Kapitola 42. : Hra (Část sedmá: Na tahu!)

15. května 2011 v 16:12 | Dyamirity |  Kapitola 42.
Dyamirity Rocking Panda-dono je zde! Nachcípaná, nestíhající a připravená o svůj slavný-neslavný smysl pro humor. Ano a je tu i nový SHI-team. Zaostávám o jednu kapitolu, takže se to pokusím nějak dorovnat. Protože jste na tuhle kapitolu museli čekat déle než obyvkle, dala jsem si zvlášť záležet při jejím vybarvování. A při tom mi ani jednou nespadl Photofiltr, za což dostane cukříček a pochvalu.
Nebudu to tady nějak zvlášť protahovat, případné poznámky k jednotlivým stránkám zase budu vepisovat rovnou mezi skeny. A ještě jedna novinka. Písnička ♪ Ode dneška budu ke každému dílu přidávat písničku, která se hodí na poslouchání během čtení nebo popřípadě tu, co jsem poslouchala při kreslení/čištění. Časem je dodám i ke starším dílům.
Nebojte, nebude to Justin Bieber, ale většinou písničky od Nico nico. Dneska to bude:
Abstrack nonsence od Yugeho
Varování. V tomto díle se nachází nadměrné množství bishíků.
Zkusí si mi někdo říct, že Uma není naprosto k-sežránoidní a vlatsnoručně ho skopu do kuličky o velikosti malého pomeranče ♥

Poznámka se opakuje, jen jméno Uma nahrazuji jménem Aiiro.

Néé, o Yomaruovi už to přece říct nemůžu... to bych musela zabít celý svět!

Chidori The Stalker...Já vím, že ve větě "Mně se to líbí..." má být m-N-ě...

Neumím příšery...Nevím proč, ale Gira tuhle scénu z nějakého nepochopitelného důvodu miluje. Pokoušela se mi to vysvětlit tím, že je yaoistka. Já se jí zase pokoušela vysvětlit, že Ritsu Umu nevysvlíká, ale jen se ho úpěnlivě drží. I když... (*první kapky krve dopadly do klávesnice*) NÉÉÉ! NÉ! UMA A RITSU NE! PŘESTAŇ NA TO SAKRA MYSLET, DYO, TY ÚCHYLE, VŽDYŤ JSOU TO TVOJE POSTAVY! NEMŮŽEŠ SI TVOŘIT NEOFICIÁLNÍ PAIRINGY NA VLASTNÍ POSTAVY!! NÉ! DOSTAŇTE NĚKDO TU PŘEDSTAVU Z MÉ HLAVY! GIRO, TY PŘÍŠERO, JÁ TĚ FAKTICKY ZABIJU!

DYAMIRITY!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alcielle Storm Alcielle Storm | Web | 15. května 2011 v 18:30 | Reagovat

*utírá krev z klávesnice* Osobo! Umu tam vyslíkají oba dva =.= Kvík...neuděláš na to doujin? Třeba...třeba...třeba by ti to pomohlo XD každopádně tahle kapitola je dokonalá! Chápeš co tím myslím? Jako D-O-K-O-N-A-L-Á! Protože jsem málem umřela. (Dokonalý důvod.) Je tam tlik bishů! Uiaaaaaaa <- plnohodnotný komentář dospelého člověka.

2 Envy Envy | 16. května 2011 v 9:45 | Reagovat

Hahaha, teda, udělat pár z ritsu a Umy by mě fakt nenapadlo, ale nezní to špatně *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama