První letošní bouřka a dieta...

28. dubna 2011 v 18:39 | Dyamirity |  Moje výšplechty
- Nebojte, nestává se ze mě anorektik... -

Zato z mojí matky se stává dietoložka. Její utkvělá představa, že je tlustá vyústila až v to, že si od nějaké své kamarádky sehnala nějakou skvělou dietu, takže teď máme plnou lednici čočky, nejrůznější zeleniny, pohanky atd. apod. Je to taková ta dieta, kde jíte porcičky jak pro morče ale zase skoro pořád.
Vždycky přijde z práce a začne kuchtit na druhý den. A my s tátou si žijeme... jak čuňátka. Včera vytáhl půlkilovku meruňkového jogurtu a dělal mámě chutě. Dneska jí budu mučit piškotama v čokoládě ♥
Když jsem před chvílí byla na bruslích, vypadalo to, že přijde naše první letošní bouřka... ale obešla nás širokým obloukem. Což je i plus, jelikož nebudou mokrý chodníky
Hajzlík Hate byla včera na koncertu Children of Bodom a dva dny nebyla ve škole, protože to vyspávala =D Je z tohopořád dost na měkko, protože se dotkla ALEXIHO!
Stejně to musí být prostě neuvěřitelný pocit, když vidíte naživo svůj idol a dokonce s ním i MLUVÍTE. To mě se nikdy nepoštěstí, protože můj idol žije kdesi v Japonsku.
(Gero, zpěvák z Nico nico douga)
Prosím, jestli někdy někdo pojedete do Japonska, přivezte mi ho jako suvenýr. Má úplně boží hlas a celkově je naprosto k sežrání. Poslední dobou jsem z něj úplně mimo. Jsme schopný s Hate hodinu diskutovat na téma, jak unést své miláčky.
Víte, kdybych se neměla na co těšit, asi by mi šiblo. Ale já mám. Ano, na animefest! Už to mám skoro zařízené. Jízdenky, zaplaceno, skoro domluveno se Scratch... Jen pořád nevím, co si zabalit =D
Už jen osm dní, osm dní!

Jedete někdo? Jestli jo, najděte si mě tam =D
A Zitko mi to podepsal! Že můžu!
A do Brna pojedu sama =D Přes celoooooou republiku!
Vivat Animefest!

Dyamirity
Šibe mi!
Už mám Dyamirity i na facebooku =D Teď už mě tam najdete =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám "deníkové" články?

Ano
Ne
Čtu jen komix

Komentáře

1 Scratch~ Scratch~ | Web | 28. dubna 2011 v 19:35 | Reagovat

a do hajzlu ty mě zabiješ T.T
No, prostě, věc se má tak, že mi to máma prostě a jednoduše řečeno zakázala, prej kdyby jela se mnou Maki tak mě pustí, ale bez ní ne D:
Ale možná, že se to ještě nějak vyřeší ;)) není všem dnům konec :D

2 Alcielle Storm Alcielle Storm | Web | 29. dubna 2011 v 18:01 | Reagovat

Nešibe ti...to kdyby někdo navštívil mou hlavu to by byla teprve sranda. No, nebo kdyby se nějaký psychiatr odhodlal k rozhovoru s mou maličkostí. Bwahahaha....vždycky jsem z někoho chtěla udělat blázna.
No, to bylo trochu z cesty. Takže...doufám, že se fest vydaří. Chci vidět fotky! Chci akci! Zážitky! Nové drby! Všechnooo....Ne, nechci toho moc, že? XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama