Čtyřicátiny a trochu víc...

12. června 2011 v 10:54 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Jak se může zvrtnout obyčejná rodinná oslava...~
Všichni známe rodinné oslavy na nichž se ve velkém konzumují chlebíčky, probírají se staré rodinné historky a všichni účastníci se nemůžou dočkat konce. No, moje maminka se rozhodla své čtyřicátiny oslavit v trochu jiném stylu. Rezervovala si čtyři stoly na Hříbku, hospodě, která patří jednomu jejímu kamarádovi a kromě rodiny se rozhodla pozvat i kamarády a kolegyně z práce.
Abych byla upřímná, nějak se mi tam nechtělo, protože jsem se bála klasiky: budu sedět nad Spritem a budu se nudit. Jó, kéž by...
Dorazila celá rodina (včetně mé milované sestřenky, kterou jsem tehdy hlídala a desetiletého bratránka, takže jsem byla třetí nejmladší) a máminy kolegyně a později dorazil dokonce i Banán,který s náma byl na horách a zmiňovaný majitel hospody s manželkou.
No, řeknu vám, bylo to zajímavé.
Nejdřív jsem seděla na rohu lavice a poblíž jsem měla jen babičku s jejím novým přítelem. Naštěstí jsem se časem nenápadně přesunula k jinému stolu.

Fuchs: Borisi, jak vypadá medvědí hovno?

Ale přejděme k věci. Můžu říct, že se mi poprvé v životě podařilo přiopít se. Ano, může se to zdát divné, ale ještě nikdy se mi to nepovedlo. Ano, jsem divná, ale v patnácti jsem se ještě neopila a byla jsem na sebe docela pyšná. Ale jak se ukázalo, většina mé rodiny je fascinovaná představou, že mě opije. Fuchs to zkoušela, Boris (strejda) to zkoušel... a včera se jim to tak trochu podařilo.
Nalila jsem do sebe tři grepový amundseny, stříbrnou tequilu a zelenou, přičemž jsem sestře upíjela víno. Já vím, že to není nic moc, ale snažte se vzít v potaz fakt, že já skoro vůbec nepiju!
No, při tequile jsem se málem utopila, jak se mi sůl dostala do nosu, ale můžu říct, že amundsen mi chutnal asi nejvíc.
No, to bylo někdy okolo půlnoci (oslava se začínala v sedm). Pokud si pamatujete svpjí první zkušenost s větším množstvím alkoholu, asi tušíte, jak mi bylo. Seděla jsem jako pecka, hlavu podepřenou z každé strany jednou rukou a snažila jsem se moc nehýbat, abych to ještě nezhoršovala.
Nakonec jsem byla vyslána domů se sestrou jako doprovodem. Ukázalo se, že já jsem na tom z nás dvou líp. Přinejmenším jsem trefila náš vchod.
Dorazily jsme domů, když Fuchs byla v takové té rozverné náladě. A prý: "Půjdeme na HB (jedna ze dvou "diskoték" v Žatci)" Nevím jak je to možné, ale prostě jsem s ní souhlasila, i když už se mi ten svět dost motal.
No, došli jsme pod hábéčko, usedli ke stolu a sestra objednala dvě malá piva. Mě pivo osobně moc nechutná, i když je to na žatečáka hanba. Prostě mi to nějak extra nechutná. Ale přepila jsem jí!
Potom mě vytáhla ven a to už se to nějak rozleželo. Před vchodem jsem se musela zastavit a dát si srovnávací minutku. Fuchs už ale pokračovala dál ke vchodu.
Doteď mi není tak úplně jasné, jestli bylo zavřeno nebo jsme prostě netrefily vchodové dveře. Před vchodem jsme natrefili na dva kluky, který byli taky dost blízko své hranice a ptali se nás, jestli je tam někde bankomat.
Můžu vám říct, že zatímco se s nimi Fuch s bavila, já jsem se snažila vymyslet, jestli tam nějakej je...
No, ale bylo nám řečeno, že je otevřenej liďák, druhá diskotéka, která je od hábéčka strašně daleko.
To už jsem razantně odmítla a odvekla sestru domů...
Lidi, ještě před tím pivem mi nebylo blbě, ale potom...
Potom co jsem zalehla, během půl minuty jsem usnula a k životu jsem se probudila až o osm hodin později, tedy asi před hodinou a půl...

No, tolik k mé první zkušenosti s větším množstvím alkoholu než moje rovnováha unese. Fuchs tvrdí, že je dobře, že se to alespoň dělo v rodinném kruhu...

Dyamirity~
SHI-team bude během dneška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám SHI-team?

Ano
Ne
Ještě nevím =D

Komentáře

1 Alcielle Storm Alcielle Storm | Web | 12. června 2011 v 20:49 | Reagovat

Řekni, že po nás nechceš vzpomínat jaký to bylo když sme poprvé zkoušeli chlast. Řekni to! Protože já to....nedokážu...ne! NE!! NEeee! (Ne, že by to bylo tak hrozný, ale...ne =.= XD)
Jinak blahopřeju. Mě se třeba po dvou pivech chce docela spát a pak...po třetím sem čilá jak radioaktivní fretka. Prostě záhada :)

2 Bleach Bleach | 14. června 2011 v 19:52 | Reagovat

Tak ja som sa ešte tiež doteraz ešte poriadne neopila(mám 20, takže podľa mňa divná nie si, keď si sa priopila až teraz :D) Aj mňa skúšali opiť, ale ja som zistila, že čím viac pijem, tým mám väčšiu depresiu :D Takže sa už nenechám...

3 Adely Adely | Web | 16. června 2011 v 13:52 | Reagovat

když á se poprvé přiopila.. není to zas tak dávno (a nebo je) tak to bylo fakt něco... vyváděla sem socela šílený věci za který se stydím.. no až dojdu z nemocnice tak napíšu článek s podobnou tématikou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama