Poznámky k X. volume

30. dubna 2011 v 12:44 | Dyamirity |  Poznámky X.

Nevím, čím to je, ale všechno se mi nějak roztahuje. Málo akce, spoustu obrázků. Nevím, jestli je to víc unavující pro vás, nebo pro mě. Ale díky bohu, že touhle dobou už jsem si uvědomovala, že i fanservis má své meze. Proč dělat super složité oblečení, když už po jeho čtvrtém obrázku skřípete zuby a přemýšlíte, jak ho z té postavy SAKRA dostat. Několikrát jsem z toho byla až tak zoufalá, že jsem je jednoduše nechala uprostřed dne převlíknout, nebo jsem tu otravnou část oblečení prostě nenápadně sundala. Viz. vesta z konce devítky, která se z Chidoriho nějak vypařila.
Přišla jsem tedy na to, proč tolik mangaka používá uniformy, jak školní tak jiné. A o to víc nechápu autorky shoujo mang, kde jsou ty jejich kostýmky jedna velká mašle.
No, jinak, co ještě k desítce dodat... Ritsu a Ryuuji se nám pěkně vybarvují. Shira začíná být trochu majetnická. Kakoichi je nepoučitelný kuřák. Já jsem tou dobou byla asi na tripu, protože si pořád nejsem schopná jinak vysvětlit ten Houbičkov.
Ale víte co? Zjsitila jsem, že čím je SHI-team jeblejší, tím se mi víc líbí. Nechci upjatý komix, kde hlavní hrdina neustále zvedá oči k nebi s drsnohustými hláškami typu: "Všechny ochráním!" nebo "Zbavím svět zločinců!" na jazyku.
SHI-team je prostě dílo, kde se nemůžete divit zeleným mluvícím kočkám, které jsou závislé na mléčných šejcích, kachničkám, objevujícím se na nejneočekávanějších místech nebo třeba výše zmíněnému Houbičkovu.

Dyamirity Madness~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám "deníkové" články?

Ano
Ne
Čtu jen komix

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama