Vytáhněte slunečníky, prázdniny začínají!

30. června 2011 v 20:46 | Dyamirity |  Moje výšplechty

PRÁZDNINY!!!


Ano, je to tak! Vysvědčení je rozdáno, stejně jako facky, popřípadě hodnotné dary a peníze. V mém případě to byl dar v podobě kompletního seriálu Sherlocka Holmese ♥ , kde je super kjůt Watson.
Mé vysvědčení dopadlo líp, než jsem čekala. Nakonec jsem skončila s třemi trojkami a to ze zemáku (kvůli pětce za práci z hodiny, když mi profesorka zabavila SHI-team...), němčiny a bižule (za to může zase těhotná profesorka s kterou mávali hormony a byla protivná jak... doplňte si sami...)

Jinak mé vysvědčení vypadalo zhruba takto:

Český jazyk - výborný
Anglický jazyk - výborný
Německý jazyk - dobrý
Občanská nauka - chvalitebný
Dějepis - chvalitebný
Zeměpis - dobrý
Matematika - chvalitebný
Fyzika - chvalitebný
Chemie - chvalitebný
Biologie - dobrý
Hudební/výtvarná/tělesná výchova - výborný
Informatika - výborný

K čemuž bych dodala snad jen to, že za celých devět let, co chodím do školy jsem nikdy nedostala dvojku z češtiny a to ani na těch malých vysvědčením ve čtvrtletích nebo v pololetí. Angličtina se mi povedla zlepšit kvůli TNT, pro které překládám mangy. Němčina se mi zhnusila společně s profesorkou. Za dvojku z občanky zde děkuji svému třídnímu, protože mi vycházela trojka, ale on se smiloval a dal mi tu dvojku, možná trochu z protekce, ale což... Dějepis mám ráda a tak jsem ho udržela na dvojce. Zemák naší rodině nikdy zvlášť nešel, ale od té doby, co čtu Hetalii jsem na tom znateně líp. Na matiku a fyziku máme stejného profesora, takže mi to splývá. Profesor-inženýr mě má vcelku rád, protože mi občas dochází spojitosti a vím nějaké věci navíc. Chemii mám strašně ráda (já vím, jsem divná) a dvojku mám jen proto, že jsme asi na dva měsíce měli nějakou praktikantku, která mi ten průměr zes... pokazila. O bižuli už jsem se zmiňovala, ale tu jsem DŘÍV měla taky ráda. Hudebka, výtvarka a tělák pro nějsou díky klarinetu, SHI-teamu a bruslím problém. No a infule... stačí umět trochu ladit barvy a dělat prezentace a máte to =D

Každopádně, začaly nám letní prázdniny a to teplotami okolo patnácti stupňů, přeháňkami a větrem, který mi málem odnes želvu z balkonu. Doufejme proto, že se to trochu vybere a bude pěkně, abych mohla dorovnat to hrozné opálení, co se mi udělalo od náramků.
Tohle léto se budu upřímně nudit. Ne, mluvím vážně, skutečně nudit, protože nejedu na tábor. Poprvé od svých pěti let. Dávám si letos pauzu a příští rok už pojedu jako praktoška. Ale letos... strávím asi léto jako maniak. Budu psát, bruslit, kreslit, bruslit, jíst, kreslit, psát a možná i trochu spát. Což bude pro vás dobře, ale pro mě zabiják organismu.
Jediný plán, který mám je asi chata a návštěva u Giry (kde si hodlám ukrást jedno z jejích koťat a propašovat si ho domů).
Takže pokud by měl někdo chuť, klidně se stavte =D

Yaoi zdar.
Dyamirity
Jůůů, konečně se mi povedl nějaký smysluplný článek!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bleach Bleach | 3. července 2011 v 18:04 | Reagovat

Podľa mňa pekné vysvedčenie, gratulujem :D Aspoň ti tá učiteľka vrátila SHI-team?

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 3. července 2011 v 18:48 | Reagovat

[1]: Vrátila mi ho už v pondělí, měla nějakou dobrou náladu =D

3 Sašenka Sašenka | 4. července 2011 v 12:26 | Reagovat

heč, hečj, já mám z chemie jedničku!! :D ne, ale co jsem to chtěla - zajdi na fejsbůůk a odepiš mi laskavě :D (btw. já chci taky ke Giře, pro to SVOJE SLÍBENÝ koťátko!:D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama