JK, JK, aneb šibe mi

12. dubna 2011 v 18:28 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~Už je to dlouho od posledního výšplechtu a na mě je to znát. Dneska mi úplně, absolutně, naprosto jebe =D~
~Pokud nevíte, co je JK, JK, podívejte se na yaoitube... chci říct youtube na video Magnet (Gero and Faneru)~

Čauky mňauky, tady je Dyamirity a po nevím jak dlouhé době i nový výšplecht. Poslední dobou.... nestíhám. Ale jako vůbec. Do konce týdne jsem slíbila, že dodělám reamke druhé kapitoly, momentální kapitolu, což je padesátá druhá, a ještě navíc další překlad Koisura. Navíc mám depku, protože SHI-team mi poslední dobou vůbec nejde. Nějak se s tím crcám. A všimli si toho i čtenářky. Prý: No, obyčejně si to po tejdnu přečtu a je tam celá kapitola a teď tam jsou tři stránky a nic...!
Ale já už VÁŽNĚ NE-MŮ-ŽU!
Teď se navíc připravuju na výstavu a celou přípravu dokumentuju na mobil, protože si zde budete moct krok po kroku prohlédnout tvoření Darmošlapa, mé příšerky. Je naprosto ťuťu, ale když se s něčím děláte dva měsíce, trošku vám už leze krkem, popřípadě jinými tělními otvory.
Ale včera mi Maki-chan ohromně zvedla mou kolabující náladu tím, že jede na Fest. Přisadila si i maminka, která mi sdělila, že mě odvezou do Prahy a posadí na autobus, takže do Brna bych měla dorazit v pořádku, pokud se tedy nevybouráme =D Ani nevíte, jak strašně se tam těším! Pořád ještě čachruju s tím eBayem (Nemáte ho někdo, čirou náhodou?) , ale asi si ho budu muset založit sama =D Ale co... přijede Fuchs z Gotwald.... chci říct Zlína =D a uvidíme.
Jinak zpráva jakožto yaoistky:

MÁM ABSŤÁK!

Už ani nepamatuju, kdy jsem četla nějakou zajímavou mangu a co teprve nějakou DOBROU mangu! (Je fakt, že jsem teď dočetla celkem ucházející doujin na Hetalii, kde America rejpla Anglii v metru...) Teď navíc každým dnem očekávám další kapitolu Koisura, které se pěkně vyhrocuje a já po konci každého dílu přemýšlím, jestli by nebylo lepší, kdybych si šla hodit mašli. Člověk se cítí trochu vyšťaveně, když čeká celý měsíc a pak to během dvou minut projede a na konci udělá jen HÉ...?
Víte, co je aprílové počasí?
Když jdete na brusle, svítí sluníčko a za deset minut se vrátíte mokrý až na kost s kroupami ve vlasech.
Ano, právě tohle se mi dnes stalo. Nikdy nepodceňujte rychlost pohybujících se černých dešťových mraků.
Zítra máme rodičák. A já jsem v klidu. Proč?
Protože táta je nemocný a i kdyby nebyl, už v Sekundě řekl, že náš třídní je debil a že dvě hodiny kecal jen o svém nízkém platu a že už na můj rodičák nikdy nepůjde. A máma si vzala v práci volno a prý si nebude kazit den nějakým rodičákem =D Stejně mám jen čtyři trojky a to:
Z bižule - Naše profesorka je těhotná a trochu to s ní cloumá. Je zvláštní, že ještě vloni jsem měla čistou dvojku a teď bojuju i o tu trojku.
Z chemie - Aneb důkaz, jak jedna pětka dokáže zkazit jinak krásný prměr tvořený jednou 1 a dvěma dvojkami. To opravím.
Z občanky - Protože třídní je, jak už jsem výše zmiňovala, debil a není schopný s náma za půl roku napsat víc, než jednu písemku na poslední chvíli z který jsem.... e... ve které jsem neuspěla, řekněme to takhle =D
A nakonec z němčiny - Němčina je můj velký nepřítel. Možná bych jí i uměla, ale mě se ten jazyk prostě nelíbí a tak se ho odmítám učit. Třeba z ájiny mám naprosto čistou jedničku =D A z češtiny jsem z Hate nejlepší. Takže nemůžu říct, že bych na jyzyky byla blbá. Prostě jen odmítám němčinu.
Koukám, že dneska jsem se nějak rozjela. Budu muset zase začít s deníkovými články, bez nich jsem nějak frustrovaná =D Nemám se komu svěřovat. Vám totiž řeknu (napíšu) i to, co kamarádkám neříkám. A z naší třídy sem chodí jen Hate a Gira a u těch mi to nevadí.
A ještě jedna perlička na závěr.
U nás ve třídě máme holku, která dřív byla v pohodě, ale teď je arogantní a tlustá velice plnoštíhlá. A taky blbá jako tágo. A právě tato slečna se mě tuhle, nevím kdy, na infuli zeptala, jakou mám adresu blogu. Chvíli jsem přemýšlela, jestli jí to mám říct a pak: "Proč ne. Když najde yaoi, prostě o mě roznese, že jsem úchyl a to se o mně stejně ví..." Takže jsem jí tu adresu dala (napsanou na papírku, protože jsem neměla ty nervy jí tu adresu diktovat). Vlastně je šance, že se sem vrátí a tenhle článek najde, ale jsem si jistá, že by tenhle článek nedočetla do konce. Obsahuje moc slov, kterým nerozumí. Na konci hodiny jsem se jí zeptala, jak se jí tady líbilo a ona, že to nějak nepochopila.
Tak se chci zeptat, jestli je to tady vážně tak nepřehledný, nebo je ještě pitomější, než jsem myslela =D

Dyamirity~
Miluju výšplechtový články...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám SHI-team?

Ano
Ne
Ještě nevím =D

Komentáře

1 Aroneka Aroneka | Web | 12. dubna 2011 v 19:04 | Reagovat

Kapitolu za týden? To je rychlý, nevím co si stěžujou na ty tři stránky :D.

Nepochopila? CO nepochopila :D? Já zas nechápu, co tady člověk může nechápat :D.

2 Envy Envy | 12. dubna 2011 v 20:15 | Reagovat

Yaoitube xD

Prosímtě, co na tom nepochopila? To NEJDE tady něco nechápat, až na pár ztracených článků - za to ale může moje lenost dohledat je (v mém případě). To by snad pochopila i Envyna spolužačka přezdívaná Berušák, a že ta nechápe hromadu věcí, že člověk nad tím jenom kroutí hlavou.

3 Bleach Bleach | 13. dubna 2011 v 19:56 | Reagovat

Aj ja milujem tvoje výšplechtové články :D

4 lanthara lanthara | 30. září 2011 v 19:38 | Reagovat

jo jak já němčinu nesnášela XD díky bohu, že sem se s ní vylíkla i když španělština kterou jsem mučena teď taky není nic extra ale pořád lepší než němina XD

5 Dyamirity Dyamirity | 30. září 2011 v 19:41 | Reagovat

[4]: Němčinu (respektive němčinářku) mám chuť zavraždit den ode dne víc... jak já bych brala španělštinu T_T Všemi deseti!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama