí, na které u ní můžete narazit: volánkové zástěrky, chlupatá pouta, shotacon a jiné---
Další Evil Authors připravuji. Sbírám materiál i na úkor vlastního zdraví, takže si toho važte =D
Příště už to bude horší!! =D Ano, jde to!

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J. J. | Web | 18. září 2011 v 15:25 | Reagovat

Nom.
Minami Haruka. Osobně jsem se s její kresbou, příběhem či čímkoli jiným pravděpodobně nikdy nesetkala (a dle tvého textu bych měla být zřejmě i ráda).
Po tomhle jsem si ale řekla, že to teda prozkoumám. Inu, líbačka už na čtrnácté straně, a to se znali sotva pět minut ... nu ... ani jsem nečetla dialogy, protože jsem příběhu rozuměla i bez toho.
Na závěr bych chtěla říct, že má perfektní kresbu, spoustu slintacích kluků, ale vrhnout se na sebe hned v první kapitole, čtrnácté stránce ze 47, to né, to není pro mě! :D Já mám ráda sex mezi dvěma kluky jako vyvrcholení něčeho, popřípadě začátek něčeho :D Něčeho dlouhýho, romantickýcho, nebo hororovýho ... :D

P.S. : Už to zase přestalo dávat smysl! :D

2 Dyamirity Dyamirity | 18. září 2011 v 16:47 | Reagovat

[1]: Kresba je pěkná, ale přece jen to nezachrání =D Navíc fakt nejde poznat jeden kluk od druhého... =D
Ale jestli si myslíš, že zlo je sex na 14. stránce, přečti si Children Epicurean. Tam nebylo osmnáct ani sememu a ukemu DOHROMADY!! =D

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:29 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama