Harry Potter maratón

26. července 2011 v 21:59 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Aneb Dyami a grupa kámošek se snaží trhnout rekord v čemkoliv~


Víte, už dlouho jsme s kámoškami plánovali menší oslavu. A konečně se nám povedla. Měla to být obyčejná přespávačka s filmem, ale nějak se nám to zvrtlo a my se rozhodly udělat si menší Harry Potter maratón. Začínaly jsme v pět odpoledne a spát jsme šly v pět ráno. Ale k tomu se dostaneme později. Teď od začátku.
Varování: Tento článek může obsahovat známky slashe na Harryho Pottera.

Pro začátek vám dám radu. Nikdy, ale NIKDY, NIKDY, NIKDY NEČTĚTE SLASH NA HARRYHO POTTERA, POKUD SE HO CHYSTÁTE SLEDOVAT CELOU NOC. Protože jinak i o vás vaše ne-až-tak-úplně-yaoistkické kamarádky budou myslet, že jste buď za a) blázen (můj případ), b) úchyl (pokud neví, že jste yaoistka). O mě to naštěstí ví a mé záchvaty velkoryse přehlížely. I ten obří epic fail, který jsem chytila, když se poprvé objevil Wood. Za toho Wooda může Taylor a její zákeřný článek o páru FlintWood. Myslela jsem, že umřu, protože ten herecf je tak ukeidní a ta povídka byla tak výborná, že... no, nebudeme to rozebírat do detailů.

Jak už jsem řekla, začaly jsem v pět odpoledne a to dílem číslo jedna, jídlem jak pro větší somálskou vesnici a mojitem. Jídlo po chvíli ubylo, mojito taky a jen Harry Potter zůstal. První díly jsme prokecaly, protože jsme se všechny čtyři dlouho neviděly a hlavně, protože je známe nazpaměť a herci ještě nejsou fešáci.
Druhý díl si vůbec nepamatuju, že běžel, třetí jsme přeskočili, protože ten nás nějak nebaví a šli jsme na čtyřku. A tam to přišlo. Robert Patizón, když byl ještě vcelku hezkej. Nezkaženej Stmíváním. Přiznávám se, ale většinu filmu jsme procivěly na něj.

-Co se stane v Tajemné komnatě, zůstane v Tajemné komnatě... hehe... ale tenhle pairing se mi nelíbí... Draco je totiž uke, uke ukeidní z Uketovic!-
Po čtyřce přišlo venčení Týnina psa (kdy jsme si to štrádovaly po celém sídlišti v pyžamech (za světla, kde nás každý zná, jen tak mimochodem) (já měla své velice sexy pyžamo se želvičkou), pak rohlík se sýrem a přestěhovaly jsme se Týně do postele. Podotýkám, že jsme v ní byly ČTYŘI a vešly jsme se, jelikož má palandové letiště (*tiše závidí*).
Můžu říct, že touhle dobou už jsme byly naprosto mimo, probraly jsme všechna možná i nemožná videa, obrázky, co na netu o HP jsou, zdrbly jsme herce, pairingy (hehe...) a vrhly jsme se na pětku.
Chcete něco vědět?
Draco je HAWT! Velice, ale opravdu velice HAWT überbishík! <- Musím zjistit, kde se vzala má nepochopitelná obsese na blonďáky. Ne, nemluvím o Kakoichim, Takibim, Shizuovi, Junovi, Owenu Wilsonovi, Gunjim a... potřebuju doktora...
Ale zpátky k Harrym Potterovi. Zatímco jsme utíraly slinu pokaždé, když se tam Draco vyskytl v tom svém sexy roláčku, otočily jsme se 90° a zaujaly pozici, v které to velice svádělo ke spánku, ale jelikož já neviděla šestku ani sedmičku, byla jsem rozhodnuta zůstat vzhůru. Já, která když nemá svých osm hodin spánku, je nepříjemná jako... přirovnání doplňte sami.
Během šestky, kdy nám vytuhla Lucka, jsem strašně otravovala Týnu a Kikinu, protože jakožto poctivý čtenář, znala jsem příběh dopředu. Ale stejně mě trochu (víc) zklamala. Hodně to odflákli, jen co je pravda. A navíc mi strašně pila krev Levandule. Vám nevadila? Byla úplně hrozná... další krysa do sbírky!
No a u šestky jsme vlastně skončily. Jak jsme zalehly (v pět hodin ráno, kdy už svítalo), usnuly jsme jak zabitý. A vstávaly jsme v devět, kdy nám všem bylo blbě. Ale pokud vím, nikdo nezvracel. =D
(Poznámka na okraj: Proč se mi tu noc sakra zdál yaoi sen? Dakší yaoi sen... a mimo jiné s pairingem IchigoRenji?)
Ještě štěstí, že já a Lůca od Týny bydlíme každá asi sto metrů, takže jsme došly vcelku v pohodě. Kikinu pořád podezřívám, že usnula po cestě, ale nevím jistě =D
Ale co víc k tomu dodat? Že ještě ten den jsem zkoukla Harryho Pottera sedmičku a druhý díl jsem načala. Všimli jste si, jak je Neville v sedmičce sladkej? A ten herec... (*jde si dát studenou sprchu*)
Víte, proč tohle píšu? Zaprvé, abyste věděli, jaké jsem zvíře, zadruhé, abyste se pobavili a zatřetí, abych si to paamtovala. Jednou si to budu číst a smát se tomu.... i když je fakt, že se směju už teď.

A na závěr ještě jedno video, které jsem poprvé viděla na přednášce o slashi u Nagat. Je to vážně luxusní a pokud se díváte na film a vzpomenete si na něj, nemůžete to zvládnout s vážnou tváří:
*už zase na to kouká a válí se smíchy*

-Fan of Slash- Dyamirity
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luc* Luc* | 28. července 2011 v 18:06 | Reagovat

! :D

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 28. července 2011 v 18:31 | Reagovat

[1]: ?! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama