Jaro je tú~ !

21. března 2011 v 19:04 | Dyamirity |  Moje výšplechty
~První jarní den... je tu! Je krásně, sluníčko svítí, ptáčci štěbetají...~

Víte, někdy si říkám, jestli mi to Osud dělá naschvál. Pravděpodobně ano a moc dobře se tím baví. O čem mluvím? Že vstanu v půl sedmý, s kamarádkou dojdu do školy... a na prvních schodech si mě odchytí profesorka, co tam dělám, že mám být na olympiádě z češtiny. Takže jsem udělala čelem vzad a šupky dupky do Domu dětí a mládeže.
Abych to shrnula, po mluvnici a slohu na téma "Nemám nouzi o..." přišla ta klasická dvouhodinová čekačka, která je na každé olympiádě. Tentokrát jsem tam ovšem byla sama bez Hate, s kterou bychom tam mohly obdivovat ten nádherný výhled skrz mléčnou vytráž okna. Takže jsem se tam přes hodinu kroutila na židli, záda mě bolela a četla jsem si Sherlocka Holmese na mobilu.
Nakonec přišlo vyhodnocení.
Dyamirity první místo, jakéto překvapení.
Nejlepší bylo, že učitel é holky, co byla třetí prý: "Tak my se hned začneme připravovat na kraj..." A já si jen pomyslela, hm, příprava, to nezní vůbec špatně. Oni si to ve škole zkouší dva měsíce předem a já si tam nakráčím jen tak z fleku, protože se mi nechce do školy =D
Do té jsem se jen tak mimochodem nevrátila, takže ve dvanáct už jsem byla doma, zatímco spolužáci seděli ve škole až do čtyř =D
A teď k nadpisu. Dnes je první jarní den a nevím, jak u vás, ale tady to bylo znát! Miluju jaro! Můžu bruslit a nemusím si před tím odhrnout cestu rolbou!
Vím, že jsem vám ještě něco chtěla sdělit, ale nejsem si schopná vzpomenout co....
Jo, už vím!
Konečně mám zaplacený animefest! Takže mě tam naši buď pustí, nebo mi proplatí ty čtyři kila =D Teď už jen přemluvit Giřinu mámu, aby jí pustila se mnou a pak hurá mezi otaku!

Dyamirity~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fara ujde Fara ujde | 24. března 2011 v 8:33 | Reagovat

Takže na olympiádu? Tak to se uvidíme, pokud jsou obě kategorie zase spolu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama