Umírám, přátelé....

19. dubna 2011 v 21:11 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Vlastně neumírám, protože jsem toho tolik neprožila a tolik neviděla (třeba mou vysněnou Perfektní yaoi scénu)... ale i tak se mi to jako nadpis článku líbí...~

Abych byla naprosto upřímná, nesnáším focení. Fakt nesnáším. Jsem totiž naprosto nefotogenická a na každé fotce vypadám jako kdybych zrovna žvýkala citrón, popřípadě jako kdybych dostala přes hubu.
Ale proč to říkám. Dneska jsme totiž konečně měli výstavu se ZUŠkou a já jako ňouma šla na vernisáž. S mámou, protože jsem se chtěla chlubit svými věcmi, samozřetelně.
Problém je v tom, že jsem jedna z mála ve výtvarce, která pracuje a dělá vážně všechno co má.... no a to byl zřejmě důvod, proč jsem byla zavolána naší učitelkou a se slovy: "Leni, prosím tě, jestli si stoupneš k tomu svému výtvoru, budeš v novinách!" jsem byla strčena před nějakého fotografa.
A já samozřetelně nestihla ani kníknout a byla jsem několikrát vyfocená... takže očekávám, kdy se má barevná fotka objeví v Žateckých novinách, abych si mohla udělat ostudu před celým městem... T_T
...
Dneska dostalo moje yaoi já, které tak usilovně maskuju před svými spolužáky dost zabrat. Byly jsme v divadle na nějakém vystoupení, které si napsal dramaťák z naší ZUŠky "Rodiče se asi zbláznili"... Bylo to vtipné, jistě, ale mě šlo o jednu určitou scénu. Nebudu zabíhat do detaillů děje, ale ten dialog probíhal zhruba takto:
Muž no. 1: Doufám, že teď už ta děvčata necháte na pokoji...
Muž no. 2: No mě se vlastně už děvčata ani tak nelíbí.... mě spíš teď přitahují... *významný pohled* takové mužnější tipy...
Podotknu, že herec číslo dvě měl na sobě rozepnutou košili a při těch slovech si ji začal stahovat z ramenou takovým tím Když se nebudeš moc vzpouzet, dostaneš potom sušenky způsobem.
No, řeknu vám, nejdřív jsem dostala výtlem, ale totální. Potom jsem se zarazila a zaháčkovala se na Hate, která chudinka seděla mezi mnou a Girou, jedinými dvěma yaoistkami na škole. Potom jsem opět dostala výtlem... a pak jsem se málem složila pod sedačku.
S Girou tomu dáváme tak dva měsíce, než odezní ten šok.
...
Včera jsem si nastahovala okolo 200 mega ShizuoxIzaya doujinů a pochopila jsem, čeho všeho jsou doujinshika schopné. Od doujinu, kde byly oba dva uke, přes to, kde Izaya kouká na své alter ego v plné jízdě až po mé oblíbené, kdy Izaya rozhlásí, že se vzali. A mezi nimi asi jen tři s trochou ostřejší akcí. Jinak nic nad R-15...
Už vymejšlím nový yaoi šupllíček o zvrhlosti doujinů...
Těšte se.
A ještě něco.
Všechno nejlepší, Maki ~^.^~

Dyamirity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám design?

Ano
Ne
Ujde

Komentáře

1 Alcielle Storm Alcielle Storm | Web | 21. dubna 2011 v 14:16 | Reagovat

Já se snažím své yaoi-ego taky schovávat, ale v tom dnešním světě...sakra! Právě koukám na Torchwood a...a...oni!...Sakra přiraž ho k tý stěně a akca!!!
Uhm, to bylo mimo, takže ...nemáš, ehm, čirou náááhodou nějaké odkazy na tu svatbu? Ten jsem totiž asi nečetla XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama