Kapitola 46. : Knockout

26. června 2011 v 21:16 | Dyamirity |  Kapitola 46
Tadáá! Máme tu další kapitolu. Je pojmenovaná podle jedné písničky od Chuldren of Bodom, abych udělala radost Hate. Vlastně není pojmenovaná ÚPLNĚ, porotože plný názec písničky zní Shovel Knockout. Ale to je jedno.
Tuhle kapitolu jsem skenovala s menším kontrastem, takže barvy už mi tolik neutíkaly. A co dodat k ději? Filozofování na téma osud a trocha Kakoichiho zločiných plánů. Bhaha! K téhle kapitole se vztahuje jakási bonusovka, kterou dám do dalšího článku... ale o tom až později.
Dnes tu máme jako písničku strašně upištěný opening Working!!, který jsem z nepochopitelného důvodu podlouchala celou dobu, když jsem jednotlivé stránky připravovala. Na Working!! se chytám o prázdninách, takže možná časem bude i recenze. Písnička se jmenuje Someone else a je... nevím, jak je to slovo =D


K téhle úvodní stránce: Aya vypadá jako pes. Kameko zase jako kdyby spolkla žábu. Chidori a Yomaru jsou jako kjůty kjůt sourozenci. Hoshi a Shiramizu jsou tací neutrální, ale Uma a Aiiro! Božíčku, tady jsou nějak extrovně mňamózní. (Ano, samochvála smrdí, ale co se dá dělat?)
Tady je Shiramizu nějaká hezká. Touhle dobou se mi naši hlavní hrdinové moc nevedli...


Kakoichiho dodnes řadím mezi své nejoblíbenější postavy. A vlastně nejvíc originální. Dodnes nechápu, jak jsem Nobíka mohla vytvořit a nechápe to ani Hate, která se do něj skoro okamžitě zamilovala! Ale o tom víc až budu psát jednotlivé popisy postav.
Michiko je postava vytvořená podle jedné mé existující spolužačky. Ahoj, Lucí~ ♥

Teď očekávám všeobecné Áchjó, ona to přežila... jako to udělala Hate =D

Na osobitý překlad slova moe budu vyžadovat autorská práva.
Dneska jsem měla totálnej výmaz. Normálně jsem deset minut koukala na bednu, kde běžel návod, jak natírat plechy... a ani jsem si neuvědomovala, že na to koukám =D No vážně! Jinak už jsem naladěná na prázdniny a to i přes to, že se zítra učíme. Ale to už je jiná story. Ještě sem přidám tu bonusovka, z které vám vypadnou oči a půjdu hrát Poldu ♥
Dyamirity
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama