O bodláčí

7. září 2011 v 20:55 | Dyamirity |  Moje výšplechty
-I přes silně poetický název nečekejte úvahu....je to jen další výšplechtový článek a toť vše!-


Školu máme týden a já už bych si dala další prázdniny. Jsem unavená... a to jako vážně. Dnešek byl obzvlášť zabiják. Ve škole odpoledka, z odpoledky o pět minut dřív na klarinet a z klarinetu jsem šla pozdě na výtvarku, kde jsme dvě hodiny jako rozcvičku po prázdninách kreslili bodlák. Mám z něj docela dobrý pocit... je to strašně uklidňující po dvou měsícech si zase sednout a dvě hodiny bez vytáček kreslit...chybělo mi to.
Domů jsem dorazila v půl sedmé. A to jsem nemyslela na nic jiného, než na tu teplou pizzu, kterou mi maminka slibuje už dva týdny.
Stává se ze mně troskááá.... fňuk...
A pohádala jsem se s tou tlustou **** z naší třídy, která mi leze krkem už dva roky. Fakt jsme se rafly a já nebyla daleko tomu jí jednu vrazit. Chudinka Hate nevěděla, co mě tak vytočilo a celý tělák to ze mně páčila. Ona Hate má se mnou poslední dobou velkou trpělivost. Skoro se jí divím... ale zase... já jsem asi pořád lepší než Gira.
Jestli mají Chidori nebo Homura dlouhý vedení, co potom Gira =D (Girro, jestli tohle čteš: Vem si to k srdci, ano?)
Ale teď z lepší stránky.
Dokončila jsem Sparkless.
Má 188 stran, dělala jsem ho tři měsíce a je to má nejdelší/nejdelší dokončená/první shounen-ai/první na anime-manga zveřejněná povídka. Ano, Sparkie nese spoustu prvenství. Taky jsem do něj vypatlala všechny shounen-ai scény, které se mi v mozečku kdy vylíhli (dobře, jsem ráda, že jsem některé z nich využila a nebudou mě svádět k tomu, abych je cpala do SHI-teamu) a tak si teď dávám menší tvůrčí pauzu, aby se nápady mohly obnovit. Dávám jim tak týden.
Jinak slibuju, že sotva ho dodám na anime.mangu, začnu ho zveřejňovat i tady. A dám vám sem další kapitolu DOOMu. A nový SHI-team, který taky už nějakou chvíli nepřibyl.
Nějak shi-t zanedbávám... hm... musím s tím něco udělat...

Dyamirity
Další výšplechotvý článek o ničem....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bleach Bleach | 8. září 2011 v 12:09 | Reagovat

Juchú, teším sa na nový SHI-team :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama