Nějak se mi to hroutí....

30. dubna 2011 v 12:55 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Nejsem z Prahy, drazí obyvatelé Brna, mohli byste se ke mně tedy chovat jako k člověku a odvést mě prosím na animefest?~

Jak už jste si asi všimli, jedu na Animefest 2011.
Víte, kde je problém?
Pokud nepočítám Ken-chana, který jede se mnou v batůžku, jedu tam pravděpodobně sama. Z důvodu, který mi stále není úplně jasný mi odpadl veškerý doprovod a hrozí, že tam budu sama.
Víte, já nemám problém s tím, bavit se s lidma. Můj problém je, nějak se s nimi dát do řeči. A tak se dost bojím, že tam nakonec budu sama. Takhle jsem si tedy svůj první fest nepředstavovala.
Takže teď zoufale hledám nějakého jiného opuštěného individua, který jede taky a má podobný problém. Ale já mám jaksi týden, což je až katastroficky málo času.
Proto opakuji svou výzvu.
Pokud mě na festu někde potkáte, prosím, ozvěte se.
Poznávací znamení?
Klobouk (černý, tmavě modrý, béžový, ještě nevím jistě, který si vezmu =D), plyšový Kenpachi pod paží, modře kostkovaný kecky a asi dost vyjevený výraz.
Ani nevíte, jak se tam těším. I přesto, že teď to mám dost nahnuté, pojedu, jelikož už mám lístky jak na fest, tak na bus. Ale strašně se těším. Už mám i náramky, které jsem si objednala od jedné dobré duše, která je tam vyrábí.
Musím si od Giry půjčit ten foťák.

Šibe mi.

Dyamirity.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám "deníkové" články?

Ano
Ne
Čtu jen komix

Komentáře

1 Nime Nime | 1. května 2011 v 11:50 | Reagovat

klid, muj prvni afest byla dost sranda.... ja jako malej uke a ted kolem me banda 30letych a 40letych chlapku.... a ted uz tam jedu po pate. ;D

2 Dyamirity Dyamirity | Web | 1. května 2011 v 12:29 | Reagovat

Ouha... no, já se modlím, abych se tam k někomu přifařila a byla v pohodě =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama